Jak upravit mužské vlasy pomocí fénů? 9 úžasných kroků!

Většina mužů má fény, ale neví, jak pomocí fénu upravit mužské vlasy. Styling s fénem je poměrně snadný, pokud známe techniku ​​a dovednosti nebo se řídíme doporučeními. Muži již používají různé doplňky, krémy a želé, aby hezky stylizovali, ale použití fénu může tvarovat vlasy v požadovaném směru a stylu. okamžitě. Foukač šetří čas a množství jiných používaných produktů, dodává objem, skvělý styl a hezký vzhled.

Tato technika začíná správným držením trysky sušičky. Jde to jinak, podle objemu, který muž má. Pokud má člověk například řídké vlasy, je lepší je zvednout, protože jejich vlasům to dodá zdravější, hustší a plnější vzhled.

Zdá se docela zvláštní, jak malá mašinérie dokáže takový zázrak změnit celý mužský vzhled. Každý chce stejný objem a plnější, jak si přeje. To je důvod, proč ke splnění cíle každého jednotlivce je fén vždy k dispozici, ale pokud se s ním zachází přesně.

Kroky ke stylingu pánských vlasů pomocí fénů

Zpočátku se lidé mohou cítit vyčerpaní, když nemohou dosáhnout požadovaného jedinečného stylu, ale jakmile se naučí, jak upravovat mužské vlasy pomocí fénu, stane se to snadné a příjemné. Mužským vlasům dodává dokonalý tvar a vzhled, aby se již více nemastily. Postupujte podle níže uvedených kroků, jak upravovat mužské vlasy pomocí fénu:

Krok č. 1. Mytí a aplikace kondicionéru

Za prvé, mytí vlasů před použitím fénu je nutností; jinak nebude fungovat správně a proces foukání selže. Za druhé, lepší kondicionér a hydratační šampon mají také co dělat pro dosažení nejlepších výsledků. Spotřebiče jako žehličky a fény uvolňují teplo, které slibuje zdraví a kvalitu vlasů, díky nimž jsou krepaté a slabé. Použití hydratačního šamponu a kondicionéru zachovává kvalitu tím, že uvolňuje přírodní oleje, řekněme avokádový a kokosový.

Krok č. 2. Blotování

Jak víme, fén uvolňuje přímé teplo a ohrožuje vlasy, pokud jsou mokré. Abyste se vyhnuli poškození způsobenému sušičkou, je lepší před fénováním vysušit na vzduchu. To zahrnuje použití ručníků k odstranění vody. Kromě toho je upřednostňováno použití ručníku z mikrovlákna, který odstraňuje přebytečnou vodu, aniž by je namáhal a poškozoval. Nyní zkontrolujte konečky vlasů. Pokud voda nekape, znamená to, že jsou připraveny k fénování.

Krok č. 3. Česání

Směr je zvolen pro kombinování záležitostí pro lepší výsledky. Muži by se měli česat ve směru, kde již chlupy leží. Použití hřebenu místo kartáče zabrání poškození a vypadávání vlasů, protože kartáče vlasy krepatí a způsobují potíže.

Krok č. 4. Chrání před horkem

Používají se produkty tepelné ochrany, aby se zabránilo vážnému poškození teplem. Tyto produkty mohou být ve spreji a pěně a měly by pokrývat každý pramen.

Krok č. 5. Nastavení fénu

Nejprve přichází na řadu nastavení teploty pro lepší zážitky a předcházení škodám způsobeným nadměrným teplem, pokud má sušička tři možnosti: vysoká, střední a nízká. Měli bychom zvolit střední, protože je necitlivá na všechny typy vlasů. Kromě toho je použití nižší možnosti lepší, pokud má člověk slabé a kudrnaté vlasy a nesnižuje kvalitu.

Krok #6. Dodržování vzdálenosti fénu

Používání sušičky ve správné vzdálenosti je také dovednost. Držet jej blíže k chloupkům znamená vymýtit je. Doporučená vzdálenost mezi fénem a vlasy by měla být 6 až 8 palců. Nikdy nedržte sušičky na jednom místě po dlouhou dobu. Zkuste ji foukat rovnoběžně s foukanými chloupky. Poloha fénu tam a zpět může chránit všechny oblasti před přímým teplem.

Krok č. 7. Zatlačením v požadovaném směru

Je docela snadné tvarovat směr vlasů. Tlak dmychadla v příslušném směru je může pomoci nasměrovat tímto způsobem. Kromě toho je také produktivní použití prstů a štětců k jejich nastavení v požadovaném směru. Koncentrační tryska udržuje proudění vzduchu dmychadla řízené. Odpustíme-li chloupkům přední objem, zvedneme chloupky prsty. Tímto způsobem foukač způsobí, že chloupky půjdou nahoru. Použití kulatého kartáče je nejlepší volbou pro zvednutí, dodání většího objemu a udržení vzdálenosti.

Krok č. 8. Sušení fénem zespod

Foukání zespodu a přehazování chloupků směrem dopředu je lepší technika, pokud spěcháme a nemáme moc času. Tento proces zahrnuje přidržení fénu na temeni hlavy a následné jemné vytažení vlasů u kořínků prsty.

Krok č. 9. Konečný vzhled

Stejně jako používáme teplý vzduch k tomu, abychom našim vlasům dali požadovaný směr, můžeme použít studené nastavení fénu k uzamčení stylu a ztuhnutí po rozumnou dobu. Poté sprej na vlasy dodává vlasům konečný, vynikající vzhled. Sprej by měl být na délku paže od chloupků. Možná vás také bude zajímat informace o nejlepších vysoušečích vlasů.

It’s A Wrap!

Všechny výše uvedené návrhy odstraňují všechny nejasnosti ohledně toho, jak upravovat mužské vlasy pomocí fénů. Důsledné hýbání prsty je nejlepší způsob, jak mít lepší objem, a je to také nutné při použití laku na vlasy, protože dodává lesk a zesvětluje je než dříve. Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak vybrat fén a co hledat u fénu.