Jak připojit knihu k dárku pro miminko

Jak připojit knihu k dárku pro miminko? Pokud hledáte jedinečný dárek pro miminko, skvělou volbou je připojení knihy k dárku. Nejen, že je to praktické, ale může to být také hezké a personalizované.

Zde jsou čtyři snadné kroky:

První krok: Vyberte si správnou knihu. Při výběru knihy, kterou k dárku připojíte, se ujistěte, že je to kniha, kterou novopečená maminka ocení. Několik nápadů zahrnuje knihy pro rodiče, příběhy pro děti nebo knihy o konferenčním stolku o miminkách a výchově dětí.

Druhý krok: Najděte nějakou stuhu nebo provázek. Budete potřebovat něco pevného, ​​abyste knihu přivázali k dárku. Pro tento účel se dobře hodí stuha nebo provázek.

Krok tři: Stuhu/provázek ustřihněte na vhodnou délku. Ujistěte se, že je dostatečně dlouhá na to, aby se dala uvázat kolem knihy a dárku, ale ne tak dlouhá, aby se shlukovala.

Krok čtyři: Uvažte stuhu/provázek kolem knihy a dárku. Jakmile ostříháte stuhu/provázek na požadovanou velikost, pevně jej uvažte kolem knihy i dárku. Gratulujeme – máte hotovo!

Když přikládáte knihu jako dárek pro miminko, dejte pozor, abyste vybrali takovou, kterou ocení čerstvé maminky. Některé dobré možnosti zahrnují knihy pro rodiče, příběhy pro děti nebo knihy o konferenčním stolku o miminkách a výchově dětí.

Budete potřebovat něco pevného, ​​abyste knihu přivázali k dárku (dobře se hodí stuha nebo provázek), a pak to jednoduše přivažte kolem knihy i vašeho dárku. Gratulujeme – máte hotovo!

Co se nachází v mé knize návštěv Baby Shower?

Možná se ptáte sami sebe, co přesně byste měli zahrnout při podepisování návštěvní knihy na miminko. Přemýšlejte o tom takto: Co byste chtěli vědět, kdybyste byli nastávajícími rodiči?

Zde je několik nápadů:

  • Jméno hosta
  • Důvod účasti (např. rodinný přítel, spolupracovník atd.)
  • Město & Stát nebo země
  • Datum sprchování
  • Věnovaný dárek (volitelné)
  • Nápady pro první rok vašeho dítěte!

Nyní, když máte svou vlastní personalizovanou knížku pro miminko, je čas začít tyto stránky plnit speciálními zprávami od vašich blízkých! Ale nezůstávejte u toho – proč ho nevyužít také jako kalendář a tracker pro všechny věci související s prvním rokem vašeho děťátka?

Zde je několik nápadů:

Vyfoťte hosta, jak podepisuje knihu, a vložte ji na stránku měsíce/roku odpovídající tomu, kdy došlo ke sprše

Zapište si datum narození dítěte, datum narození a další významné milníky, jako jsou jeho první slova nebo kroky!

Sledujte, kdo dal jaké dárky, zapište si jméno dárce a co daroval při každé příležitosti. To je zvláště užitečné, pokud doufáte, že poté pošlete děkovné pohlednice.

Bavte se s tím! Buďte kreativní s vlastními nápady pro sledování prvního roku vašeho dítěte. Nebe je konečná hranice!

Tak tady to máte! Několik návrhů, jak využít vaši personalizovanou knihu pro přihlášení miminka. Doufám, že vás tyto tipy inspirovaly k vytvoření něčeho jedinečného a smysluplného pro zvláštní den vašeho děťátka. Všechno nejlepší na této vzrušující cestě před námi!

Co píšete v knižním dárku?

Knižní dárek je jedním z nejlepších dárků, které můžete někomu dát. Knihy jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit své emoce a myšlenky slovy, která budou srozumitelná všem. Možná budete chtít napsat něco zvláštního nebo smysluplného pro tuto osobu v den jejích narozenin, výročí, svatebního dne atd.

Takže takto: Za prvé, jaké knihy mají rádi? Věnují se sportu? Milují hudbu? Mají oblíbené autory, o kterých bychom v nadcházející sezóně (nebo v příštím roce) doporučili přečíst si o nich více? Pokud ano, možná by tito dva literární titáni vytvořili dokonalé dárky.

Druhá otázka – kde čte nejčastěji doma nebo v práci; pokud je v jejím vlastním pokoji, ujistěte se, že je tam dostatek místa pro dva spolu sedící osoby, aby během čtení nenastalo žádné nepohodlí.

Za třetí, jaké knihy tato osoba obvykle čte? Pokud miluje historii a vědu, pak by možná chtěli něco vzdělávacího, zatímco pokud by jim lépe vyhovovala beletrie nebo literatura faktu (nebo naopak v závislosti na preferencích).

Čtvrtá věc, na kterou musíme myslet při dávání dárků, je kolik bych měl utratit; pamatujte, že ne všechny dárky stojí peníze, ale ty, které ano, zanechají trvalé dojmy! Zkuste se tedy držet svého rozpočtu, protože někdy ty nejlepší věci v životě opravdu přijdou zadarmo.

Tento seznam byl sestaven s použitím různých zdrojů, včetně mé vlastní osobní zkušenosti a výzkumu od ostatních kolem mě – děkuji! Nemáš zač.

Poznámka: Pokud jste čerstvá maminka a máte nejasnosti ohledně správného načasování pro vaše dítě po obřízce, zvažte přečtení našeho definitivního průvodce o tom, kdy se dítě po obřízce koupat.

Jak si přejete miminko?

Pro nastávající maminku je to speciální den, takže se ujistěte, že vaše karta je stejně jedinečná a okouzlující jako ona. Hallmark má každý druh pozdravu pro miminko, jaký si dokážete představit, aby dodal tomuto nezapomenutelnému okamžiku v jejím životě ten správný nádech. Každá z nabízených karet přináší jiné poselství, od „Gratulujeme!

Budeš skvělá máma!“ a „Milujeme tě už maličký! Jsem rád, že se brzy připojíš k naší rodině…“ až po vtipnější pozdravy typu „Nechte je sníst dort (ale ne dříve než já) xoxo. Existuje také mnoho způsobů, jak svůj dárek přizpůsobit.

Mnoho z našich karet pro miminka přichází s přizpůsobitelnými funkcemi, které vám umožní vložit fotografii nebo přidat vlastní pozdrav na přední stranu a podepsat jej, jak chcete, uvnitř.

A pokud žádná z nich neříká, co máte na srdci, buďte kreativní a nahrajte fotky, návrhy a další, abyste vytvořili skutečně jedinečnou pohlednici, která novopečenou maminku (a její uzlíček radosti) zaručeně uchvátí.