Jak se zbavit štěnic pomocí sušičky? 2 nejlepší tipy!

Přemýšleli jste někdy o tom, jak udržet štěnice pryč pomocí prostěradel? Žádné další starosti, jste na správném místě. Sušicí prostěradla jsou vynikající volbou, o které mnoho lidí věří, že je nejúčinnější metodou pro likvidaci štěnic. Kromě toho se zdá, že mnoho lidí považuje za prospěšné zbavit se štěnic.

Sušicí prostěradla jsou speciálně precizně vyvinuta tak, aby pomohla vašemu oděvu zachovat si hladký pocit i po cyklování intenzivním teplem uvedeného sušení. Povlečení do sušičky má silnou parfemaci a vaše oblečení zanechá svěží vůni.

Primárním účelem povlečení do sušičky je chránit vaše oblečení před teplem, udržovat je měkké a dodávat prádlu příjemnou vůni. Na druhé straně jsou sušicí prostěradla využívána jako jedna z metod ošetření zamoření postelovým hmyzem. Pokračujte ve čtení tohoto článku a dozvíte se více!

Co jsou to štěnice?

Štěnice jsou malý tmavě červený parazitický hmyz, který se živí krví spících živých bytostí kousáním holé kůže jejich hostitelů. I když není známo, že by štěnice přenášely nemoci, mohou představovat řadu životních zdravotních a jiných problémů.

Štěnice, které jsou velké asi jako semínko pomeranče, číhají v malých prasklinách postelí, kartonových krabic, rámů, pohovek a dalších věcí v blízkosti postele.

Když trávíte kvalitní čas v oblastech s výrazným pohybem nočních návštěvníků, včetně hotelů, klinik nebo nouzových přístřešků, je pravděpodobnější, že se setkáte se štěnicemi. V tomto článku se dozvíte, jak udržet štěnice pryč pomocí prostěradel?

Kam můžete umístit prostěradla do sušičky štěnic?

Protože jsou štěnice v domácnostech většiny lidí vždy tak nepříjemné, prostěradla do sušiček jsou vyvinuta speciálně pro ně. Několik lidí se domnívá, že prostěradla do sušičky jsou nejlepším a nejúčinnějším způsobem, jak se zbavit štěnic v domě.

Odborníci to také doporučují všem, protože je to jedna z nejúčinnějších a nejvýznamnějších strategií, jak zabránit štěnicím a jinému hmyzu nebo štěnicím z vaší postele. Sušicí prostěradlo můžete používat doma i mimo něj. I když nechcete štěnice zabíjet, můžete toto prostěradlo do sušičky buď odradit, nebo odstranit.

Tipy, jak se zbavit štěnic pomocí sušičky

Jak někteří z vás možná vědí, prostěradla na štěnice neléčí; bude tedy fungovat jako repelent nebo prostředek k odstranění štěnic z výše popsané oblasti. Mnoho lidí doporučuje k odstranění těchto štěnic používat prostěradla, protože je to nejméně účinná technika, jak se štěnicím vyhnout. Dalším způsobem, jak udržet váš domov bez štěnic, by bylo každodenní mytí a ujistit se, že v kulinářských produktech nejsou žádné štěnice. Dvojité mytí takového kuchyňského náčiní a oblečení vám může pomoci vyhnout se zdroji zdravotních problémů.

Mnoho rodin nepoužívalo k čištění svých domácích spotřebičů čisticí prostředek nebo tekutý čisticí prostředek, ale místo toho se rozhodly je čistit sladkou vodou, což není nejlepší technika k odstranění štěnic. Stejně tak nikdy nepoužívejte vodu k čištění věcí z domácnosti, lůžkovin nebo oděvů namísto použití jakéhokoli čisticího prostředku nebo mýdla. Začněte číst níže uvedené tipy, pokud se chcete dozvědět o léčbě, jak se vyhnout štěnicím u vás doma pomocí sušičky.

#1. Použití sušicích listů venku

Sušicí prostěradla odpuzující hmyz lze použít i venku. Například, pokud jedete na kempování nebo turistickou dovolenou, můžete použít prostěradlo do sušičky, abyste zabránili komárům z vašich oděvů a nafukovacích matrací. Bez ohledu na to, jak dlouho tam budete, budete muset podestýlku neustále měnit. Propocené sušicí prostěradla lze také použít k odstranění zbytků různého hmyzu a brouků z vašeho zahradního nábytku, motocyklu a dalších míst po túře, víkendovém útěku nebo vaření.

Textilní změkčovací prostěradla navíc můžete použít jen jako repelent proti hmyzu do postele. Poté, když vložíte jídlo do krabice na oběd, přikryjte ji suchým prostěradlem. Chcete-li udržet komáry na uzdě, rozložte jej na zem, než přidáte oběd, podložku na kempování a peřinu. Nakonec oděvy zakryjte prostěradly, než vložíte věci do kufru, abyste zabránili hmyzu.

#2. Použití sušicích listů uvnitř

Sušicí prostěradla fungují v domácnosti jako repelent proti hmyzu, takže je umístěte na místa, kde se chcete vyhnout výskytu štěnic, jako je postel. Žaluzie, různé dekorace, skříně a šatní skříně jsou toho příkladem. Bodnutí hmyzem v posteli můžete také zabránit umístěním prostěradla pod postel, podél okrajů postele nebo mezi polštáře.

Může být také dobré přečíst si o 8 nejlepších alternativách sušičky.

Je to obal

Jsme rádi, že víte, že jste se naučili, jak udržet štěnice pryč pomocí prostěradel; pokud ve svém domě najdete štěnice a necítíte se bezpečně, cítíte se uvolněně a pomocí výše uvedených tipů udržíte štěnice mimo váš domov. Děkuji vám, moji drazí přátelé, že jste s námi! Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak dostat pastelky ze sušičky a jak srazit džíny bez sušičky.