Jak přidat rukávy ke svatebním šatům: 4 nejlepší způsoby

Můžete zvážit čtyři způsoby, jak se naučit, jak přidat rukávy ke svatebním šatům. Tento článek vám doporučí nejlepší možnosti rukávů a popruhů, které je třeba zvážit, odnímatelné detaily pro případ, že chcete být po obřadu bez rukávů, a dokonce i doplňky bez šití na zakrytí vašich paží.

Pro další úpravy svatebních šatů si prohlédněte náš blog, kde najdete návody. Mohlo by vás například zajímat, jak změnit svatební šaty s příliš hlubokým výstřihem do V.

4 způsoby, jak přidat rukávy ke svatebním šatům

Nejlepší typy rukávů pro svatební šaty

Promluvte si se svým krejčím o doporučeném typu rukávu pro vaše svatební šaty. Může to být tak jednoduché, jako jsou čepicové rukávy, něco stylového a jedinečného, ​​jako jsou nabírané rukávy, nebo jemnější, ale elegantní rukávy mimo rameno.

Nevěsta může při rozhodování, jaké rukávy přidat ke svatebním šatům, zvážit svůj vkus nebo skromnost, kterou vyžaduje její kultura, náboženství nebo místo, kde se svatba bude konat. Krejčí pak může upravit vaše svatební šaty a po jejich nasazení následuje kování.

Pokud jste si jisti svými šicími dovednostmi, můžete se naučit, jak si sami upravit svatební šaty. Nejlepší by však bylo nechat ušít rukávy své švadleně, pokud nejste obeznámeni se šitím, abyste si náhodně šaty nezničili.

Ramínky ke svatebním šatům

Jednodušší způsob, jak přidat ke svatebním šatům rukávy, je použít ramínka. Nevyžadovalo by to více úprav, takže je to dobrá volba, zejména pokud je čas na změnu šatů omezený.

Vaše švadlena použije pásky na předem vyrobené rukávy, takže budete mít možnost rukávy v případě potřeby sundat. Pokud ale potřebujete jen nějaké zakrytí na ramenou, další úvahou je krajková nášivka.

Krajková nášivka popruhů může být detailně přidána na zajímavosti svatebních šatů. Jsou také snadno přizpůsobitelné, což znamená, že pokud chcete, můžete se rozhodnout pro styl s jedním popruhem.

Odnímatelné detaily

Ramínka nejsou jedinou odnímatelnou možností, jak přidat rukávy ke svatebním šatům. Navíc jsou tu odnímatelné rukávy, které si nevěsty mohou samy snadno připevnit a sundat.

Příkladem jsou tylové rukávy a na výběr je mnoho stylů, abyste si zajistili, že dostanete to, co nejlépe lichotí vaší horní části těla. Pak už jen stačí protáhnout ruce skrz každý odnímatelný rukáv, abyste proměnili své svatební šaty bez rukávů.

Kromě tylových rukávů existují také krajkové zakrývací rukávy. Konečný vzhled může snadno způsobit, že se kdokoli bude cítit jako král, a je to dokonce jemný způsob, jak se stále cítit sexy, aniž byste překročili skromnost.

Přidat příslušenství

A konečně existují různé doplňky, které může nevěsta nosit, aby přidala rukávy a zakryla si ruce nebo ramena. Opět platí, že výběr barvy a stylu, které doplní její svatební šaty, je rozhodující.

Ti, kteří nemají čas na úpravy nebo nemohou najít odnímatelné rukávy, se mohou rozhodnout pro caplety nebo bolerka. Caplets nebo peleríny jsou stylový způsob, jak přidat rukávy k vašim šatům, aniž byste obětovali svůj celkový styl.

Na druhou stranu, bolerka jsou k dispozici v různých stylech a materiálech, takže by mělo být snadné najít to, co by bylo nejlepší pro vaše šaty. A co je na nich skvělé, je, že je můžete potenciálně znovu použít pro jiné příležitosti.

Lze ke svatebním šatům přidat dlouhé rukávy?

Svatebním šatům lze přidat dlouhé rukávy, protože se očekává, že se svatební šaty po prvním nasazení stejně změní. Krejčí obvykle naplánuje svatební šaty tak, aby nevěsta mohla mít tři střihy před datem svatby.

Potřebu dlouhých rukávů by bylo nejlepší zmínit co nejdříve, aby měla vaše švadlena dostatek času a vy si můžete ověřit, jak bude po přidání vypadat. Můžete se také inspirovat rukávy ostatních šatů v obchodech a zeptat se krejčího, zda je lze mít na vámi vybraných šatech.

Pokud šaty nelze z nějakého důvodu změnit, existují odepínací dlouhé rukávy, které můžete nosit během obřadu. Nosí se jako rukavice, takže je lze také snadno sundat, pokud chcete po obřadu jít bez rukávů.

Když už jsme u toho, možná se vám bude líbit, jak obléknout svatební šaty, abyste věděli, jak stylově sundat vlečku na recepci.

Jak zakryjete paže ve svatebních šatech bez rukávů?

Ve svatebních šatech bez rukávů můžete uvažovat o odepínacích rukávech nebo ramínkách, kterými si zakryjete ruce. Některé módní doplňky, které můžete nosit také, zahrnují svatební bolerko, přehoz svatebních šatů a svatební kabátek.

Tímto způsobem nezměníte celkový design svatebních šatů bez rukávů, pokud si myslíte, že jsou již dokonalé. Možná však budete během obřadu potřebovat zakryté paže, takže rychlým způsobem, jak toho dosáhnout, je přidat místo toho příslušenství.

Například může být neuctivé ukázat paže nebo ramena na typu svatby, kterou pořádáte. To však neznamená, že si musíte vybrat šaty s rukávy, které nechcete, protože v obchodech s šaty je obvykle k dispozici také mnoho nositelných a odnímatelných rukávů.

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak přidat rukávy ke svatebním šatům čtyřmi způsoby.

Můžete si nechat připevnit zvolený styl rukávu nebo použít odnímatelné doplňky. Celkově vzato můžete své šaty v případě potřeby vždy změnit, a proto je nejlepší naplánovat si střih včas.