Jak se vypořádat se škůdci 101: Kolik je ochrana proti škůdcům Orkin?

Orkin je jednou z nejlepších profesionálních společností na hubení škůdců, a proto je třeba vědět, jak moc je Orkin hubení škůdců. Chcete-li odpovědět na tuto otázku a dozvědět se více relevantních informací, přečtěte si tuto příručku.

Co je Orkin?

Existuje několik firem na hubení škůdců, na které můžete zavolat, pokud máte problémy se škůdci a nevíte, jak si s nimi sami poradit. Ne všechny však poskytují stejné služby, ceny nebo stupeň dokonalosti.

Orkin má dlouholeté zkušenosti se zvládáním široké škály škůdců a používá špičkové vybavení. Orkin bojuje s termity více než 70 let a má více než 100 let zkušeností se štěnicemi.

Technici na hubení škůdců musí absolvovat 160 hodin specializovaného školení a organizace obsluhuje více než 1,7 milionu rezidenčních a komerčních zákazníků po celém světě.

Orkin nabízí komplexní službu hubení škůdců, která chrání váš domov proti typickým domácím škůdcům, jako jsou mravenci, švábi, hlodavci a bodavý hmyz. Nabízejí také specifické, cílené plány léčby termitů a štěnic.

V tomto balíčku mohou být přidány blechy a jiní bodaví škůdci, v závislosti na vašich jedinečných potřebách kontroly škůdců. Můžete si také vybrat, zda chcete do tohoto plánu začlenit kontrolu proti komárům uvnitř i vně vašeho domova.

V závislosti na tom, kde bydlíte, se obecný plán kontroly škůdců provádí čtvrtletně, dvakrát týdně nebo měsíčně.

Chcete-li mít základní znalosti o základech hubení škůdců, přečtěte si tento článek, abyste věděli, jaké chemikálie používají deratizátoři na štěnice.

Služební místa Orkin

Orkin zkoumá faktory, které přitahují škůdce, zabíjejí současné zamoření a přerušují životní cyklus brouků, aby zastavili potenciální infekce pro obecnou kontrolu škůdců. Body of Service je šestistupňový proces, kterým se řídí společnost pro hubení škůdců.

Orkin v první řadě provádí vyšetřování. Orkin provádí důkladnou inspekci vašeho celého domova, a to jak zevnitř, tak zvenčí, na jakékoli existující nebo budoucí problémy s hmyzem.

Orkin ošetří obvod vašeho pozemku a zlikviduje všechna vosí hnízda nebo pavučiny, které jsou viditelné.

Aby vyhnal škůdce, Orkin vyplňuje, utěsňuje, zakrývá a uzamyká štěrbiny a trhliny. Dále Orkin ošetří interiér vašeho domova a umístí monitory škůdců na strategická místa, jako je garáž, technické místnosti, koupelny a kuchyně.

Připraví kompletní zprávu s podrobnostmi o poskytovaných službách a také budoucí návrhy, jak udržet váš dům bez škůdců. A konečně, Orkin zůstává v kontaktu mezi plánovanými schůzkami, takže odborník může reagovat na jakoukoli naléhavou potřebu.

Orkin’s Termite Control

Tekuté prostředky proti termitům Termidor, suchá pěna a pěna Orkin a návnada Sentricon a dohled, to vše používá společnost Orkin k boji proti zamoření termity.

1. Termidorová kapalina

Tekuté roztoky Termidor mohou být umístěny na vaši základnu, aby vytvořily ochrannou vrstvu kolem vašeho pozemku a jsou neškodné pro vnitřní i venkovní použití.

Tento přístup funguje dvěma způsoby: poskytuje okamžitou ochranu a zároveň poskytuje preventivní údržbu. Orkin dodává přesné množství pomocí aplikačního průtokoměru.

2. Orkinfoam a suchá pěna

Orkinfoam je patentovaný materiál, který se používá k vyplnění dutin kolem topných potrubí a vodovodního potrubí, jakož i pod podlahami, ve vnitřních a vnějších stěnách a na jiných površích.

Ochranu proti termitům zajišťuje expandující pěna, která se dostane do životně důležitých míst. Orkinfoam má nízký obsah vlhkosti, takže se majitelé domů nemusí bát, že způsobí škody.

3. Návnada a sledování Sentricon

Narušením cyklu línání termitů a omezením vývoje tato terapie pozastavuje období růstu termitů. Orkin tímto ošetřením ošetří nejzranitelnější části vašeho domova, jako je mulč, většina půdy, staré pařezy, hlavice postřikovačů a svody.

Váš Orkin Man po každé návštěvě vyplní servisní lístek Termite Control Service, v němž bude podrobně popsáno, co bylo dosaženo a kdy bude pokračovat, aby zkontroloval vývoj.

4. Rozpis cen Orkin

Náklady na léčbu se mohou značně lišit v závislosti na řadě faktorů. Než vám dá cenu za vaše problémy s termity nebo štěnicemi, bude muset společnost Orkin provést bezplatné domácí posouzení, aby určilo rozsah vašeho zamoření a vytvořilo přizpůsobenou strategii.

Léčba bude dražší, pokud máte vážné zamoření. Léčba ve větším domě stojí více a některá místa jsou dražší než jiná.

Některé chyby vyžadují intenzivnější léčbu, která může být dražší. Některá intenzivní ošetření, jak se zdá, jsou rovněž dražší než běžná ošetření.

A konečně, zamoření, které vyžaduje další léčbu, vám bude účtovat více.

Proces s Orkin

Většina telefonních hovorů souvisejících s nabídkami trvá méně než 10 minut. Jakmile obdržíte cenovou nabídku a naplánujete prohlídku, odborník společnosti Orkin zhodnotí váš sklep nebo prolézací prostor na vlhkost, základnu na dřevěné úlomky a další problémová místa, která by mohla přilákat zamoření.

K inspekci vašeho domova odborníci použijí vlhkoměry, systémy detekce termitů a další nástroje. Poté, co odborník dokončí inspekci, napíše přizpůsobenou zprávu s popisem všech zjištěných problémů a doporučeními pro léčbu pro váš dům.

Pokud se potýkáte s problémem se štěnicemi, přečtěte si tento článek o tom, co můžete očekávat po léčbě štěnice.

Závěr

Vědět, jak moc je ochrana proti škůdcům Orkin a další související věci s tím spojené, vám jistě zachrání život! Když budete v budoucnu čelit stejnému problému, víte, kam se znovu obrátit.