Jak používat těhotenský pás? Přečti si tohle!

Pro mnoho nových rodičů je často obtížné používat těhotenské pásy. Tuto příručku jsme však sestavili, abychom vám pomohli. V tomto článku probereme, jak používat těhotenské pásy. Těhotenský pás je skvělou pomůckou, kterou byste měli mít ve svém arzenálu poporodních pomůcek.

Pomůže vám to cítit se pohodlněji a méně zatíženi váhou přenášení nadbytečných kilogramů, zvláště pokud jsou rozmístěna v oblasti bříška.

Z tohoto důvodu by mohlo být moudré zvážit nákup těhotenského pásu pro ženy po těhotenství nebo v raných fázích těhotenství, protože jeho nošení poskytne okamžitou úlevu od bolesti zad, která často přichází s dodatečnou zátěží na již rozšířené břišní svaly. .

Zde je několik tipů pro správné používání těhotenských pásů:

* Těhotenský pás by měl těsně přiléhat k oblečení, ale neměl by být dostatečně těsný, aby způsoboval nepohodlí nebo vyvíjel tlak na oblast břicha – zvláště v blízkosti stehů! Před přílišným utažením se tedy podle toho upravte!

* Po každých několika hodinách nošení pásek uvolněte.

* Nenoste těhotenský pás v pozdním těhotenství, protože se budete cítit dušně a neklidně!

Kdy si mám vzít mateřskou dovolenou?

Mateřská dovolená je důležitým obdobím vašeho života. Je dobré mít nějaký plán, co chcete dělat, až tato dovolená začne.

Mít správné dávky v mateřství může znamenat rozdíl mezi pozitivní nebo negativní zkušeností během mateřské dovolené.

Některé společnosti nabízejí placenou mateřskou dovolenou, jiné poskytují pouze neplacené volno; obojí je prospěšné v závislosti na vaší situaci a preferencích s tím, kolik práce byste chtěli dělat před narozením dítěte/po něm – nebo zda bude vůbec možné nějakou práci dělat.

Čím více informací o zásadách vaší společnosti ohledně mateřské dovolené budete mít k dispozici, tím lépe se budete cítit připraveni na zahájení této cesty k mateřství!

Jedna myšlenka, kterou jsem nedávno měla, byla o tom, jak může být ovlivněna moje mateřská dovolená, když se v květnu vrátím z cesty do Peru.

Představa, že bych si mohla vzít na konci těhotenství a na začátku s dítětem volno, se zdá být tak lákavá, ale co když nemám nárok na FMLA?

Co si mám vzít na těhotenské focení?

Neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď, ale toto jsou některé z věcí, které bychom doporučili: – Vaše oblečení (včetně bot a doplňků) pro váš vzhled.

Pokud je to možné, vyzkoušejte si své oblečení předem a ujistěte se, že vám dobře sedí a že nechybí žádné volné nitě nebo knoflíky! Musíme také změnit dostupná zařízení, takže pokud je potřeba něco opravit, dejte nám vědět.

Výběr vlasových produktů/stylingových pomůcek, jako jsou laky na vlasy, sponky atd. Některé ženy dávají přednost tomu, aby během těhotenství nenosily vlasy stažené do copánků, protože jim to může způsobit příliš velký tlak na zátylek – to může platit zejména později, když hrbol se začíná zvětšovat – dělejte tedy to, co vám vyhovuje.

Máme na prodej nějaké stylingové pomůcky, ale pokud existují nějaké další položky, o kterých víte, že by se vám mohly hodit, dejte nám prosím vědět předem, abychom se mohli ujistit, že budou k dispozici v den vašeho focení.

Pro nastávající maminky, které se rozhodnou nenosit vlasy nahoru nebo si myslí, že jim to nesluší – doplňky jako šátky a velké náhrdelníky mohou pomoci zakrýt odhalený krk, aniž by se cítily příliš „přehnaně“.

Pokud však chcete účes (a zvláště ten, kde není vidět zadní část vaší hlavy/krku), pak copánky rozhodně poskytnou docela pěkné výsledky!

Různé pózy, které ukazují různé strany každého oblečení – opřít se o něco, posadit se atd., jsou také skvělé, abyste ukázali svou osobnost.

Pro ty, kteří mají na sobě něco s dlouhými rukávy, je dobré se ujistit, že příliš nezakrývají ruce, protože mohou snadno vypadat ztraceně nebo nepatřičně – obvykle je nejlepší nechat je přirozeně ležet na sobě, ale pokud máte jinou ruku, která dělá něco zajímavého, pak je to perfektní!

Proč byste měli absolvovat sezení v mateřství?

Mateřská setkání jsou tak výjimečná a tyto snímky si budete navždy pamatovat. Můžete to považovat za své „poslední focení“ před příchodem dítěte (a dokonce i po něm). Vaše tělo se může během těhotenství změnit, ale to neznamená, že nejste krásná!

Rád zahrnuji maminčiny měnící se tvary do svých snímků, protože to ukazuje, jak úžasně jsou naše těla udělaná, abychom v sobě mohli nosit život. Vím také, že mnoho žen se cítí pohodlněji při pózování se svým partnerem než o samotě, což funguje perfektně, když přijde i táta!!

Co byste měli nosit? Jakákoli barva, jakýkoli styl. Některé outfity budou fungovat lépe než jiné v závislosti na tvaru vašeho těla a na tom, jak daleko jste v těhotenství.

Rád považuji sezení za zábavné rande, protože to je přesně ono;) Můžeme to udělat částečně nebo úplně uvnitř, pokud se vám ty stěny zdají příliš holé na váš vkus, ale nějaký čas strávíme venku!