Jak postavit ohřívač Smudge Pot? 2 rychlé kroky!

Chcete vědět, jak postavit ohřívač šmouh? Postupujte podle těchto rychlých kroků a vytvořte si svůj vyhraný rozmazávací hrnec. V regionu, který má chladnější nebo zimní období, se lidé kvůli mrazu cítí nepříjemně, zejména ti, kteří žijí v horách, protože je tam chladněji než níže položené oblasti.

Jak teplota klesá, ochlazuje se a lidé žijící v této oblasti možná nebudou moci jít ven a dělat své práce. Proto byly vyrobeny přenosné ohřívače, ale je smutné říci, že tyto typy ohřívačů mají malou nádrž, která nemůže pojmout více než jeden galon.

Díky tomu jsou jeho hodiny vytápění menší a dosahují na malé ploše a skočí do ohřívače, který může trvat déle a je poháněn palivem nebo plynem. Jste připraveni dozvědět se více o ohřívači rozžhavených nečistot? Prosím, pokračujte ve čtení.

Jak funguje ohřívač Smudge Pot?

Ohřívač hrnce se také nazývá démonický ohřívač, protože tento ohřívač může poskytnout vyšší teplotu na větších plochách. Někteří používají tento ohřívač, aby zabránili zamrznutí stromů nebo rostlin během zimy, zejména na farmách a na svazích hor. Kouř pokrývá tento ohřívač také může navrtat až 8 galonů paliva, což vysvětluje, proč vydrží déle a je levným způsobem vytápění venku, s tím, že někteří uživatelé ohřívačů šmouh používají použité motorové oleje!

Ohřívač šmouh funguje velmi efektivně a dostatečně. Palivo při hoření odpařuje výpary a prochází komíny a spaluje vzduch přicházející dovnitř štěrbinami, silně žhne a chrání okolí před zamrznutím. Na farmách používají spoustu ohřívačů šmouh, aby ochránili své rostliny nebo květiny před pobytem v teple, zejména v noci. Pokračujme v krocích, jak postavit ohřívač šmouh!

Kroky sestavení ohřívače rozmazání

Upřímně řečeno, pořízení ohřívače šmouh má průměrné náklady 200 až 300 USD, a to je docela drahé, zvláště pokud máte malou farmu a je třeba ji vytápět. Chcete-li ušetřit peníze, můžete si doma postavit ohřívač hrnce. Pokud si myslíte, že je to nemožné, můžete přejít ke krokům a podívat se, jak to funguje, a pokud se rozhodnete, že to zvládnete, dobře, je to pro vás dobré. Jste připraveni postavit si ohřívač hrnce? Začněme!

Pokud pro své outdoorové aktivity potřebujete ohřívač šmouh, můžete zkusit použít plechovku s barvou nebo starou propanovou nádrž. Nejprve si tedy určete, jak budete ohřívač šmouh používat. Využijete ho na malé nebo výraznější plochy? Malý ohřívač do-It-Yourself (DIY) postačí, pokud potřebujete vytopit malý prostor. Předpokládejme, že potřebujete vytopit pouze malý prostor před domem nebo na terase. Pak stačí 1-galonová barva. Nejprve si vyrobíme malý ohřívač šmouh. Také by vás mohlo zajímat informace o řešení problémů se smudge pot.

Krok č. 1. Odstraňte barvy a udělejte otvory

Hledejte doma prázdnou plechovku od barvy a pokuste se do ní dostat starou barvu. Po odstranění bolesti uvnitř odstraňte galonový kryt nebo barvu. Barvu z plechovky odstraníte vypálením. Většina lidí doporučuje plechovku s barvou, protože již má rukojeť, která vám umožní přemisťovat ohřívač na různá místa. Po odstranění barvy musíte ve spodní části plechovky udělat otvory.

Můžete na něj použít vrtačku a makeup do 15 až 18 dírek. Otvory umožní průchod vzduchu plechovkou. Položte plechovku na povrch a začněte vrtat. Při vrtání plechovky buďte opatrní, protože může proklouznout a způsobit vám zranění. Jemně zatlačte na vrtačku, dokud nedosáhne na druhou stranu plechovky. Ujistěte se, že nosíte brýle na ochranu očí.

Krok č. 2. Rozdělat oheň

Po vyvrtání otvorů můžete nyní založit oheň ve vašem malém ohřívači. Založení ohně bude rychlejší a snazší, pokud nejprve použijete papír a větvičky. Chcete-li začít, vložte papír do plechovky a položte ji stranou. Tato poloha vám pomůže rychle zapálit plechovku. Poté jej zapalte sirkou nebo dlouhým zapalovačem. Pokud vám papír hoří, otočte plechovku do svislé polohy.

Když papír hoří, přidejte malé větvičky, a pokud si myslíte, že větvičky mají uhelný oheň, můžete nyní položit myšlenkový les do plechovky. Na druhou stranu, pokud potřebujete větší a topit dále, můžete použijte velké kovové plechovky a proveďte stejný postup. Vyžaduje také, abyste udělali větší a hodně děr.

Všimněte si, že pokud používáte v ohřívači hrnce palivové dřevo, ujistěte se, že je daleko od hořlavých materiálů, má nádobu na rozlití a že je umístěno na rovném povrchu. Prosím, nebuďte s používáním spokojení, zvláště pokud máte kolem domu děti. Tento ohřívač se může převrhnout a způsobit požár.

It’s A Wrap!

Nyní, když jste úspěšně objevili, jak si doma pomocí těchto jednoduchých kroků postavit ohřívač šmouh! Dejte v noci sbohem chladu a věnujte se svým domácím pracím bez obav z mrazu. Doufám, že vám tento článek pomohl vytvořit váš ohřívač šmouh a pochopit, jak to funguje. Můžete si také přečíst o tom, jaký typ ohřívače mám a jaký je nejlepší typ ohřívače do místnosti.