Jaká velikost zásuvky pro ohřívač vody? 5 nejlepších tipů!

Zajímá vás, jaká velikost zásuvky pro ohřívač vody? Přestaňte se divit a jste na správném místě. Zásuvka, ve které je umístěn prvek horkovodního systému, by měla mít průměr 1 ½ palce.

Můžete použít 1 ½ palcovou zásuvku pohonu, takže komponenty ohřívače vody, pokud máte 12″ zásuvku pohonu. To vám pomůže při výměně různých položek, jako jsou šrouby. Na druhou stranu se zásuvky mohou dostat dovnitř více rozměrů.

Doporučuje se prostudovat uživatelskou příručku ohřívače. Je zde popis skutečné velikosti potřebných zásuvek. Společnosti vše popisují ve svých příručkách, abyste si mohli zakoupit díly, které potřebujete, a použít je, kdykoli se rozhodnete. Různé prvky ohřívače vody mají různé velikosti zásuvek; některé ohřívače vody jsou uvedeny s jejich velikostí, takže musíte pokračovat ve čtení tohoto článku, abyste se dozvěděli více.

Základy zásuvky topného tělesa

Zásuvka ohřívače vody je součást ohřívače vody, která umožňuje rychlou výměnu šroubu. Dodává se v různých velikostech a rozměrech. V důsledku toho budete muset vybrat správnou velikost zásuvky pro danou úlohu. K výměně šroubů na ohřívači vody budete potřebovat zásuvku. Zásuvka je základní součástí ohřívače vody. Nemůžete udělat nic, včetně výměny malého šroubu.

Pokud máte nějaké problémy s vnitřním topením, musíte nejprve odstranit šrouby a zkontrolovat, zda není něco v pořádku s jednotkou topení. Je však třeba důkladně porozumět zásuvce teplovodního systému; v opačném případě nebudete moci provádět žádné změny ani s tím provádět žádnou významnou práci.

Tipy, jak zjistit velikost zásuvky pro těleso ohřívače vody

Každý prvek ohřívače vody má jinou velikost zásuvky. Znalost různých velikostí je nezbytná, což vám pomůže zjistit, jaká velikost zásuvky je pro prvek ohřívače vody. Kromě toho jsme objevili nejvhodnější velikost zástrček pro různé ohřívače. Tak tady to máte. Jaká velikost zásuvky pro ohřívač vody?

#1. Velikost zásuvky pro typický prvek ohřívače vody

Při použití standardního elektrického ohřívače vody by nejlépe fungovala 1 ½ palcová zásuvka. Míru najdete v mm (milimetr) kolem 39 mm, pokud ji hledáte v milimetrech. V důsledku toho je pro typický prvek ohřívače vody vyžadována 39mm zásuvka. Bylo dobré si přečíst uživatelskou příručku dodanou společností. Jsou tam i zjevné náznaky. Pokud nám rozměry ohřívače neodpovídají, je možné, že se nejedná o standardní velikost.

#2. Ohřívač vody pro obytné vozy/RV

Pokud máte elektrický ohřívač vody Rv nebo Camperwater, najdete zde dvě univerzální velikosti zásuvek. Oba jsou ideální pro tento ohřívač. Měří ⅞ palce nebo 34 mm (milimetrů). Můžete využít kohokoli. Jděte s ním, když objevíte jednu zásuvku, která odpovídá specifikované velikosti instrukce. Může být použit pro kterýkoli ohřívač.

#3. Zásuvka pro ohřívač vody Whirpool

Pokud máte běžný vířivý elektrický ohřívač vody, bude fungovat v 38 mm (milimetrech) nebo 1 ½ palce. Je to typická velikost ohřívače vody. Podívejte se na podrobnosti o produktu nebo v uživatelské příručce, abyste se ujistili, že velikost je správná. Na druhou stranu dodavatel může mít jiné specifikace velikosti. Neměli byste se starat o různé velikosti. Bude k dispozici v oblasti. V případě potíží zavolejte na infolinku prodejce a požádejte o správnou velikost zásuvky.

#4. Zásuvka pro těleso ohřívače vody Rheem

Protože se jedná o elektrický ohřívač vody, dodává se s ½palcovými šestihrannými šrouby. V důsledku toho zde můžete použít standardní zásuvku. V důsledku toho můžete použít 38mm zásuvku. Velikost 38 mm (milimetr) nebo ½ palce by pro vás byla ideální. Nebylo se čeho obávat. Tyto stránky lze nalézt na různých místech.

#5. Zásuvka pro ohřívač vody Ao Smith

Pro teplovodní systém AO Smith je nutná 5palcová zásuvka. To znamená, že budete muset použít 127mm (milimetrovou) zásuvku. To stejně nebude fungovat na topném tělese. Je to však skutečně výkonný elektrický ohřívač vody. V důsledku toho má velký klíč nebo velikost zásuvky.

Je zásuvka prvku ohřívače vody stejná na každém ohřívači?

Ne, velikost objímky ohřívače vody není univerzální. Zásuvky jsou k dispozici v různých velikostech. Musíte mezi nimi objevit svého druha. V takovém případě můžete použít přímou techniku. Základním přístupem je řídit se uživatelskou příručkou společnosti. Bude vás informovat o velikosti ohřívače vody. Výkonný elektrický ohřívač vody má naproti tomu ideální velikost zásuvky. Typická velikost v této zemi je 5 palců. Můžete také narazit na větší. Možná vás také bude zajímat informace o běžných problémech s prvky ohřívače vody.

Je to obal!

Doufáme, že jste se dobře dozvěděli o velikosti zásuvky pro ohřívač vody. Velikost zásuvky se liší pro různé modely ohřívačů vody, jak je uvedeno výše, takže buďte opatrní, když se chystáte koupit objímku ohřívače vody. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali. Můžete si také přečíst o tom, jak dostat sediment z ohřívače vody a jak ohřívač vody odvzdušnit.