Jak používat tlakovou myčku s čisticím prostředkem? Přečtěte si tyto úžasné tipy!

Jak používat tlakovou myčku s mycím prostředkem? Nejprve musíte postupovat podle toho, jak naplnit nádrž na čisticí prostředek čisticím prostředkem. Nepoužívejte nástavec s čisticím prostředkem a tlakovou myčkou.

Před nastavením nízkého tlaku a zapnutím zkontrolujte v návodu k použití vhodný typ trysky. Pomalu upravujte jeho tlak, dokud neuvidíte, že se tvoří mýdlová pěna.

Tlaková myčka s nádržkou na čisticí prostředek si poradí s různými produkty. Rozhodněte se pro předem namíchané základní čisticí prostředky, protože jste domácí uživatel. Komerční čističe jsou skvělé v míchání svých roztoků. Hledejte čisticí prostředky pro jiné použití, od stavební pěny do myčky aut až po čištění betonu. Přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších řečí začněme!

Tipy pro použití tlakové myčky s čisticím prostředkem

Jak tedy používat tlakovou myčku s mycím prostředkem? Při čištění pomocí tlakové myčky se saponátem dodržujte následující tipy:

  • Nastříkejte, ale postupujte směrem nahoru. Překryjte pruhy, aby žádná oblast nezůstala neošetřená.
  • Dejte mu pět až deset minut, než jej důkladně opláchnete. Nenechte prací prostředek zaschnout. Opláchněte jej pomocí vhodné trysky a vysokotlaké hadice.
  • Aplikujte čisticí prostředek znovu, abyste odstranili špínu a odolné nečistoty, zejména na plochách s půdou po dlouhou dobu.
  • Při oplachování začněte nahoře a pokračujte dolů.
  • Zřeďte veškeré mýdlo, které se hromadí kolem listů a rostlin, abyste předešli poškození.

Přípravky na tlakové čištění

Připravte povrch, protože nejprve chraňte dveře a stěny. Zameťte povrchy a vyhněte se nečistotám a nečistotám. K provedení práce používejte pouze správné čisticí nástroje. V případě potřeby jej nejprve odmastěte. Dále připevněte špičku rozprašovací tyče pro čisticí prostředek. Foamer pomáhá rychle dokončit práci. Nechte prací prostředek zůstat a poté se propracujte do špíny, než jej důkladně opláchnete. V tomto případě použijte širší sprej. Ne všechny situace však vyžadují použití čisticího prostředku. Vysokotlaká myčka by měla mít nádrž na čisticí prostředek, která poskytuje neocenitelnou čisticí sílu.

Druhy čisticích prostředků pro tlakové myčky k použití

Vysokotlaká myčka má detergent, který je dezinfekční, dezinfekční nebo čisticí prostředek. Čistič odstraňuje nečistoty a zabíjí určité mikroorganismy. Sanitizer zabíjí 99,99 procent bakterií, zatímco dezinfekční prostředek zabíjí organismy, i když jejich působení trvá deset minut. Zvolte biologicky odbouratelný prací prostředek a zvolte čisticí prostředek, který vyhovuje vašemu účelu. Například nikdy nepoužívejte drsné čisticí prostředky k čištění betonových povrchů na laku auta. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak používat mýdlo s tlakovou myčkou a jak vkládat mýdlo do tlakové myčky.

Čištění tlakovou myčkou & Palubní nádrž

Vysokotlaká myčka má často samostatnou nádrž na čisticí prostředek. Pokud má čistič zabudovaný typ nádržky na čisticí prostředek, postupujte podle pokynů. Naplňte ji pracím prostředkem podle vašeho výběru. Nikdy nepoužívejte nástavec, když používáte tlakovou myčku a čisticí prostředek. Před nastavením tlaku na nízký a amp; jeho zapnutí. Pomalu upravujte z nízkého nastavení, dokud neuvidíte, že se tvoří mýdlová pěna.

Čištění nástavců a pěnidel

Ostrostřelce a pěnidla jsou čisticí nástavce, které se používají, pokud k čerpadlu nepouštíte čisticí prostředek. Vysokotlaké myčky jsou vybaveny nástavci na pěnění. Pokud chcete, zakupte je samostatně, protože pracují při nižší teplotě. Poskytují hustou pěnu vhodnou pro čištění vozidla. Některé pěnidla mají také rozprašovací trysku spojenou s trubicí, která nasává detergent do kbelíku. Některé z nich jsou vybaveny nádrží na čisticí prostředek, kterou lze šroubovat hlavou. Nástavec stříkací pistole je dodáván s ventilem, který upravuje tvar stříkání. Mýdlové nástavce jsou stejné příslušenství využívající sifonovou trubici. Ponořte mýdlo do namíchaného čisticího prostředku. Poté nastříkejte na oblast, kterou čistíte.

Míchání jedinečného řešení

Mnoho lidí rádo používá mycí prostředek na mytí aut, který mají rádi. Problém je v tom, že většina pracích prostředků je určena na ruční mytí. Vyžaduje také přestavbu, abyste věděli, jakým množstvím nádrž naplnit – změřte 2,5 galonu na každý kbelík. Průměrně desetiminutové mytí vozidla spotřebuje deset kbelíků vody. Můžete tak odhadnout množství pracího prostředku na ruční mytí, které se má použít v nádrži na prací prostředek.

Použití typu detergentu bezpečného pro rostliny

Při čištění vnějšího povrchu se rozhodněte pro použití octa. Ocet je čisticí roztok, který je při použití bezpečný. Vmíchejte tři díly bílého octa do sedmi kusů vody. Poté jej vložte do nádrže na čisticí prostředek. Vězte, že tato směs není nebezpečná pro hmyz ani rostliny. Při mytí pomáhá eliminovat plísně a plísně. Seznamte se s nejlepšími čisticími prostředky pro tlakové myčky.

Vyhýbání se používání bělicích roztoků

Bělidlo má vysoce korozivní typ sloučeniny známé jako chlornan sodný. Tato přísada může být škodlivá a záruka na jednotku je po použití neplatná. Bez ohledu na to, jakou pračku používáte, vyhněte se bělícímu roztoku a bělidlu. Nebo mu neprodlouží životnost. Také by vás mohlo zajímat, zda můžete použít bělidlo v tlakové myčce.

Je to obal!

Nyní se naučíte používat tlakovou myčku s mycím prostředkem. Při čištění povrchu postupujte podle základních tipů. Mějte na paměti přípravy, aby tlaková myčka projevila svou neocenitelnou čisticí sílu. Vyhněte se bělícím roztokům, ale místo toho si vyberte prací prostředek bezpečný pro rostliny. Oceňte také přítomnost čisticích nástavců a pěnidel!