Co napsat do dětské knihy přátelé? Tipy

Co napsat do dětské knihy přátelé? Pokud jde o to, co napsat do dětské knížky pro přátele, neexistují žádná pevná pravidla.

Koneckonců, toto je osobní memento, které dokáže zachytit jedinečné pouto mezi vámi a vaší ratolestí. Zde je však několik nápadů, jak začít:

-Zaznamenejte své myšlenky a pocity, jakmile se vaše dítě narodí. Bude to cenný záznam toho, jak jste se v těchto prvních dnech/týdnech/měsících cítili.

-Zahrňte fotografie vašeho dítěte s jeho blízkými – včetně rodiny a blízkých přátel.

– Pište o nezapomenutelných okamžicích nebo příležitostech, které se týkaly dítěte vašeho přítele – jako jsou první krůčky, vyřčená slova atd.

-Nechte prostor pro vaši kamarádku, aby napsala své vlastní myšlenky a vzpomínky. Koneckonců, tato kniha bude drahocenná po mnoho let!

Ať už se rozhodnete napsat do své dětské knížky pro přátele cokoli, bude to jistě drahá památka. Takže si nespěchejte a užijte si to dávat dohromady!

Jak vytvoříte knihu pro první rok dítěte?

Existuje několik věcí, které budete potřebovat k vytvoření knihy do prvního ročníku vašeho dítěte. Budete potřebovat fotoalbum, fotky vašeho miminka, samolepky a fixy.

Začněte výběrem alba, které je dostatečně velké, aby se do něj vešly všechny fotografie, které chcete zahrnout. Vyberte si téma pro své album, například „Můj první rok“ nebo „Svět podle miminka“.

Dále najděte fotografie svého dítěte z prvního roku života. Pokud je již máte vytištěné, skvělé! Pokud ne, udělejte si čas na pořízení několika snímků během příštího měsíce a nechte si je vytisknout ve fotolabu.

Ujistěte se, že máte spoustu různých záběrů – ty se sourozenci, rodiči, prarodiči, domácími mazlíčky – abyste skutečně zachytili první rok vašeho dítěte.

Jakmile budete mít své fotografie, je čas začít je lepit do alba! Použijte nálepky k označení důležitých událostí, jako je den narození vašeho dítěte, jeho první zub atd. Stránky alba můžete také použít samolepky.

Nakonec pomocí fixy zapište nezapomenutelné okamžiky z prvního roku vašeho dítěte. Může to být něco tak jednoduchého jako „Poprvé jím pevnou stravu“ nebo „Začal jsem chodit“. Cokoli vám připadá jako důležitý okamžik, nezapomeňte si to zapsat!

Pomocí těchto několika jednoduchých kroků budete mít jedinečnou památku, která vám bude po mnoho let připomínat první rok vašeho děťátka. Hodně štěstí při scrapbookingu!

Poznámka: Pokud se chystáte na miminko a neznáte jednoduché způsoby, jak požádat svého hosta, aby se zapsal do knížky vašeho děťátka, podívejte se na Návod a tipy, jak přimět hosty, aby se zapsali do knihy pro miminko se slony na obálce.

Kdy byste měli začít s dětskou knížkou?

Odpověď zní: co nejdříve! Dětská knížka je skvělý způsob, jak zdokumentovat život vašeho dítěte, a je to také skvělý způsob, jak si uchovat všechny ty vzácné vzpomínky. Věřte nám, budete rádi, že jste jeden začali. Zde je několik tipů, jak začít:

Nejprve se rozhodněte, jaký typ dětské knihy chcete. Existuje mnoho různých druhů, od jednoduchých fotoalb až po propracovanější deníky.

Jakmile budete vědět, jakou knihu chcete, začněte tím, že si o svém dítěti shromáždíte několik základních informací, jako je jeho jméno, datum narození, váha a délka při narození a další zvláštní podrobnosti, které chcete uvést.

Dále začněte přidávat fotky a další upomínky. Pokud přidáváte fotografie, nezapomeňte si na zadní stranu každé zapsat datum a další relevantní informace. Můžete také přidat položky, jako je první pramen vlasů vašeho dítěte, nemocniční náramek a rodný list.

Nakonec si nezapomeňte zapsat své vlastní myšlenky a vzpomínky během prvního roku vašeho dítěte (a později!). To jsou věci, které si opravdu budete chtít pamatovat za několik let, takže si věnujte chvíli času a zapište si je, jakmile se stanou.

Pokud se budete řídit těmito radami, budete mít krásnou dětskou knížku, kterou si budete vážit po mnoho let. Tak na co čekáš? Začněte ještě dnes!

Co píšete do knížky od babičky?

Některé rodiny se rozhodnou zahrnout fotografie, ultrazvukové snímky a nemocniční náramky do své babiččiny knížky. Mezi další mohou patřit pohlednice a dopisy od rodiny a přátel, které novopečeným rodičům blahopřejí k příchodu jejich děťátka.

Někteří prarodiče rádi zapisují myšlenky a vzpomínky na své nové vnouče, když pozorují, jak roste. Bez ohledu na to, co se rozhodnete zahrnout, knížka pro babičku je cennou památkou pro budoucí generace.

Pokud vaše rodina nemá žádné tradice týkající se vytváření knížky pro babičku, na internetu je spousta nápadů, jak začít.

Můžete najít šablony pro fotoalba, pexeso nebo výstřižky, které vám pomohou udělat si pořádek a zajistí, že zachytíte všechny důležité okamžiky z prvního roku vašeho vnuka nebo vnučky.

Jaké milníky jsou v dětské knížce?

Když listujete stránkami dětské knížky, uvidíte zdokumentované nejrůznější milníky. Zde jsou některé z nejběžnějších:

– Porodní váha a délka

– Datum narození

– První úsměv

– První zub

– Poprvé se posadil bez pomoci

– První kroky

– První vyslovená slova

To je jen pár příkladů – každá rodina je jiná a bude chtít dokumentovat jiné věci. Tyto milníky vám však poskytují dobrý výchozí bod pro vytvoření vlastní dětské knihy. zachyťte všechny výjimečné okamžiky prvního roku (i dalších let) vašeho děťátka!

Buďte tedy kreativní a bavte se dokumentováním růstu a vývoje vašeho dítěte. Až budou starší, poděkují vám za to! Jaké milníky jsou v dětské knížce?

Dokumentování milníků vašeho dítěte je skvělý způsob, jak zachytit všechny výjimečné okamžiky prvního roku (a dále).