Jak opravit Fitbit poškozený vodou: 4 kroky pro úsporu gadgetu

Spadl váš Fitbit do vody? Tento článek vás může naučit, jak opravit vodou poškozený Fitbit.

Nehody se mohou stát vždy. Pokud vám Fitbit upadne do kbelíku plného vody nebo s ním omylem projedete pračkou, stále máte šanci Fitbit opravit.

Náhodou vám upadl Fitbit do vody?

Pokud svůj Fitbit náhodně vystavíte vodě, klíč funguje rychle. Níže jsou uvedeny kroky, které můžete udělat pro opravu vodou poškozeného Fitbitu.

Krok č. 1. Vysušte to

Sundejte z řemínku pouzdro nebo chránič obrazovky. Náramek vysušte odděleně od zařízení Fitbit.

Krok č. 2. Otřete Fitbit

K otírání Fitbit používejte hadřík nepouštějící vlákna nebo hadřík z mikrovlákna, abyste odstranili přebytečnou vodu z povrchů.

Krok č. 3. Vysušte zařízení

Osušte svůj Fitbit na den nebo dva na vzduchu. Můžete použít ventilátor, ale nezapomeňte, že při sušení nepoužívejte sluneční teplo.

Před zapnutím odstraňte vlhkost a ještě jej nenabíjejte. Nezapomeňte jej zapnout, až když bude 100% suchý.

Krok č. 4. Otestujte zařízení

Po vysušení zařízení vyzkoušejte. Postupujte podle postupu restartování, pokud se Fitbits pravidelně nesynchronizuje a neodpovídá.

Voděodolnost každého modelu Fitbit

Žádný Fitbit není zcela vodotěsný. Každý Fitbit však používá hodnocení voděodolnosti, které určuje, zda vydrží propocený trénink nebo plavání v bazénu.

Většina fitness trackerů má IP kód, což je standardizovaný index pro pochopení voděodolnosti. Fitbit vám o těchto hodnoceních neřekne, ale společnost vám může říct, zda je jejich produkt voděodolný nebo ne.

Všechny Fitbity nejsou vyrobeny stejně, takže je nezbytné vědět, zda je váš Fitbit vodotěsný, než jej otestujete proti velkým kapkám vody. Zatímco silikon může přežít vodu, kožené pásky mohou při vystavení extrémní vlhkosti zeslábnout, proto zvažte, že svému zařízení věnujete pozornost.

Záruka Fitbit se nevztahuje na poškození vodou, takže před ranním cvičením v dešti vždy zkontrolujte, zda je váš fitness tracker voděodolný. Nejhorší věc, kterou můžete udělat, je zničit fitness tracker, protože jste nevěděli, zda je voděodolný, než se vydáte na ranní běhání v dešti.

Chcete-li získat další podrobnosti o poškození elektroniky vodou, klikněte na tento článek a zjistěte, proč je elektronika poškozena vodou.

Jak si vybrat Fitbit

Výběr toho nejlepšího Fitbit závisí na vašich potřebách a rozpočtu. Ceny Fitbitu se pohybují od 70 USD Fitbit Inspire po 329 USD Fitbit Sense, takže je nezbytné vědět, jaký druh Fitbitu chcete.

Všechna zařízení Fitbit mohou sledovat kroky, aktivity a spánek. Přicházejí s funkcí sledování zdraví a mohou přijímat upozornění z vašeho mobilního zařízení.

S Fitbit se můžete připojit k velké komunitě dalších uživatelů Fitbit, se kterými můžete společně dosáhnout fitness cílů. Chcete-li žít zdravěji, můžete se obrátit na Fitbit pro sledování svého zdraví.

Některé Fitbity mají pokročilé monitorování srdečního tepu, přístup do obchodu s aplikacemi, mobilní platby, barevné displeje a dokonce i vestavěné GPS a cvičení na obrazovce.

Nejlepší fitbity, které si můžete koupit v roce 2022

Po tolik let společnost Fitbit vydala spoustu zařízení, která vám mohou pomoci měřit váš pokrok směrem k vašim fitness cílům.

Všechna tato zařízení mohou lidem pomoci sledovat jejich úspěchy během cvičení. Zde je přehled nejlepších Fitbitů, které si můžete koupit v roce 2022.

Fitbit Charge 5

Toto zařízení může sledovat věci, jako je srdeční frekvence prostřednictvím aplikace pro čtení EKG, hladina kyslíku v krvi a teplota pokožky. Je také schopen monitorovat vaše spánkové vzorce, fáze spánku, rychlost dýchání a neklid.

Toto zařízení dokáže monitorovat přes 20 různých fyzických aktivit, včetně plavání (je voděodolné), jógy a cyklistiky. Má vestavěnou GPS, která je výhodná pro běžce, a má 20 režimů cvičení.

Fitbit Versa 3

Versa 3 je všestranné zařízení. Pokud chcete sledovat svůj celkový zdravotní stav, poslouchat hudbu, zobrazovat oznámení a provádět své každodenní úkoly, aniž byste se dokonce dotkli telefonu, Versa 3 dokáže toto vše a ještě mnohem více.

Jednou z nejlepších vlastností Versa 3 je dlouhá výdrž baterie. Při mírném používání jej můžete používat až šest dní.

Fitbit Inspire 2

Fitbit 2 je cenově nejvýhodnější zařízení pro dospělé a svou práci zvládne. Toto zařízení nabízí bezplatné roční prémiové předplatné, takže máte přístup k programům, které vám pomohou zlepšit spánek, výživu a další aspekty zdraví.

Nevýhodou je, že toto zařízení nemá GPS a nemá pokročilé funkce, jako je měření hladiny kyslíku v krvi. Tento sledovač je cenově dostupnou možností, pokud potřebujete úvod do sledování fitness nebo někdo, koho znáte, chce sledovat informace o svém zdraví.

Fitbit Luxe

Fitbit Luxe je známý svou malou, ale módní formou a toto zařízení je vhodné pro sportovce s menším zápěstím. Kromě krásného designu je rozdíl mezi modely Luxe a ostatními modely zaměřením na obecné sledování zdraví.

Když se Luxe snaží identifikovat vaši míru stresu, využívá úrovně aktivity, srdeční frekvenci a spánek namísto senzoru, jak je vidět v Charge 5 a Sense.

Závěr

Nyní, když již máte přehled o tom, jak opravit vodou poškozený Fitbit, můžete nyní opravit svůj Fitbit, pokud jste jej omylem upustili do vody. Před nákupem vždy nezapomeňte znát funkce Fitbit, které chcete.

Všechna zařízení Fitbit nemají stejné funkce, proto si vždy zkontrolujte, zda je Fitbit, který si chcete koupit, voděodolný.

Kliknutím na tento článek získáte další návody, jak čistit vodou poškozenou elektroniku.