Jak upravit jméno na Gofundme Donation? Nejjednodušší způsob!

Chcete vědět, jak upravit jméno při darování GoFundMe? Už se nemusíte divit, protože tento článek vám ukáže rychlý a snadný postup, jak toho dosáhnout. V GoFundMe je snadné provádět změny, když se do cesty postaví nepředvídatelné okolnosti. To se často stává u platforem, které se používají k převodu a výběru peněz.

Chcete také vědět, jak spustit svůj GoFundMe? Nebojte se, protože to máme také v tomto článku. Usnadnili jsme to pochopit, rozebrali jsme očekávání a krok za krokem, co můžete s GoFundMe dělat. V tomto článku se toho můžete naučit mnohem víc, takže pojďme dál!

Co je Gofundme?

Když hledáte rychlý a snadný způsob, jak získat finanční prostředky na projekt nebo cokoliv jiného, ​​potřebujete GoFundMe. Funguje to také pro ty, kteří chtějí jen získat peníze pro svou rodinu, přátele nebo sami sebe. Přispět na váš GoFundMe může kdokoli a věřte nebo ne, stává se to a nikdo o tom nepřemýšlí divně. Můžete dokonce založit GoFundMe pro někoho, koho osobně neznáte, a to se často stává u influencerů na sociálních sítích a dalších lidí, kteří se seznámili přes internet nebo jsou známí kvůli virálnímu sporu.

Samozřejmě existuje mnoho důvodů, proč někdo založí GoFundMe pro někoho, koho nezná, ale to se teď hodně děje. Co je tedy GoFundMe? Toto je online platforma, kde mohou lidé, nebo spíše neznámí lidé, přispívat. Když spouštíte GoFundMe, musíte svůj příběh vyprávět na darovací stránce. Dostanete prostor, abyste mohli vyprávět svůj příběh na svém GoFundMe, což může lidem poskytnout představu o tom, co by chtěli financovat. Poté můžete mluvit o svém cíli pro GoFundMe, aby každý věděl, jaký je dosavadní pokrok. I když se vám nepodaří dosáhnout svého cíle, stále můžete dary vybrat.

Jak mohu vybrat peníze z Gofundme

Abyste mohli vybírat prostředky z vašeho GoFundMe, budete potřebovat bankovní účet. Ne, nepřijímají PayPal ani žádnou jinou platformu pro online převod peněz. Pro výběr prostředků z GoFundMe si budete muset založit oficiální bankovní účet. Zde je několik věcí, kterých byste si měli být vědomi při odstoupení od smlouvy.

#1. Údaje o bankovním účtu

Chcete-li vybrat ze svého GoFundMe, budete muset poskytnout informace o svých bankovních údajích. V některých případech, kdy byl například vlastníkem bankovního účtu vyslán někdo jiný, aby provedl výběr místo něj, je třeba předložit dokumentaci. Jakýkoli legitimní důkaz, že byly skutečně odeslány právoplatným vlastníkem účtu GoFundMe. To bude zahrnovat některé průkazové fotografie, podepsaný bankovní výpis nebo podepsaný dopis.

#2. Vybírejte dříve, než je potřeba

Když vybíráte ze svého GoFundMe, musíte své výběry ověřit jeden týden před obdržením prostředků. Čekací doba na přijetí výběrů trvá v průměru asi 2-5 pracovních dnů, než dojde na bankovní účet.

#3. Pravidlo 90 dnů

Někdo dal první příspěvek pro váš GoFundMe. Gratulujeme! Tento den si budete muset označit, protože je nezbytný pro to, kdy chcete vybrat své prostředky. Vaše výběry musí být ověřeny do 90 dnů po vašem prvním daru. Toto je bezpečnostní postup, aby dary na neaktivní nebo opuštěný účet nepřišly vniveč. Po 90 dnech a po ověření žádného výběru budou dárky zaslány zpět příslušným dárcům. Vzhledem k tomu, že potvrzení vašeho odstoupení také nějakou dobu trvá, nedoporučuje se to dělat blízko 90. dne.

#4. Stále můžete znovu odstoupit

Po provedení výběru a obdržení finančních prostředků můžete stále znovu vybírat ze stejného GoFundMe někdy v budoucnu. To znamená, že stále můžete přijímat dary ze svého účtu. Pokud zůstanete aktivní a aktualizujete svůj účet. Můžete si dokonce zvolit frekvenci, kdy můžete dary přijímat. V nastavení si můžete vybrat, zda je budete dostávat denně, týdně nebo měsíčně.

Jak upravit své jméno na Gofundme Donation

Jak tedy upravit jméno při darování GoFundMe? Při zasílání darů budete muset uvést jméno. Pokud jste udělali chybu nebo potřebujete změnit jméno, nemějte obavy, protože to můžete změnit i po darování. V následujících odstavcích se dočtete o tom, jak upravit název na dárcovství GoFundMe.

Přejděte na přihlašovací nebo přihlašovací stránku GoFundMe. V pravé horní části stránky klikněte na tři řádky, které vidíte. Poté se rozbalí nabídka a budete muset vybrat „dary, které jste poskytli“. Poté můžete procházet, který dar, který jste poskytli, a který byste chtěli upravit. Jakmile jej najdete, vyberte pod ním „spravovat“. Najděte „zobrazované jméno a komentář“ a proveďte požadované změny. Po dokončení úprav uložte změny. Zjistěte více o změně jména u daru.

Je to obal!

Nyní víte, jak GoFundMe funguje, s čím vám může pomoci a jak upravit jméno při darování GoFundMe. Doufáme, že vám tento článek usnadnil řešení vašeho problému a porozuměl více o GoFundMe. Děkuji za přečtení! Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak umístit darovací tlačítko na svůj web a jak vytvořit krabici na darování oblečení.