Jak doplnit zelené šaty na svatbu

Pomocí těchto nápadů na šperky, boty a kabelky pro váš outfit se můžete naučit, jak doplnit zelené šaty na svatbu. Promluvíme si také o etiketě svatebních hostů, abychom zajistili, že zůstanete styloví a budete na svatbě respektovat.

Jako svatebním hostům doporučujeme procházet náš blog a najít další stylové průvodce. Možná také chcete vědět, jak ozdobit tmavě modré šaty na svatbu?

A pokud máte na mysli konkrétní barvu šatů, neváhejte nám zanechat komentář pro žádost.

Kompletní průvodce, jak ozdobit zelené šaty na svatbu

Nejlepší druhy šperků k zeleným šatům na svatbě

 • Určete odstín zelené barvy šatů

Zelená může odstrašovat styl, ale některé odstíny, zejména tmavě zelené, jsou dostatečně neutrální, aby fungovaly s většinou doplňků. Například zlaté šperky fungují s jasně zelenou, zatímco tmavě zelené by měly fungovat se stříbrnými šperky nebo dokonce černými doplňky.

Pamatujte však, že své zelené šaty upravujete na svatbu a ne na rande. Proto byste neměli nosit odvážné a nadměrné doplňky, které přitahují pozornost k vám a pryč od nevěsty.

 • Zachovejte skromnost a jemnost

Můžete se snadno vyhnout tomu, abyste vypadali rušivě a přeplácaně, vyvážením velkých doplňků s těmi jemnými, jako je vrstvený náhrdelník s puzetovými nebo padacími náušnicemi místo příliš velkých obrouček. K zeleným šatům byste se také měli držet jedné až dvou barev.

Například, pokud jste si již vybrali zlaté šperky, pak by podobný odstín měl vypadat vkusně na pásku, který přidáte k zeleným šatům. Na druhou stranu, pokud potřebujete také přehoz jako šátek nebo sako, měl by být dostatečně neutrální, aby vyvážil celkový vzhled.

Když už jsme u šátků, přečtěte si, jak nosit šátek na svatbu, kde najdete další tipy. Šátek je fantastický doplněk, který vám poskytne pohodlí a obléknete si obyčejné šaty, aniž byste to na svatbu přeháněli.

Nejlepší boty k zeleným šatům na svatbě

 • Zjistěte, jaká barva bot se nejlépe hodí k zeleným šatům

Pokud jde o boty, které můžete nosit ke stylu zelených šatů na svatbu, existuje mnoho barev na výběr. Zvažte, zda k zeleným šatům nevyzkoušíte páry neutrálních barev, jako je černá a bílá, nebo dokonce boty jiného odstínu zelené.

Také si chcete předem vyzkoušet celý outfit, jestli boty doplňují doplňky, které jste si vybrali k zeleným šatům. Například boty mohou mít ozdobu, která bude vypadat dobře s náušnicemi, které jste si vybrali.

 • Mějte na paměti funkčnost a pohodlí

Po výběru barvy a stylu bot mějte na paměti, že se oblékáte na svatbu. Možná budete muset stát nebo chodit delší dobu a poslední věc, kterou chcete, je vyvinout bolest a puchýře během této příležitosti.

Svatba se také může konat venku nebo na místě, kde mohou být podpatky složité. Zde je návod, jak nosit ploché boty na svatbu, pokud uvažujete o ztrátě klínků nebo jehlových bot.

Nejlepší tašky k zeleným šatům na svatbě

 • Zvažte příležitost

Nikdy neuděláte chybu, když si vyberete tašku neutrálního odstínu, která se hodí k vašim zeleným šatům na svatbu. Můžete dokonce využít výhody zelené jako zemitého tónu a vybrat si k tomu hnědou tašku.

Pamatujte však, že svatby se liší v dress code a tašky také přicházejí v různých stylech. Některé mohou vypadat vhodněji pro formální příležitost, zatímco jiné jsou neformální.

 • Vyberte si, co bude pohodlné

Podobně jako boty by i taška měla být pohodlná a funkční pro typ svatby, které se účastníte. Pokud ho budete držet delší dobu, vyhněte se něčemu těžkému a objemnému.

Vaše taška by však měla mít stále dostatek prostoru pro přepravu svatebních potřeb. Ztrácet předměty bude těžké, zvláště při přesunech míst na svatbě.

Je v pořádku nosit zelené šaty na svatbu?

Je v pořádku nosit na svatbu zelené šaty, protože na rozdíl od jiných barev, jako je bílá, černá a červená, mohou potenciálně znamenat něco jiného. Existují však různé odstíny zelené, takže se musíte vyhnout těm jasným a poutavým pro takt.

Pamatujte, že byste neměli nevěstu předvádět, takže byste se měli vyhnout jasně zeleným outfitům, zvláště pokud vás nutí vyčnívat z davu. Dále se ujistěte, že družičky nebo dokonce matky páru nemají na sobě zelené šaty, než si je obléknete jako svatební host.

V případě pochybností zkontrolujte barevné schéma uvedené na svatební pozvánce. Můžete se také zeptat samotného páru, zda je zelená pro hosty přijatelná.

Jaké barvy se hodí k zelené?

Zvažte, jaký typ zelené jsou vaše šaty, a pak vyzkoušejte tyto barvy pro styling a doplňky na svatbu:

 • Černá
 • Bílá
 • Béžová
 • Hnědá
 • Šedavě bílá
 • Další odstíny zelené
 • Růžová
 • Modrá

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, jak ozdobit zelené šaty na svatbu tím, že určíme konkrétní odstín zelené a poté se rozhodneme, jaké doplňky, boty a tašky jej budou doplňovat.

Klíčem je nikdy nepřehánět a udržovat jemnost s oblečením, aby se zabránilo krádeži reflektoru od nevěsty. Ujistěte se, že zelená je akceptována i se svatbou, které se zúčastníte.