Jak přepracovat koženou láskyplnou sedačku ve stylu 80. let

Můžete předávat vynikající kus nábytku po generace. Nicméně to může vyžadovat údržbu a někdy i proměnu. Ale jak přepracovat koženou milostnou sedačku ve stylu 80. let?

Kolekce koženého obývacího pokoje dodá designu vašeho domova nádech luxusu. Kůže se naopak snadno propíchne, roztrhne a roztrhne. Zvláště na paži gauče nebo sedačky, která se hodně opotřebovává.

Pokud vaše stará sedačka vypadá trochu opotřebovaně, nevyhazujte ji, aniž byste se nejprve pokusili vylepšit její vzhled. I když nějaký vlastníte několik let, nemá smysl kupovat nový. S těmito jednoduchými DIY technikami můžete rychle dát své staré sedačce nový prémiový vzhled.

Co je to Loveseat?

Loveseats jsou dvoumístné pohovky, které jsou většími verzemi křesel. Pohovky, známé také jako dvojité židle, se však často kombinují s výraznějšími pohovkami. Mezi jeho současné využití patří posezení v malém prostoru, neformální podnikové prostory pro odpočinek a příjemná místa ke čtení v knihovnách nebo kavárnách.

Jak přepracovat koženou sedací soupravu ve stylu 80. let?

Nyní můžete aktualizovat potřebné vybavení. Než však uděláte něco jiného, ​​podívejte se na škrábance. Před aktualizací je musíte opravit.

Jak opravit škrábance

Nejprve vyčistěte poškozené místo vlhkým bílým hadříkem, zabráníte tak dalšímu poškození značek. K lepené kůži nedochází k přenosu barviva. Protože se používá spíše bílá tkanina než barevná tkanina, ponechte pohovce dostatek času na úplné vyschnutí.

Opravná sada obsahuje malou nádobu. Zkombinujte některé výrobky pro obnovu kůže s příslušným odstínem nebo odstíny. Součástí balení je průvodce mícháním barev, který napodobuje nejběžnější barvy čalounění kůže nebo lepené kůže.

Zapojte žehličku a podle pokynů opravné sady nastavte teplotu na nízkou nebo střední. V závislosti na výrobci se tyto pokyny mohou lišit. Před zahájením projektu si přečtěte pokyny.

Naneste malé množství barevné směsi na opravu kůže na poškozená místa ve všech směrech, včetně škrábanců. Poté jednoduše naneste houbičkou a nechte zaschnout. Je snadné to udělat sami a je to mnohem levnější než nákup nové kožené sedačky.

Pokryjte opravenou oblast papírem z usně, který je součástí sady pro opravu. Žehlete povrch papíru a každých několik sekund přesuňte žehličku, aby se vzorek textury přenesl do opravy. Před vyjmutím papíru nechte místo několik minut vychladnout.

Právě jste opravili škrábance! Dále je čas přepracovat stárnoucí milostné sedadlo.

Vyplňte Poly-Fil.

Poly-Fil, který je široce dostupný v řemeslných obchodech, je směs polyesterových vláken, která je odolná a levná. Vyplňte opěradla polyesterovou tkaninou a zakryjte polštáře sedadel vatou. Zdá se, že tato opulentní kožená sedačka je o deset let mladší.

Vyměňte nohy na sedadle lásky

Chcete aktualizovat vzhled své staré sedačky? Nebo můžete pomoci přeměnit svou staromódní pohovku na něco trochu více na míru? Vyměňte nohy.

Namalujte si sedačku

Vyzkoušejte na staré pohovce nátěr na kůži, výsledky jsou i přes naše výhrady nečekaně ohromující. Na určitých místech je starožitný kožený gauč stále viditelný. Vůbec nám to nevadí, protože se nám líbí opotřebovaný vzhled.

Zachyťte povislé sedadlo lásky

Pouhé přidání chomáčků k visícím polštářům na pohovce může působit mnohem atraktivněji. Efekt je však stále silný. Tak si vyrobíte sedačku na míru.

Zakupte si Slipcover

Přidání návleku je jednou z nejjednodušších metod, jak drasticky proměnit styl a výzdobu své sedačky. Mnoho známých výrobců poskytuje potahy na míru, které jsou šité na míru přesně na míru vašemu starému gauči. Nemusí fungovat tak přesně jako krytina na míru, ale dopad na neatraktivní.

Zvýraznění a doplnění

Kožené sedátko se může zdát nejen chladné, ale také chladné. Pár polštářů a přikrývky je skvělý způsob, jak rozzářit a prohřát koženou sedací soupravu. Ujistěte se, že vaše polštáře a přikrývky odpovídají barevnému schématu nebo vzoru.

Polštáře a přikrývky nejsou jedinými způsoby, jak obléknout koženou sedací soupravu a učinit ji atraktivnější. Vylepšete svůj pokoj velkým kobercem a přidejte tkaný efekt, který se bude skvěle hodit k vašemu koženému gauči. Rádi vám pomůžeme s úpravou vašeho koženého sedátka, aby váš dům zůstal co nejpohodlnější.

Světlo a lesk

Nebojte se ve svých barevných schématech používat výrazné barvy! Například můžete najít koženou sedačku v různých odstínech, ale většinu času jsou kožené sedačky tmavé. Proto, abychom důkladně kontrastovali s temnotou prostoru, doporučujeme zavést určitou lehkost.

Kožené sedačky jsou poutavé položky. Když vejdete do místnosti, vaše oči upoutá ohromující kožená sedačka. Lehčí příslušenství pomáhá vyvážit poměr světla a tmy ve vašem prostoru, takže je spíše jako domov, než jako ponurý žalář.

Závěr

Tento článek vás provede tím, jak přepracovat koženou autosedačku z 80. let. Díky koženému nábytku je skvělé sedět v jakémkoli domě, ale někdy je nutné přidat osobní nádech.