Jak otevřít matraci Casper ve 2 snadných krocích

Máte dva kroky, abyste pochopili, jak otevřít matraci Casper. Stejně jako u postelí s paměťovou pěnou doporučujeme nenechávat matraci Casper v boxu příliš dlouho. Chcete také postupovat podle Casperových pokynů, abyste zajistili, že ze svého produktu vytěžíte maximum.

S naším níže uvedeným průvodcem zjistíte vše od roztažení a nastavení matrace. A co je nejlepší, řídili jsme se také podle tipů společnosti! Pokračujte ve čtení, abyste připravili matraci Casper na spánek.

Jak správně otevřít matraci Casper

Nechte jej rozšířit

Musíte postupovat podle pokynů pro konkrétní matraci Casper, kterou máte. Obdobný je však hlavní princip, kdy musíte pěnovému lůžku umožnit roztažení. Řekněme, že vaše matrace dorazila v krabici.

Náš tip je zvednout ji na základ a poté vysunout matraci. Můžete nechat jednu osobu uchopit druhý konec srolované matrace. Protože je lůžko pevně srolováno plastovou fólií, bude mít řízené uvolnění a pomalu se rozvine.

Jakmile ji budete mít v požadované poloze, můžete uzavřený vak rozříznout, aby se postel mohla dokončit nafouknutí. Casper zmínil, že matrace je použitelná během několika minut po roztažení. Velikost konkrétního modelu však ovlivní, jak rychle dokončí expanzi.

Nastavit

Vzhledem k tomu, že matraci Casper můžete používat po roztažení, jak byste ji měli nastavit? Nejprve zkontrolujte, zda máte listy správné velikosti podle výšky vašeho produktu. Casper nabízí také prostěradla, ale můžete použít jakékoli prostěradlo, pokud je kompatibilní s rozměry vaší postele.

Matrace Casper se pohybují od 11 do 13 palců na výšku, abyste měli rychlou představu. A co rám postele? Společnost doporučuje používat jejich kovový rám a základ Casper.

Pomocí vhodného základu a rámu můžete zajistit správné rozložení hmotnosti a podporu na posteli. Casper má dokonce nastavitelný rám postele, pokud dáváte přednost této funkci. Ale pokud máte stávající rám postele, chcete zajistit, aby mohl podepřít matraci tím, že v případě potřeby budete mít přes lamely nebo trámy překližkový kus.

Jak dlouho trvá, než se matrace Casper roztáhne?

Matrace Casper se nafoukne po 24 hodinách. Můžete však odhadnout jeho celkový dojem, protože někteří uživatelé poznamenávají, že postel byla dostatečně nafouknutá i po pouhé hodině. Doporučujeme ještě počkat 24 hodin, abyste zažili správné pohodlí a podporu a zabránili povlečení klouzat nebo mačkat.

Mohu hned spát na matraci Casper?

Společnost uvedla, že matrace je připravena k použití během několika minut po odstranění plastového obalu. Nezapomeňte si zapamatovat naše tipy ve dvou krocích, jak nechat matraci po vyjmutí z krabice rozvinout v plastovém obalu. Poté, jakmile bude postel rovná, zábal sejměte.

Můžete se rozhodnout, zda je matrace dostatečně nafouknutá pro pohodlné používání. Někteří uživatelé skutečně svědčili o Casperových tvrzeních, že na matraci lze spát během několika minut po roztažení. Toto období můžete také využít k úpravě, která vám pomůže zvyknout si na novou postel.

Jak dlouho mohu nechat matraci Casper v krabici?

Řekněme, že matraci Casper nemůžete ihned po příjezdu rozbalit. Můžete mít pocit, že postel neztratí svou strukturu, když ji necháte v krabici po dobu jednoho měsíce. Pamatujte však, že zkušební doba spánku na 30 nocí začíná, jakmile bude vaše postel doručena.

Kvalitu lůžka a zda je vyhovující poznáte až při okamžitém použití. Co když ji ale již máte rozbalenou a potřebujete postel uložit?

Jak skladovat matraci Casper

Stejně jako u jiných značek Casper doporučuje mít matraci uloženou jako sekundární postel v pokojích pro hosty nebo dalších pokojích, pokud ji nepoužíváte. Nedoporučují mít matraci jako futon nebo rozkládací pohovku, protože modely nejsou určeny ke skládání. Pokud však nemáte žádné místo navíc nebo potřebujete matraci přesunout, lze Casper dočasně opřít o bok nebo o zeď.

Matraci Casper nemůžete stlačit nebo srolovat jako jiné postele na delší dobu přepravy nebo skladování. Místo toho jej musíte uložit naplocho, abyste zajistili, že se nepoškodí.

Kdy vyměnit matraci Casper

Celková životnost vaší matrace závisí na tom, jak ji používáte a jak o ni pečujete. Může trvat deset let, než bude potřeba výměna kvůli způsobu, jakým Casper vrství materiály. Chcete však provést postupy, které zajistí, že matrace vydrží déle a nebude se rychle opotřebovávat.

Abyste vyrovnali využití a tlak, kterým matrace působí, můžete postel otáčet v konzistentním rozvrhu. Doporučujeme vám také zkontrolovat rám a základ, který používáte, zda stále správně podporují matraci.

Závěr

Vaše matrace Casper právě dorazila. Pokud si nejste jisti, jak otevřít matraci Casper z krabice, stačí ji nechat rozvinout a poté sundat obal, jakmile bude plochý. Dobrou zprávou tohoto produktu je, že jej můžete používat několik minut po rozšíření.