Jak používat difuzér vysoušeče vlasů na kudrnaté vlasy? 5 snadných kroků!

Zajímá vás, jak použít difuzér na fén na kudrnaté vlasy? Kroky jsou velmi jednoduché na provedení; stačí si vlasy připravit, nechat lokny v klidu, dát vlasy do difuzéru, ty konečky jemně doladit a docílit zářivě lesklého vzhledu.

Poté si vyberte stylový a vlnitý vzhled, kterého chcete dosáhnout. Doposud je difuzér pro vysoušeč vlasů vynikající pro získání charakteristického vzhledu.

Difuzér vysoušeče vlasů je staré zařízení z 80. let 20. století, které pomáhá dosáhnout jedinečného vzhledu. Pomáhá dosáhnout dokonalého zvlnění bez použití výkonných tepelných zařízení. Nástavec na vysoušeč vlasů s hroty drží vlasy při sušení. Kupte si nástavec na difuzér, pokud v okolí nikdo není.

Postup použití difuzéru na fén na kudrnaté vlasy

Jak tedy používat difuzér vysoušeče vlasů na kudrnaté vlasy? Chcete-li použít difuzér pro vysoušeč vlasů, abyste dosáhli požadované vlny nebo kadeře, postupujte podle následujících kroků:

Krok č. 1. Příprava vlasů

Než použijete difuzér vysoušeče vlasů, zvažte některé přípravy.

 • Vlasy umyjte jemným šamponem a aplikujte na ně kondicionér.
 • Nikdy nepoužívejte k promnutí vlasů ručník, ale udělejte z nich turban, abyste je zabalili do ručníku.
 • Vysušte vlasy ručníkem na čtyřicet až padesát procent, ale po otevření turbanu je nikdy nedrhněte.
 • Použijte hřeben se širokými zuby, který vlasy rozčeše. Vyhněte se však dodatečnému česání nebo kartáčování, protože to pouze vytváří krepatění.
 • Po rozčesání vlasů vezmete malé části vlasů a vytvoříte lokny prstem. Zbytek vlasů sepněte.

Krok č. 2. Ponechání kudrlin na pokoji

Jak se vždy sprchujete, vaše kadeře se začnou proměňovat v něco krásného a originálního. Zajistěte obvyklý vzor, ​​když uzamknete divoké kadeře a vlny, jejich krásu. Nikdy si nečešte a nečesejte vlasy, abyste si zachovali přirozený a vlnitý design. Ještě lepší je použít krémový kondicionér, abyste zachovali původní vlnitý styl. Poté, co je vlasy protřete ručníkem, zabalte je. A pak z ručníku udělejte turban, abyste zabránili krepatění. Poté vlasy vysušte ručníkem ze čtyřiceti až padesáti procent. Poté nechte zbytek vlasů na difuzéru uschnout.

Krok č. 3. Baňkování vlasů do difuzéru fénu

Umístěte difuzér do vysoušeče vlasů. Poté vložte část vlasů do pohárku difuzéru na vlasy, který vlasy vysuší a dodá jim větší objem. Pomocí prstu dodejte kadeřům jasný a nově definovaný vzhled, abyste je co nejlépe definovali, protože uzamkne obvyklý tvar kudrnatých vlasů. Vložte konce vlasů jako dva až tři palce do šálku. Pokračujte v sušení. Dodejte vlasům extra objem, když umístíte difuzér do oblasti koruny. Zvedněte vlasy pomocí difuzéru.

Krok č. 4. Dolaďte konečky vlasů

Dosáhněte úplného a dobrého vzhledu vlasů s dobře definovanými a přesnými konečky. Dosáhněte tohoto přirozeného a ideálního vzhledu pomocí kulatého kartáče. Vyměňte difuzér za koncentrovanou trysku pro narovnání konečků vlasů. Použijte hřeben nebo kartáč, abyste co nejlépe definovali konečky vlasů. Vzhled dotvářejí rovné konce vlasů a stoupající kadeře.

Krok č. 5. Dosažení úplného a lesklého vzhledu

Poslední krok zahrnuje použití oleje pro lesklý vzhled vlasů. Vyhněte se těmto kořínkům, abyste zabránili minimalizaci objemu vlasů. Dodejte vlasům více hedvábí a lesku pomocí fénu. Začněte nanášet olej z krku a pokračujte v nanášení vlasů. Nastříkejte trochu oleje a rozetřete olej bez zmenšení objemu.

Další tipy, jak používat difuzér pro vysoušeč vlasů

Dosáhněte maximálních výsledků dodržováním dalších tipů při používání difuzéru pro vysoušeč vlasů.

 • Vysušte vlasy ručníkem a naneste gely, bezoplachové kondicionéry, pěny a sérum.
 • Připevněte fén k difuzéru. Nastavte jej na chladnou a nízkou teplotu. S nižší teplotou buďte ke svým vlasům šetrní.
 • Pomalu krouživými pohyby masírujte pokožku hlavy hroty.
 • Postupujte směrem ke konečkům nebo konečkům, zatímco vlasy nabíráte k pokožce hlavy. Před uvolněním sekci několik sekund podržte.
 • Pokračujte k další části, dokud nedokončíte všechny části. Dosáhněte stylu, o který usilujete, nastříkejte si vlasy lakem na vlasy a dosáhněte vynikajícího záběru.
 • Pokud máte kudrnaté vlasy, nikdy neaplikujte přípravky na bázi alkoholu nebo silikonu. Kombinace vlasy pouze vysušuje.
 • Nechte difuzér, aby tuto práci provedl. Nedotýkejte se vlasů, pokud je rozptylujete. Nebo jinak vytvoří pouze kudrnaté vlasy, zatímco se kadeře uvolní. Krouživým pohybem si vlasy zvlňte nebo narovnejte.

Zjistěte, jak používat difuzér vysoušeče vlasů.

It’s A Wrap!

Mějte na paměti, jak správně používat difuzér fénu na kudrnaté vlasy pomocí uvedených kroků. Rozptylování vyžaduje trpělivost, i když je to velmi složité. Ale nakonec to vždy vyústí v nádherné vlasy. Když to budete praktikovat více, dosáhnete dokonalých objemných a plných účesů a stanete se profesionálem v difuzování vlasů. Využijte ve svůj prospěch difuzér na fén, který pokud není součástí balení, máte jej zakoupený! Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak funguje vysoušeč vlasů a jak určit svůj skutečný typ vlasů.