Jak opravit blikání elektrické deky slunečního paprsku

Je frustrující nevědět, jak opravit blikání elektrické přikrývky Sunbeam, takže tento článek pojednává o nejčastějším důvodu s řešením. Jak se dočtete později, blikání znamená problém s přikrývkou. Ale jak to vyřešíte?

Naučíme vás, jak to resetovat! Nicméně stojí za to vám neustále připomínat, abyste se o svou deku Sunbeam starali, abyste se vyhnuli takovým problémům. Víte například vůbec, jak správně prát elektrickou deku Sunbeam?

Pomoc! Moje elektrická deka Sunbeam neustále bliká

Resetováním opravíte blikající znak FF 

U elektrických přikrývek Sunbeam není ojedinělý problém, když na ovladači gradientu bliká kontrolka. Důvod tohoto problému je stejný pro ty, kteří si všimnou blikání nápisu FF na digitálním ovládání. Když se tyto věci stanou, budete muset deku resetovat.

Resetování elektrické přikrývky Sunbeam je jednoduché. Odpojte jej od zdroje napájení a znovu jej zapojte. Zkontrolujte, zda je kabel správně připojen k modulu, aby se přikrývka úspěšně resetovala.

Co když ovládací prvek na jedné straně nefunguje?

Protože se zabýváme opravou vaší elektrické přikrývky Sunbeam, prodiskutujeme některé další běžné problémy. Pokud máte produkt s duálním ovládáním, můžete si všimnout, že ovládání na jedné straně nefunguje. Neznepokojujte se, protože je to pravděpodobně způsobeno nesprávným nastavením.

V návodu k vaší dece se dozvíte, jak ovládat obě strany. Pamatujte, že každá strana má určený primární a dálkový ovladač. Kromě toho by měl být váš ovládací kabel bezpečně připojen k přikrývce, aby se zajistilo, že se zapne.

Co když se zahřívá pouze jedna strana?

Dalším problémem, který může na vaší vyhřívané přikrývce nastat, je, že se zahřívá pouze jedna strana. To se může stát i na přikrývkách s dvojitým ovládáním. Co můžete udělat, je zkontrolovat, zda zapojení přikrývky do zásuvky problém vyřeší.

Použití adaptérů a prodlužovacích kabelů obvykle způsobuje nerovnoměrné zahřívání. Jakmile přikrývku zapojíte, udržujte ji na nejvyšší teplotě po dobu 10 minut nebo déle, než ji znovu upravíte na preferované nastavení. Pokud tyto běžné opravy problém nevyřeší, můžete Sunbeam vždy kontaktovat.

Co když se přikrývka nezahřeje?

Ale co když vaše deka Sunbeam vůbec nehřeje? Resetováním modelu se to napraví, ale chvíli počkejte, protože vyhřívané přikrývky se nemají okamžitě zahřát. Podle Sunbeamu můžete provést i fold test, kterému se budeme podrobněji věnovat níže.

Jak resetuji svou elektrickou deku Sunbeam?

Resetování elektrické přikrývky Sunbeam je jednoduché a je stejně snadné jako odpojení a zapojení kabelu do zásuvky. Spojení mezi modulem a ovládáním by mělo být zajištěno, takže deka se bez problémů zapne. Tento postup obvykle řeší většinu problémů s přikrývkou, ale pokud resetování přikrývky situaci nezlepšilo, je nejlepší kontaktovat Sunbeam.

Test skládání elektrické přikrývky Sunbeam

Test skládání je doporučení Sunbeam pro přikrývky, které se nezahřívají správně.

 • Složte přikrývku a najděte ovládací prvky
 • Vysuňte je a přikrývku mějte složenou
 • Připojte ovládací kabel k připojovacímu modulu pomocí plastové spony a zapojte napájecí kabel do příslušné zásuvky ve zdi
 • Zapněte přikrývku a nastavte ji na nejvyšší teplotu na 5 minut
 • Měli byste cítit nějaké teplo mezi záhyby, ale nezapomeňte, že v testu nepokračujte déle než 7 minut
 • Co to znamená, když vaše vyhřívaná deka bliká?

  Je pochopitelné, že máte obavy, když si všimnete, že vaše vyhřívaná přikrývka bliká. Obvykle se to však řeší jednoduchým resetováním přikrývky z důvodu nesprávného připojení. Možná budete muset pouze znovu připojit kabel k modulu a poté přikrývku znovu zapnout.

  Kromě odpojení mohou blikající světla také znamenat problémy s topnými dráty uvnitř. Resetování přikrývky nemusí nic dělat a přikrývka samotná se obvykle tak dobře nezahřívá. Než se pokusíte problém vyřešit sami, vždy si prostudujte svou přiloženou příručku a zákaznický servis značky.

  Jak řešíte problémy s elektrickou dekou?

  Různé elektrické a vyhřívané přikrývky mají doporučené testy pro odstraňování problémů. Například elektrické přikrývky Sunbeam jsou kompatibilní s testem skládání, protože nejsou horké, když se jich dotknete naplocho. Složením deky a dotykem záhybu však poznáte, zda se hřeje.

  Musíte vědět, jak vyřešit problémy s konkrétním produktem, který máte, než zpanikaříte a vyhodíte ho. Také by bylo nejlepší zkontrolovat záruku a kontaktovat výrobce pro případnou výměnu. Navíc se prosím nikdy nepokoušejte přikrývku opravit sami, aby nedošlo k náhodnému poškození obvodů.

  Co způsobuje, že elektrické přikrývky přestanou fungovat?

  Správné používání a péče o elektrické přikrývky zabrání problémům, které uvádíme výše. Možná jste jej nejen správně zapojili, nebo jste si nepřečetli správné nastavení ovládání. Přikrývka však nemusí fungovat úplně, pokud jsou šňůra a vnitřní struktury poškozeny opotřebením nebo vlhkostí.

  Závěr

  Všimli jste si blikajících světel nebo nápisů na vaší dece Sunbeam? Abychom to shrnuli, můžete pochopit, jak opravit blikání elektrické přikrývky Sunbeam jednoduchým resetováním produktu. Tento postup funguje i pro jiné problémy, ale doporučujeme zkontrolovat manuál a v případě potřeby kontaktovat Sunbeam.