Jak nasadit pláštěnku na kočárek Uppababy Vista

Ochrana vašeho kočárku před deštěm je velmi důležitá. Dnes se naučíte, jak nasadit pláštěnku do deště uppababy vista. Kroky, které jsme zdůraznili v jeho článku, jsou jednoduché.

Kroky, jak nasadit dešťový kryt na Uppababy Vista Bassinet

Krok 1. Vložte elastickou šňůru pláště do malé kapsy na nárazníku. Než přejdete k dalšímu kroku, ujistěte se, že je připnutý a usazený v obou kapsách:

Krok 2. Zajistěte pásek na suchý zip zavedením jednoho konce pod a kolem plastového vodítka umístěného ve spodní části přenosného vaku; nepodávejte mezi podložkou a vinylem; naučte tahat a zajistěte, aby byl pásek se suchým zipem správně zaveden do plastových vodítek po celé délce kolejnice.

Opakujte pro opačnou stranu. Všimněte si, jak každý pásek na suchý zip prochází konkrétním „otvorem“ nebo otvorem ve stejném plastovém vedení, jak je znázorněno níže:

Krok 3. Po zajištění popruhů gumičkami připevněnými k rámu kočárku odepněte šňůry z boku kočárku. Připevněte šňůry k podložce matrace tak, že každou šňůru zavedete nahoru a přes horní rohy. Všimněte si toho, jak dvě sady smyček podél obou horních bočních okrajů zajišťují každý roh.

Krok 4. Zatáhněte dolů za podložku matrace, dokud není napnutá; připevněte pásek na suchý zip na opačný konec, procházejte stejným „otvorem“ nebo otvorem ve stejném plastovém vedení, jak je znázorněno v kroku č. 16 výše.

Krok 5. Opakujte pro další tři rohy, přičemž dbejte na to, abyste nepropletli popruhy. Jakmile jsou všechny čtyři rohy připevněny konvertibilním přehozem do postýlky bezpečně připevněným pomocí pásů VELCRO (R), můžete nyní sejmout zadní přepravní tašku, aby se při přepravě/přechodu nerozepnula.

Roztáhněte obě paže přímo na obě strany těla a dlaní každé ruky zatlačte dolů na podložku matrace.

Co je to nastavitelná matrace do kočárku?

Nastavitelnou matraci lze nastavit nahoru nebo dolů v závislosti na tom, zda se používá jako samostatný kus nábytku (pro menší děti) nebo je připevněna přímo k jinému rámu postele (jako postel pro batole).

Kam mám dát svůj kočárek do domu?

Nejlepší je umístit jednotku poblíž místa, kde v noci spí matka, abyste ji nerušili žádnými zvuky, které dítě v noci vydává.

Pokud chcete umístit kočárek do jiné části vašeho domu, ujistěte se, že není příliš daleko od místa, kde v noci spí matka, aby mohla v případě potřeby snadno přistupovat k dítěti.

Co mám dělat se svým starým kočárkem?

Možná si říkáte, co byste měli dělat se všemi těmi extra kousky, jakmile přesunete dítě do jejich postýlky – jako prostěradla a deky! Pokud pro ně nemáte jiné využití, zvažte darování nebo prodej těchto položek, aby z nich mohl těžit i někdo jiný. Můžete také vyhledat místní zásilkové obchody, kde by mohli místo zboží vyhodit použité zboží za účelem zisku, místo aby ho vyhodili!

Kam by měla být umístěna kola na vašem novém produktu po sestavení?

Obvykle jsou umístěny na obou koncích základny kolébky, kde bude vaše dítě spát. Jakmile to uděláte, připevněte tyto lamely pomocí šroubů a ujistěte se, že je příliš neutahujete, protože by to mohlo časem způsobit poškození. Před umístěním na volitelná kola se ujistěte, že je vše bezpečně upevněno, abyste měli větší mobilitu!

Jak sestavím svůj nový kočárek?

Sestavování se může lišit v závislosti na tom, který model jste nakonec koupili, ale obvykle se jedná pouze o tři kroky. Sestavte rám kočárku tak, že každou nohu zasunete na místo a zašroubujete pomocí klíče nebo imbusového klíče, je -li to nutné.

Připevněte všechny postranice k vybranému modelu a teprve potom připevněte matrace, které jsou obvykle umístěny na obou koncích základny kolébky, pod kterou bude vaše dítě spát.

Jakmile to uděláte, připevněte tyto lamely pomocí šroubů a ujistěte se, že je příliš neutahujete, protože by to mohlo časem způsobit poškození. Před umístěním na volitelná kola se ujistěte, že je vše bezpečně upevněno, abyste měli větší mobilitu! Blahopřejeme-nyní jste úspěšně sestavili svůj nový produkt!

Jaký je nejlepší způsob dezinfekce matrace?

Po zaschnutí můžete na jakékoli plastové části přebalovacího pultu použít mýdlo a vodu nebo peroxid vodíku. Pokud je to možné, snažte se během tohoto procesu nezmoknout nic jiného! Kovové kousky byste také měli setřít octem nebo peroxidem vodíku, pokud byly vystaveny také tělesným tekutinám.

Jako vždy buďte při používání těchto čisticích prostředků opatrní, abyste nepoškodili povrchy! Asi po hodině poté, co je vše opět suché, nastříkejte dezinfekční prostředek na každý povrch, než jej necháte znovu provětrat. Tímto způsobem nezůstanou žádné bakterie tam, kde byste je nečekali!

Které listy pasují na uklidňující pohybový koš Fisher-Price?

Prostěradla, která se hodí ke standardní matraci do postýlky plné velikosti, by měla fungovat s kočárkem Fisher-Price Soothing Motions.

Které listy neodpovídají rybářským cenám, které uklidňují pohyby?

Standardní sady prostěradel pro dvoulůžkové nebo královské matrace nebudou s tímto produktem kompatibilní. Ujistěte se, že jste si koupili sadu prostěradel speciálně vyrobených pro polohovatelné postele a basety, abyste si mohli pořádně sednout!