Jak vyrábíte látkové knižní rohy? Průvodce

Jak vyrábíte látkové rohy knih? K výrobě látkových rohů knih budete potřebovat následující zásoby:

-Látka dle vašeho výběru (použila jsem plsť)

-Nůžky

-tavná lepicí pistole a lepicí tyčinky

-Zapalovač (volitelně)

Nejprve nastříhejte čtyři kusy látky na trojúhelníky. Velikost trojúhelníků bude záviset na velikosti knihy, pro kterou je používáte. Udělal jsem ten můj asi tři palce dlouhý na každé straně.

Poté pomocí horkého lepidla spojte dva trojúhelníky na dlouhých stranách. Opakujte s dalšími dvěma trojúhelníky. Nyní byste měli mít dvě sady látkových „rohů knihy“.

Pokud chcete, můžete zapalovačem opatrně opálit okraje látky, abyste zabránili třepení.

Nyní, abyste připevnili rohy knihy ke knize, jednoduše otevřete obálku knihy a naneste čáru horkého lepidla podél vnitřního okraje.

Umístěte jeden z rohů látkové knihy na lepidlo a držte jej na místě několik sekund, dokud lepidlo nezaschne. Opakujte s ostatními třemi rohy.

Rohy vašich látkových knih jsou nyní hotové! Můžete je použít k udržení místa v knize nebo jako dekorativní prvek na polici či stole. Děkujeme, že nás sledujete!

Jak se dělá kniha pro batolata?

-Jedním ze způsobů je vyfotit své batole a sestavit je do knihy.

-Dalším způsobem je napsat příběhy nebo anekdoty o vašem batoleti a dát je dohromady do knihy.

-Můžete také vytvořit zápisník z dosavadního života vašeho batolete s fotkami, kresbami, upomínkami atd.

-Nebo můžete všechny tyto nápady spojit a vytvořit multimediální knížku pro batolata!

-Existuje mnoho způsobů, jak zachytit růst a vývoj vašeho batolete hmatatelnou formou, kterou lze sdílet a užívat si ji po mnoho let. Ať už si vyberete kteroukoli trasu, bavte se s ní! A nezapomeňte cestou zdokumentovat ty rozkošné nešvary.

Jak vytvoříte knihu s měkkým panelem?

K vytvoření knihy s měkkým panelem budete potřebovat:

– Tiskárna nebo kopírka

– Papír (standardní velikost papíru je Letter)

-Nůžky nebo řemeslný nůž

-Pravítko nebo rovná hrana

– Kostní složka (volitelné)

-Lepidlo

-Tužka

Nejprve si ořízněte papír na požadovanou velikost. Pro knihu s měkkou vazbou doporučujeme použít papír standardní velikosti Letter (osm a půl palce krát jedenáct palců).

Pokud byste chtěli vytvořit menší knihu, jednoduše před řezáním zmenšete velikost papíru. Můžete se také rozhodnout použít papír jakékoli jiné velikosti, ale mějte na paměti, že hřbet hotové knihy bude tenčí.

Jakmile máte papír oříznutý na požadovanou velikost, přeložte jej na polovinu šířky pomocí pravítka nebo rovného okraje. Jakmile jsou všechny stránky složené, použijte kostěnou složku (nebo něco podobného), abyste přehyb zmačkali a udělejte ostrou čáru. Usnadníte tak pozdější otevírání a zavírání knihy.

Dále si vezměte lepicí tyčinku a na tu stranu papíru, která není přeložená, naneste lepidlo. Potřebujete pouze tenkou vrstvu lepidla, takže dejte pozor, abyste ho nepoužili příliš mnoho. Jakmile je lepidlo naneseno, opatrně zarovnejte druhou polovinu papíru a pevně přitlačte, aby se obě poloviny spojily.

Obálka vaší knihy je nyní kompletní! Chcete-li to dokončit, vytvořte na hřbetu knihy tužkou čáry prošívání. To mu dodá dokonalejší vzhled.

Jakmile budete mít stehy na svém místě, vaše kniha s měkkým panelem je připravena k naplnění vašimi oblíbenými příběhy, básněmi nebo fotografiemi! Užívat si!

Jak navrhujete dětskou knížku?

– V některých případech můžete zvážit najmutí profesionálního organizátora, který vám pomůže dát váš domov do pořádku.

– Profesionální organizátoři mohou být velkým přínosem, pokud jde o uklidnění a organizaci vašeho domova.

– Mají zkušenosti a odborné znalosti, které vám pomohou uspořádat váš domov a udržet jej tak.

– Pokud uvažujete o najmutí profesionálního organizátora, je třeba mít na paměti několik věcí:

* Ujistěte se, že prozkoumáte různé organizátory a najděte takového, který vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

* Vyžádejte si reference od minulých klientů.

* Ujasněte si, co chcete, aby dělali a jaké úkoly byste chtěli zvládnout sami.

* Před zahájením projektu se dohodněte na ceně a splátkovém kalendáři. * Buďte připraveni zavázat se k harmonogramu organizátora a dodržet jeho doporučení.

– Pokud si nejste jisti, zda je pro vás profesionální organizování to pravé, zde je několik tipů, jak začít:

* Začněte tím, že uklidíte svůj domov jednu místnost po druhé.

* Vytvořte vyhrazená místa pro všechno ve svém domě.

* Použijte úložná řešení, jako jsou koše, krabice a přihrádky, abyste měli věci uspořádané.

* Označte vše, abyste věděli, kam to jde.

* Držte se rutiny, pokud jde o úklid a organizaci vašeho domova.

* V případě potřeby požádejte o pomoc rodinu a přátele.

Jak vytvoříte dětskou knížku?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit dětskou knížku. Jedním ze způsobů je vzít několik stránek ze staré knihy a rozřezat je na malé čtverečky. Poté pomocí lepicí tyčinky připevněte čtverce k sobě v libovolném designu, který se vám líbí.

Jakmile lepidlo zaschne, přeložte stránky napůl tak, aby vytvořily malou brožuru. Nakonec pomocí děrovačky udělejte v horní části brožury dva otvory a otvory protáhněte stuhou, abyste ji mohli snadno držet.

Dalším způsobem, jak vyrobit dětskou knížku, je použití papíru origami místo běžných papírových čtverců. Začněte tím, že list origami přeložíte na čtvrtiny. Poté jej rozložte a přeložte ještě jednou napůl tak, aby vznikl menší čtverec.

Nyní čtverec rozřízněte na polovinu, abyste získali dva trojúhelníky. Dále přeložte každý trojúhelník na polovinu podél diagonální čáry, abyste vytvořili další dva malé čtverce. Nakonec čtverečky slepte nebo slepte a vytvořte brožuru.

Kdy byste měli představit knihy s vysokým kontrastem?

Některá miminka jsou připravena na knihy s vysokým kontrastem již ve dvou měsících. Ostatní děti mohou být připraveny až ve věku šesti nebo sedmi měsíců. Pokud je vaše dítě starší osmi měsíců, je pravděpodobně bezpečné vyzkoušet knihu s vysokým kontrastem.

Pokud vaše dítě nejeví o knihu zájem nebo je rozrušené, přestaňte knihu používat a zkuste to znovu později. Některá miminka potřebují více času, aby si zvykla na nové věci.

Pamatujte, že každé miminko je jiné, takže budete muset experimentovat, abyste zjistili, co pro vaše dítě funguje nejlépe. Neexistuje jediná správná odpověď na to, kdy zavést vysoce kontrastní knihy.