Kniha Co dítě potřebuje? Definitivní průvodce

Jakou knihu potřebuje dítě? Jedním z nejlepších dárků pro miminko, které můžete dát, je kniha o tom, co miminka potřebují. Tento typ knih pomůže novým rodičům pochopit, jak se starat o své děti a co by měli denně dělat.

Nejlepší na tom je, že většina těchto knih je psána snadno čitelným stylem, takže i když se v rodičovství nevyznáte, informace uvnitř pochopíte.

Při nákupu pro dítě, které potřebuje knihu, je několik věcí, které byste měli mít na paměti.

Nejprve zvažte věk očekávaných rodičů. Pokud jsou rodiči poprvé, pak by mohlo být dobrý nápad koupit knihu o obecném rodičovství, která pokrývá všechny základy.

Případně, pokud víte, že rodiče jsou již obeznámeni s výchovou dětí, můžete si koupit knihu, která je specifická pro děti.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda rodiče plánují své dítě kojit či nikoli. Pokud ano, pak existuje několik knih, které se zaměřují konkrétně na toto téma. Kromě toho, pokud má miminko nějaké speciální potřeby, jsou k dispozici i knihy pro rodiče, které se těmito problémy zabývají.

Bez ohledu na to, jakou knihu si vyberete, bude to hodnotný dárek pro novopečené rodiče. Může jim to pomoci, aby se na začátku své cesty k rodičovství cítili připravenější a sebevědomější.

Co mám zapsat do dětské knihy?

Dětské knihy je vždy zábavné psát. Děti v rodině budou mít zájem číst příběh, ale co rodiče? Existuje způsob, jak udělat psaní pro dospělé i děti zajímavé zároveň? Vyzkoušejte tyto jednoduché tipy a vytvořte příjemnou knihu pro všechny věkové kategorie.

* Zamyslete se nad tím, jak dlouho vašemu dítěti trvá, než si přečte svou oblíbenou knihu. Pokud zaberou déle než jednu minutu, zkuste věty rozdělit na kratší s menším počtem interpunkčních znamének nebo přidat více podrobností, aby měly každých pár stránek něco nového.

* Odstavce můžete také rozdělit tak, že na každé stránce použijete různá témata, místo abyste měli na každý odstavec jen jedno velké téma, jako to dělá většina lidí při psaní článků nebo knih.

* Pokud máte potíže s vymýšlením nápadů, zkuste přemýšlet o věcech, které se staly ve vašem vlastním životě nebo v životech vašich přátel a rodinných příslušníků. To vám usnadní psaní z pohledu dítěte, protože jako příklady můžete použít své osobní zkušenosti.

* Ujistěte se, že si před odesláním své práce ke zveřejnění vždy proveďte konečné přečtení! Chcete se ujistit, že neexistují žádné chyby, které by mohly zmást nebo rozptýlit mladé čtenáře.

Komu adresujete knihu o miminku?

Začněme tím nejdůležitějším: ujistěte se, že knihu o miminku adresujete jednomu nebo oběma rodičům. Nejbezpečnějším způsobem je napsat „Mamince a tátovi“, aby nikdo nezůstal stranou!

Pokud však dárce ví o nastávajícím rodiči málo (například když pracuje v jiném oddělení v práci), může být pro některé lidi méně trapné, když místo toho říkají něco takového: „Drahý Baby Jacksone Doufám, že vám vaše máma a táta budou číst tyto příběhy znovu a znovu, až se narodíte.

Miluji tetu Joyce.“ Klíčem je, že pokud oba rodiče vědí, kdo jim dárek dal, budou šťastní a vy také!

Dalším tipem, který pro vás máme, je napsat blahopřání na vaši kartu do sprchy tak, aby lidé mohli snadno přidat svůj vzkaz. Tuto část můžete buď velmi zkrátit, nebo ponechat dostatek místa na obou stranách slov, takže hosté mohou psát, co je napadne, pokud jsou stále schopni podepsat se svým jménem!

Měli byste oslovit svou knihu nebo album pro miminko?

Když posíláte pozvánky na miminko, může být matoucí vědět, zda oslovit knihu nebo album, které dostanete jako dárek, či nikoli.

Naše nejlepší rada je tato: pokud pozvánku připojujete k balíčku knih/alb, které budou zaslány jako dárek, pak rozhodně přidejte „Odpovězte do (datum)“ na konec pozvánky a uveďte vlastní adresu orazítkovaná obálka!

Hosté tak mají vše, co potřebují, přímo před sebou a nezapomenou vám dát vědět, pokud plánují přijet.

Pokud pozvánku nepřikládáte k dárku, ale posíláte ji poštou samostatně, stačí ji adresovat přímo osobě, která sprchu pořádá, která pak všechny tyto věci společně odešle prostřednictvím USPS (nebo jakékoli jiné služby, kterou preferujete).

Pokud je na obou stranách „To Mommy From Baby“ místo, lidé mohou stále přidat svůj vzkaz. Klíčem je zajistit, aby každý věděl, kde má odpovědět!