Jak stylovat černé šaty na svatbu

Pokud si nejste jisti, jak stylovat černé šaty na svatbu, můžete zvážit tři tipy. Nejprve vás provedeme etiketou oblékání hosta, jak to platí pro nošení černé, jak zdobit doplňky a jaký make-up kombinovat s černými šaty jako svatební host.

Také vám doporučujeme, abyste si prohlédli náš blog, kde najdete další tipy na svatební styling a průvodce oblečením. Například vaše vybrané šaty možná potřebují nějaké zakrytí a můžete využít návody, jak nosit šátek na svatbu.

Jak upravit černé šaty na svatbu a je to vhodné?

Dodržujte etiketu

Před čímkoli jiným se podívejte na dress code na svatební pozvánce nebo na webu. Pokud pár očekává, že se jejich hosté budou řídit barevným schématem, musíte dodržet jejich požadavek.

Černá není nejoblíbenější barevnou volbou, zejména pro hosty, kteří si vybírají barvu šatů. Na rozdíl od černých obleků není běžné vidět černé šaty na svatbě.

Navíc některé kultury mohou spojovat černou se smůlou, což bude pro svatbu neuctivou volbou barvy. A nakonec zvažte celkový styl vašich černých šatů tak, aby stále odpovídaly dress code svatby (např. formální, poloformální.)

Přizpůsobit

Jakmile potvrdíte, že černé šaty a jejich styl budou pro svatbu přijatelné, nezapomeňte je vhodně doplnit, abyste na sobě neměli úplně černý outfit. Například černé šaty na svatbu mohou vypadat vhodněji pro svatbu, pokud nosíte něco třpytivého, jako jsou stříbrné nebo diamantové šperky.

Mějte však na paměti, že vybrané doplňky jsou stále jemné a nebudou příliš nápadné. Je nevyslovenou svatební etiketou nosit oděv, který nezastíní nevěstu.

Můžete také zvážit pásek, který by nabídl kontrast k černým šatům, nebo dokonce pár bot, díky nimž bude váš celkový styl vhodnější pro svatbu a nebude se podobat oblečení na rande. Například úzký hnědý pásek s texturou a jednoduché černé podpatky s ramínky ke kotníkům budou vypadat elegantně v kombinaci s černými šaty.

Make-up

Černá je často spojována se smutkem a smutkem, takže musíte být opatrní s make-upem, který použijete. Nechcete vypadat zasmušile nebo dokonce naštvaně, protože se účastníte svatby.

Buďte decentní s očními linkami a řasenkou, nebo se rozhodněte pro jejich hnědé odstíny, abyste vypadali přirozeněji, zvláště na denní svatbě. Kromě toho vybírejte produkty, o kterých víte, že nebudou vyžadovat neustálé úpravy po celý den.

Můžete také mluvit s ostatními hosty, takže nebudete nosit odstíny, které by byly příliš odchylné od ostatních. Zvažte odstíny růžové a červené, abyste přidali nějakou barvu, ale pokud je svatba formální, bylo by lepší, kdyby většina make-upu byla nahá a hnědá.

Jaké barvy obuvi k černým šatům na svatbu?

Nejbezpečnější barevné boty, které byste měli nosit, pokud se účastníte svatby s černými šaty, zahrnují nahé a neutrální. Vypadají dobře na každém, ale nejsou příliš hlasité nebo podmanivé.

Černá je také snadno kombinovatelná s jinými odstíny, ale mějte na paměti, že se účastníte svatby. Zvažte styl svých šatů, jejich délku a další doplňky, které máte na sobě, aby výsledný vzhled byl soudržný.

Některé další fantastické barevné možnosti, které je třeba zvážit, jsou stříbrná, bílá, hnědá nebo dokonce samotná černá. Můžete se také inspirovat obecnou barevnou paletou svatby a přidat do svého svatebního oděvu šmrnc.

Jak nosit malé černé šaty na svatbu

Když vám na mysl přijdou základní malé černé šaty, hodily by se spíše na rande nebo večeři s drahou polovičkou. Je typicky docela sexy a sebevědomá, což jsou styly, které by se pro svatebního hosta nehodily.

Nechcete nepřímo urazit náboženství nebo kulturu páru a svatby konané na určitých místech, jako je kostel, by vyžadovaly skromné ​​oblečení. Pokud si však myslíte, že vaše „malé černé šaty“ mohou být upraveny tak, aby se více hodily na svatbu, můžete s nimi pokračovat.

Možná spárujte šaty s punčochami, zvláště pokud jsou krátké, nebo přidejte bolerko, šátek nebo kabát, pokud jsou bez ramínek nebo rukávů. Více než na skromnost a takt je však třeba klást důraz na to, aby nevěsta mohla při této zvláštní příležitosti zazářit.

Je vhodné mít na svatbě černé šaty?

Některé svatby spojují černou se smůlou, takže je nezbytné zkontrolovat pozvánku nebo se zeptat samotného páru, zda plánujete nosit černou. Ale v současné době svatby začínají přijímat jedinečná barevná schémata neomezená na klasickou bílou.

Není proto divu, že se jednoho dne ocitnete na svatbě v černém stylu. Některé nevěsty dokonce volí tuto barvu pro své šaty a o tom, co znamenají černé svatební šaty, se můžete dozvědět více.

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak stylizovat černé šaty na svatbu, když jste zvážili tři věci.

Nezapomeňte mít na paměti kód oblékání a poté buďte opatrní při výběru make-upu a doplňků. Některé kultury mohou také považovat černou za nevhodnou pro svatbu, takže pokud si nejste jisti, poraďte se s párem.

Doufáme, že jste se hodně naučili; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.