Kde mohu koupit těhotenské spodní prádlo? Nejlepší tržiště

Kde mohu koupit těhotenské spodní prádlo? Těhotenské prádlo lze zakoupit v každém obchodě, který prodává dámské spodní prádlo, kojenecké oblečení nebo těhotenské oblečení.

Nejlepší místo, kde si je můžete koupit, je v obchodním domě, jako je JCPenney, Kohl’s nebo Walmart, kde máte možnost si před nákupem vyzkoušet různé styly a velikosti.

Kromě toho existují další místa online, která prodávají těhotenské spodní prádlo. Můžete si však také vyrobit vlastní tak, že si po stranách rozstřihnete pár běžných kalhotek a obléknete je pod jakýkoli outfit.

Můžete jít na nemocenskou ihned po mateřské dovolené?

Ano, můžete jít na nemocenskou hned po mateřské dovolené. Bez ohledu na to, jak dlouho se vaše dítě narodilo nebo zda je stále v nemocnici, můžete si vzít až 28 týdnů zákonné mateřské dávky (SMP), než se budete muset vrátit do práce.

Pokud jste do tohoto okamžiku nevyužili celý svůj nárok na SMP, bude vám vyplacen automaticky po skončení otcovské dovolené a převeden na nemocenskou po dobu maximálně šesti měsíců v plné týdenní sazbě nebo dokud váš nárok neskončí.

Musíte dva dny předem oznámit, že chcete, aby byly všechny zbývající platby SMP se zpětnou platností, takže po skončení otcovské dovolené okamžitě kontaktujte HMRC, protože neexistuje žádná záruka, že se tato platba objeví na vašem účtu automaticky.

Pokud zaměstnavatel požaduje proplacení otcovské dovolené, měli byste poskytnout kopii svého MATB50 (formulář HMRC) a oficiální rodný list.

Co se stane, když se po mateřské dovolené nevrátíte?

Společnost může přestat vyplácet vaše mzdy. Pokud to udělají, pak když se vrátíte z rodičovské dovolené a znovu se ucházíte o místo v této organizaci, neexistuje žádná záruka opětovného zaměstnání (pokud to není nezákonné). Kromě toho budou ze zákona muset být proplaceny také všechny nevyužité nároky na roční nebo dlouhou služební dovolenou.

Mohu odložit návrat do práce po mateřské dovolené?

Mateřská dovolená je kritickou součástí vaší kariéry, na kterou byste se měli zaměřit podle svých nejlepších schopností. Koneckonců, je to důležitý čas pro vás i vaši rodinu!

Pokud však odložení návratu do práce po mateřské dovolené na pozdější dobu není to, co chcete nebo musíte udělat právě teď, lze s tím některé věci udělat.

Jedním z nápadů by bylo vyřídit si osobní záležitosti před návratem do kanceláře na plný úvazek; možná uvázat volné konce nebo si udělat pořádek, takže když na to přijde, bude z toho mít prospěch každý. Přinejmenším tím, že nejprve vyzkoušíte tuto metodu, nebudete litovat, pokud se něco stane, když budete doma s dítětem.

Co se stane, když se po mateřské dovolené nevrátím do práce NHS?

V tomto případě je nepravděpodobné, že budete moci pobírat celou další mateřskou dovolenou. Pokud se rozhodnete nevrátit se po období řádné nebo dodatečné mateřské dovolené, pak se zákonná mateřská ve výši 139,58 GBP za týden může přestat vyplácet, jakmile bude vašemu dítěti 14 týdnů.

Místo toho můžete požádat o podporu příjmu, ale to nemůže začít dříve než 11 týdnů před datem splatnosti a musí skončit tři týdny po skutečném datu splatnosti (nebo po konci období, za které byla SMP splatná).

Pak jsou tu další faktory, jako je množství peněz, které přicházíte z jiných zdrojů atd. To se bude lišit od osoby k osobě, takže doporučujeme ji získat.

Jaké dávky mohu získat, pokud se po mateřské dovolené nevrátím do práce?

Když porodíte, máte spoustu výdajů, které je potřeba zaplatit. Pokud se matka po mateřské nevrátí do práce, nedostane od zaměstnavatele žádné dávky a po tuto dobu nebude mít žádný příjem.

Ztratí také 16 týdnů plateb zaměstnaneckého pojištění, které jí mohou pomoci zaplatit některé účty, dokud se po porodu znovu nepostaví na nohy.

Existuje nějaká mateřská dovolená?

Mateřská dovolená je pro čerstvé maminky obdobím, kdy se zotaví po porodu a stráví kvalitní čas se svými dětmi. Pro mnoho žen to může být první delší čas strávený mimo práci za několik let.

To však vyvolává důležitou otázku: Existuje nějaká hranice pro mateřskou dovolenou? O tom, zda vaše země stanoví limity na to, jak dlouho po porodu můžete vzlétnout, rozhodují dva faktory – zásady vašeho zaměstnavatele a státní zákony.

Obecně platí, že zaměstnavatelé nabídnou 12–16 týdnů jako součást jakékoli oficiální firemní politiky týkající se dávek mateřské dovolené. Některé státy stanoví minimální požadavky kolem těchto období, ale neexistuje žádný federální předpis, který by je nařizoval, protože FMLA se nevztahuje na každého rodiče, který porodil (ačkoli na některé platí).