Jak upravit vlasy bez fénu? 8 nejlepších tipů!

Jak upravit vlasy bez fénu? Můžete se řídit několika radami, jak nosit lak na vlasy nebo mokrý drdol, rozdělit si vlasy a natočit je, kousat si je, mýt je mlékem nebo udržovat kudrlinku či cop.

Vyberte si cokoli, co chcete jako dáma, aby se stala módou. Pamatujte, že dokonalé vlasy jsou korunou slávy, která doplní vaši osobnost.

Upravte si vlasy, i když je to známá agónie ohledně údržby. Upravené kudrnaté nebo rovné vlasy mají omezený rozsah, který přes noc zmizí. Ale je na vás, jak dobře bude po ránu stát. Upravte si vlasy i bez fénu.

Tipy pro úpravu vlasů bez fénu

Přestaňte přemýšlet, jak upravit vlasy bez vysoušeče vlasů; níže jsou tipy, kterými se řídit, když se rozhodnete upravit si vlasy bez fénu.

#1. Nošení mokrého drdolu

Kudrnaté vlasy u většiny žen jsou vhodné, když je nosíte celou noc v mokrém drdolu, aby se ráno nejlépe omezilo jejich krepatění. Vlhký drdol udrží vaše kadeře a nedráždí pokožku. Nevolte však gumičku nebo klipsové zavazování drdolu. Ještě lépe, použijte malý hadřík nebo šátek, abyste spojili vlasy trochu volně. Navíc je perfektně nasazený.

#2. Dělení vlasů včetně jejich natáčení

To je podobné tomu, co dělá kosmetička, když podstupujete stříhání vlasů. Natočte si vlasy na malé části, abyste během rána dosáhli světlých a světlých kudrlinek. Příště tak vlasy neupravíte.

#3. Nošení laku na vlasy

Noste večer, kdy půjdete spát, sprej na vlasy, aby vaše vlasy zůstaly křupavé. Zvyšuje zvlnění a jeho výdrž. Působí na vlasy a zachovává jejich kadeře, když jdete do další sprchy.

#4. Mytí vlasů pomocí mléka

Když si vlasy večer umyjete mlékem, budou vaše vlasy rovné, když se následující den probudíte. Nanášejte mléko pomocí konečků prstů. Nechte to tam třicet minut zůstat. Při mytí vlasů dodržujte obvyklý postup. K odstranění zápachu mléka použijte citron.

#5. Plopping vlasy

Rozplácnutí vlasů je jako vložení ručníku do mokrých vlasů. Twist až do úplného vysušení. Nastříkejte sprej na vlasy do vlhkých vlasů, aby vlasy spadly. Zajistěte si rohy ručníkem v zadní části uší, aby byly kudrlinky uvnitř v bezpečí.

Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak rychle sušit vlasy bez vysoušeče vlasů.

#6. Použití saténového typu povlaku na polštář

Použití bavlněného povlaku na polštář bude mít za následek plochý odpad, zvláště pokud jste jej během dne neprali. Použijte hedvábný nebo saténový povlak na polštář, který zabrání tření vlasů, když spíte, abyste snížili krepatění vlasů po probuzení následujícího dne.

#7. Styling vlasů pomocí séra

Dosáhněte lehčího držení ve svém účesu, abyste udrželi pokožku hlavy a vlasy v dobrém stavu. Je ideální pro mokrou sadu natáček na ochranu vlasů. Nikdy vlasy nezatíží, ale pouze ležérní, uvolněná, uhlazená vlna. Dosáhněte tenkých a jemných vlasů plus zvlnění na hrubých a hustých vlasech. Sérum je produkt péče o vlasy, který poskytuje extra stylingovou funkci. Nepřináší poškození, ale vlasy posiluje každý den a opakuje se. Chrání vlasy před teplem, ultrafialovým zářením a vlhkostí.

#8. Rozdělení vlasů na čtyři části

Po rozdělení vlasů na čtyři části umístěte válečky čistě a úhledně. Ujistěte se, že jsou konce umístěny dokonale bez těchto konců háčku. Vyčistěte řezy pomocí hřebenu na ocas. Při nasazování každého válečku rozčesávejte vlasy pohybem dopředu. Každý válec je tak dokonale a hladce umístěn. Manipulujte a zkontrolujte srolovanou část vlasů na válečku. Připněte jej na místo, abyste si byli jisti dokonalým zvlněním. Ujistěte se, že váleček umístíte přímo na základnu bez tažení za kořenový objem.

Nastříkejte extra sérum nebo trochu vody na konečky vlasů, které stojí proti válečku. Pevně ​​uzavřete váleček ke kořínkům pomocí spon do vlasů, protože tak zůstane asi jeden centimetr za bezpečnostním okrajem, který nebude příliš táhnout pokožku hlavy.

Sušte vlasy na vzduchu, dokud nebudou suché, a přirozeně dosáhněte stylového a bezstarostného vzhledu s multitaskingem a přirozeným sušením vlasů. Pokud chcete, vyhledejte další stylingové tipy a odborné rady od zkušených kadeřníků, které vám pomohou. Nakonec odstraňte válečky, které uvolníte velkým hřebenem na zuby a prstem, a vykartáčujte ty kadeře.

It’s A Wrap!

Konečně jste se naučili, jak upravovat vlasy bez vysoušeče vlasů. Možnosti jsou neomezené a budou záviset na vaší náladě v daný den. Upravte si vlasy sérem, rozdělte je na čtyři části nebo si vlasy uhlaďte, jak chcete. Dosáhněte cíle mít stylové vlasy bez použití fénu. Vždy si myslete, že je to něco, čeho lze dosáhnout, aby byl váš den naplněný a šťastný! Mějte tedy na paměti zmíněné styly, které vám usnadní den!

Může být také dobré si přečíst o důležitých věcech, které je třeba u fénu hledat a jak fén vybrat.