Jak udržet myši mimo větrací otvor sušičky? 3 nejlepší způsoby!

Přemýšleli jste někdy o tom, jak udržet myši mimo větrací otvory sušičky? Žádné další starosti, zajistěte, aby byly větrací otvory na venkovním větracím otvoru sušičky čisté, zcela nefunkční a snadno se otevíraly a zavíraly. Musíte se také ujistit, že kryty jsou ploché s odvzdušňovacím uzávěrem a že nejsou zlomené nebo zlomené.

Pokud se vaše výfukové víko sušičky zdá unavené a zastaralé, mělo by být vyměněno. Abyste zabránili škůdcům, investujte do větracího uzávěru sušičky odolného proti škůdcům. Potřebujete větrací otvor sušičky bez myší, abyste je udrželi mimo,

V zimě se škůdci, jako jsou myši, kteří hledají teplé místo, do vašeho domu dostanou přes venkovní větrací otvor sušičky. Můžete použít dvojitá dvířka nebo větrací otvor sušičky odolný proti škůdcům, takže je pro škůdce obtížné projít větracím otvorem sušičky. Také se ujistěte, že ve větracím otvoru sušičky nejsou žádné velké otvory; pokud tyto díry najdete, opravte je. Pojďme si o tom zjistit více.

Proč se myši vždy dostanou do ventilačních otvorů sušičky?

Myš hledá azyl na místech, která jsou teplá, suchá a bez predátorů. Potrubí pro sušičku prádla je skvělým krytem nebo snadným prostředkem pro přístup myši k obydlí. I když vnitřní myši mohou být nepříjemné a nečisté, obecně nechcete, aby si tam vytvořily domov. Zablokování přístupu myší k větracím otvorům sušičky, aniž by došlo k nebezpečí požáru, je nejúčinnějším způsobem, jak je udržet venku. Pouze několik různých metod může odstranit myši z vašeho domu.

Používání větracích otvorů sušičky odolných proti škůdcům

Pomocí větracích otvorů sušičky odolných proti škůdcům je snadné zabránit myším ve vstupu do vašeho domu větracími otvory sušičky a chladné počasí je těžké pro jejich přežití, takže se snaží najít teplé místo. Nic nemůže proniknout, protože je tam příliš mnoho energie. sušení oděvů; tak se při provozu sušičky otevřou dvoje dveře. Pokud se škůdce pokusí proniknout dovnitř, nebude to moci udělat, protože neotevře všechna dvířka současně.

Co bychom měli dělat, když se někomu dostane myš do větracího otvoru sušičky?

Když odemknete sušičku a uvidíte, jak černá šmouha odletí pryč, nebo pokud začnete zachycovat výfukové potrubí sušičky a objevíte v ní myš, musíte před zablokováním větracího otvoru odstranit krysu. Nakonec myš zahyne v mezích. Mírně řečeno, vůně myšího těla může být intenzivní. Je to skvělá výmluva, abyste znovu zkontrolovali větrací otvory sušičky, zda neobsahují myši.

Většinou stačí vytvořit hlasitý zvuk, například zaklepat na sušičku nebo ventilaci, a myš se pokusí uniknout. Pokud je to možné, požádejte kohokoli, aby tiše stál mimo výstupní otvor, aby bylo zajištěno, že myš odejde.

Indikace, že myš vnikla do otvoru vašeho sušiče

Skřípání, škrábání, škrábání nebo bušení jsou příklady neobvyklých zvuků, které indikují počet myší vstupujících do ventilačního otvoru sušičky. Když se cítíte neefektivní nebo neproduktivní, naznačuje to také myši ve vašem potrubí. Váš sušič zapáchá jako exkrementy, trapné vůně. Myší trus jsou drobná černá zrnka srovnatelná velikostí a tvarem s proso. Kryty výfuku na vnější straně budovy nebo rozbité nebo poškozené konstrukce se také stávají příčinou toho, že myši vniknou do větracího otvoru sušičky.

Způsoby, jak udržet myši mimo větrací otvor sušičky

Jak tedy udržet myši mimo větrací otvor sušičky? Tyto tipy použijte, pokud chcete, aby vaše myš s větráním sušičky zůstala volná. Myši nejsou vhodné pro vaše prádlo, takže buďte opatrní a držte je dál.

#1. Umístěte ocelovou vlnu

První technika, jak zabránit myším ve výfuku sušičky, je dobrovolná a je zcela na vás, jak opatrně chcete postupovat. Nejprve vložte železnou vlnu do větracího otvoru vaší sušičky. Ocelová vlna umožňuje výparům odcházet, ale zabraňuje vstupu myší.

#2. Použijte bavlněné koule

Umístěte vatové tampony potažené esenciálními oleji do prádelny a dalších oblastí, kde se domníváte, že se vyskytují myši. Navlhčené vatové tampony umístěte za pračku, na toaletu, do skříněk a podél povrchů. Myši preferují ponuré prostředí, ale máta je odpuzuje. Mátový olej by měl vatové tampony osvěžit za pár dní. Vědět, jak používat kuličky do sušičky vlny.

#3. Umístěte sadu past na myši

Máte-li významný problém s myší, využijte životnost pastiček na myši. Zachycovací pasti by měly být kontrolovány alespoň jednou denně, zatímco živé pasti by měly být kontrolovány každou hodinu. Mrtvé myši by měly být vyhozeny do odpadu v pevně zauzlovaných plastových nádobách. Živé myši by měly být vypuštěny tak daleko od vašeho domova, jak je to možné, obvykle dva nebo i více kilometrů.

Po odstranění myší vyčistěte větrací otvor sušičky

Nikdy nepoužívejte sušičku po důkladném vyčištění. Myší čůrání a exkrementy vám mohou způsobit docela nevolnost. Pokud máte alergie nebo jakýkoli jiný typ dýchacích potíží, nasaďte si rukavice a chráněný obličejový štít. Po vyčištění postříkejte filtr na vlákna mycím prostředkem. Abyste se zbavili octa, pořádně ho opláchněte. Před opětovnou instalací lapače vláken nechte vyschnout na vzduchu.

Při praní sušičky zkontrolujte kabely a ventily. Vypněte sušičku a zabráníte tak nepříjemnému šoku a vyčistíte sušičku prostředkem na mytí nádobí a velkou štětinou, hadičky a kolem folikulů uvážete ručníky nasáklé octem, abyste hadičky vyčistili efektivněji.
Můžete si také přečíst o tom, jak často čistit větrací otvory sušičky.

It’s A Wrap!

Byli jsme u vytržení, když jsme zjistili, že jste si všichni uvědomovali, jak udržet myši mimo větrací otvor sušičky? Doufáme, že tento příspěvek přečtete jedním dechem, takže pokud se chcete myší zbavit, používejte tyto tipy opatrně. Děkujeme, že jste s námi, přátelé! Kliknutím na tento odkaz zjistíte, jak zjistit, zda je větrací otvor vaší sušičky ucpaný.