Jak používat Oxiclean v pračce s předním plněním? 5 úžasných tipů, které si musíte všimnout!

Jak používat Oxiclean v pračce s předním plněním? Bude následovat série kroků, jako je naplnění pračky špinavým prádlem, stisknutí tlačítka na předním nakladači a poté přidání rozpuštěného roztoku šestnácti uncí vody a jedné unce Oxiclean do dávkovače.

Má zlepšené čisticí schopnosti díky přidání teplé nebo horké vody. Odolné skvrny na prádle předem namočte nebo ošetřete pomocí univerzálního odstraňovače skvrn Oxiclean. Postupujte podle pokynů výrobce.

Znát správný způsob použití tohoto pracího prostředku je dobré, protože je známý pro osvětlení oděvů a odstraňování skvrn. Proto se nemusíte obávat problémů, jako je skvrnitost látky nebo potlačení barvy. Přečtěte si níže, abyste se dozvěděli více informací o Oxiclean použitém v pračce s předním plněním.

Postup použití Oxiclean v předním nakladači bez externího dávkovače

Zkombinujte unci čisticího prostředku Oxiclean s práškovým čisticím prostředkem. Nejprve přidejte prádlo do stroje s předním plněním. Za druhé, nastavte pračku do nastavení cyklu čištění pro vaše prádlo a klikněte na tlačítko start na pračce s předním plněním. Za třetí, přidejte posilovač pracího prostředku Oxiclean plus správné množství pracího prostředku. Udělejte to na začátku mycího cyklu, což je součástí pokynů výrobce.

Postup použití Oxiclean a tekutého detergentu v předním nakladači

Nejprve smíchejte unci odstraňovače skvrn od Oxiclean v šestnácti unci vody z vodovodu. Poté nalijte namíchaný roztok pro čištění do dávkovače bělidla. Za druhé vložte prádlo na přední nakladač. Mohli byste jej prosím nastavit na prací cyklus a přidat tekutý prací prostředek? To je čas, kdy můžete spustit pračku. Za třetí, přidejte čisticí prostředek Oxiclean do vany předního nakladače. Dodržujte množství doporučené výrobcem. Nakonec přidejte prádlo a také tekutý prací prostředek na prádlo. Spusťte prací cyklus a také spusťte praní. Vědět, jak správně používat kapsle s pracím prostředkem.

Tipy pro použití pračky Oxiclean s předním plněním

Zde jsou tipy, jak používat Oxiclean v pračce s předním plněním při čištění:

  • Při používání Oxiclean vždy používejte horkou vodu, protože funguje efektivně.
  • Nemíchejte tekutý prací prostředek nebo bělidlo s Oxiclean, protože první obsahuje chlorové bělidlo.
  • Po vyprání prádla nechte dvířka pračky s předním plněním otevřená, aby pračka měla čas vyschnout a zároveň se zabránilo tvorbě plísní.

Zde jsou následující věci, které byste si také měli vzít na vědomí:

#1. Umístění OxiClean do pračky

Oxiclean zvyšuje čisticí výkon pračky. Tento produkt je bezpečný při použití na látky, jako jsou barvy, dětské oblečení a džíny. Přidejte lžíci Oxiclean do každého prádla. Vězte, že tento prací prostředek funguje dobře pro pračky He i Non-He. Počítejte s tím, že oblečení zůstane maximálně čisté. Nalijte prací prostředek do nádoby nebo šálku, zatímco přidáváte pro OxiClean. Přidejte horkou vodu do pračky He, abyste odstranili odolné skvrny, a přidejte jednu až čtyři odměrky přípravku Oxiclean a pracího prostředku. Poté pračku vypněte.

#2. Použití OxiClean na lněné oblečení

Smíchejte jeden galon teplé nebo horké vody s jedním uzávěrem odstraňovače skvrn OxiClean. Postupujte podle toho, jak to doporučuje výstražný štítek. Poté namočte špinavé oblečení, odolné skvrny a špinavé prádlo na šest hodin. Také je poté vyperte.

#3. OxiClean jako optimální mycí prostředek

Tento prací prostředek má objem 172,5 fl oz, účinně odstraňuje nečistoty, odolné skvrny, & další nedostatky při dosahování hlubokého čištění. Jedná se o koncentrované složení, kde jeden uzávěr vystačí na celou náplň prádla. A co víc, každá láhev funguje dobře pro sto deset hotových sáčků.

#4. OxiClean je účinný při hubení choroboplodných zárodků

OxiClean je pro dezinfekci, ale není tak silný jako chlorové bělidlo nebo dezinfekční prostředek. Fantastické na něm je, že dezinfikuje oblečení více než běžný prací prostředek. Například borovicový olej je účinný při dezinfekci. Řiďte se radou, abyste nalili správné množství prostředku OxiClean, které použijete na praní oblečení. Někteří lidé by řekli, že jim Oxiclean obarvil oblečení. Skutečností je, že jde o neobvyklý jev. Neignorujte doporučené pokyny pro používání tohoto mycího prostředku.

#5. OxiClean lepší než bělidlo

Okysličené bělidlo je stejné jako OxiClean, protože je analgetikum. Navíc je v pořádku vyřešit několik problémů. Oxiclean se osvědčil jako účinný při odstraňování skvrn z bílých a barevných odstínů. Neobsahuje žádné formy agresivních chemikálií a neničí látky. Ale pak se nedoporučuje pro kůži nebo hedvábí. Přečtěte si o tom, jak používat bělidlo v pračce.

It’s A Wrap!

Nyní víte, jak používat Oxiclean v pračce s předním plněním, kde ji musíte přidat přímo do pračky. Pouze se doporučuje nalít množství potřebné k vyprání prádla a dosažení nejlepších výsledků. OxiClean je nepochybně nejlepší v odstraňování různých druhů skvrn. Výsledkem je, že rodiče již nebudou považovat za náročné odstranit skvrny a oblečení znovu vypadat jako nové a čisté! Zvažte tedy jeho použití ještě dnes pro jeho efektivní výsledky! Také může být dobrý nápad vědět, jak používat pračku a jak používat oxiclean v pračce s horním plněním.