5 spolehlivých možností, kde koupit ochranu proti škůdcům Orange Guard

Bojíte se používat pesticidy vyrobené z chemikálií? Pak byste pravděpodobně měli vědět, kde koupit ochranu proti škůdcům Orange guard.

Je normální, že se bojíte používat pesticidy, a to ještě více, když máte doma batolata a domácí mazlíčky. V tomto článku se s vámi tedy podělíme o Orange Guard, organický a ekologický produkt.

Pokračujte ve čtení, abyste věděli, co to je, jestli je toxický, kde ho koupit a jak ho používat.

Kontrola škůdců Orange Guard

Orange guard je rodinná firma. Produkty, které nabízejí, jsou pro kontrolu a likvidaci škůdců.

Nejprve se můžete podívat na tento článek, abyste věděli, co je kontrola škůdců.

Nabízejí bezpečný produkt pro použití kolem vaší rodiny, domácích mazlíčků a jídla. Splňovaly jak normy Environmental Protection Agency (EPA), tak Food and Drug Administration (FDA), což se ukázalo jako bezpečné a účinné.

Své produkty vyráběli z vody a rostlin bez chemického zapojení. Je také biologicky odbouratelný; použití nepoškodí rostliny a užitečný hmyz, jako jsou motýli a včely.

Je vysoce účinný na mnoho různých druhů škůdců, jako jsou mravenci, švábi, blechy, skryté ploštice, rybky, mšice, ploštice, roztoči a mnoho dalších, ale můžete si být jisti, že opylovačům neublíží – mohlo by dokonce vám je pomůže přilákat. Musíte mít na paměti, že různé produkty se používají uvnitř vašeho domova a venku na vašem dvoře.

Chcete znát příběh o tom, jak vznikl Orange Guard? Pak navštivte tento článek o Orange Guard: O nás.

Je to toxické?

Při pomyšlení na použití přípravků proti škůdcům byste se nevyhnutelně cítili znepokojeni, ale podívejte se dostatečně pozorně a zjistíte, že existují různé druhy přípravků na hubení škůdců. Můžete si vybrat ty organické; jsou bezpečné, ale účinné a nejlépe se používají, když chcete zabezpečit svou rodinu, domácí mazlíčky a potraviny.

Jak bylo uvedeno výše, produkty Orange Guards prošly normami EPA a FDA. To samo o sobě vypovídá.

Není škodlivý pro vaše zdraví a zdraví vaší rodiny, vašich mazlíčků a vašeho jídla. Vezměte prosím na vědomí, že tento produkt lze použít v blízkosti potravin, lidí, domácích zvířat, ale nedoporučuje se stříkat přímo na žádné z nich.

Při kontaktu s pokožkou může dojít k mírnému podráždění; stačilo by jej co nejdříve opláchnout. Prohlédněte si tento článek, kde najdete odpovědi na nejčastější dotazy týkající se Orange Guard.

Kde koupit

Když pandemie začala, byl preferován online nákup. Pokud s tím souhlasíte, pak zde jsou některé z online stránek, kde si můžete zakoupit produkty na hubení škůdců Orange Guard: Amazon, Walmart, Arbico-organics b> a eBay.

Můžete také navštívit jejich webovou stránku orangeguard.com, kde můžete také využívat jejich produkty. Nabízejí také maloobchodní partnerství, pokud máte zájem.

Ceny jejich produktů se pohybují od 23 do 100 USD. Získali také pozitivní zpětnou vazbu na různých online platformách, takže si můžete být jisti tímto produktem.

Aplikace Orange Guard

Orange Guard nabízí produkt určený pro vnitřní i venkovní použití v boji proti škůdcům. Pro skutečně praktičtější aplikaci to musíte zvážit.

Před nákupem si nejprve ujasněte, kde chcete produkt používat. Po zakoupení jednoho z nich je zde zjednodušený způsob používání ochrany proti škůdcům Orange Guard Home a Orange Guard Garden Pest Control.

Metoda č. 1. Domácí hubení škůdců

Ze vzdálenosti až 12 palců přímo nastříkejte na problémy se škůdci. Nastříkejte dostatečné množství, dokud není oblast důkladně nasáklá, nechte působit asi tři minuty, poté zbytky otřete vlhkým hadříkem.

Postřik na praskliny nebo tam, kde se většina štěnic skrývá, by zabil škůdce a zabránil dalšímu množení. Můžete jej také použít jako odpuzovač blech tím, že nastříkáte dostatečné množství na podestýlku vašeho mazlíčka.

Pokud jej chcete použít na kuchyňské lince, můžete pokračovat; není třeba evakuovat.

Metoda č. 2. Hubení zahradních škůdců

Chcete-li vytvořit ochrannou bariéru, nastříkejte hojně po obvodu vašeho domu, dvora nebo zahrady. Všude, kde se může stát vstup škůdců, je třeba důkladně aplikovat.

Tento přípravek můžete také použít k postřiku květin, stromů, keřů nebo pokojových rostlin.

Obě aplikace produktu můžete opakovat, jak uznáte za nutné. Může být také použit, když potřebujete zabránit škůdcům nebo je odpudit.

Další informace naleznete v tomto článku o tom, jak dlouho trvá hubení škůdců.

Jak to funguje?

Hlavní složkou tohoto produktu je extrakt z pomerančové kůry. Vůně účinné látky d-Limonene působí jako repelent proti škůdcům.

Jejich produkt funguje tak, že rozpouští povlaky exoskeletu škůdců, což vede k udušení a poté smrti. Sprej eliminuje štěnice ihned po kontaktu; můžete to také použít, abyste zabránili budoucímu zamoření.

Závěr

To, co vás obklopuje, může často ovlivnit vaše zdraví a zdraví vaší rodiny. Zůstat zdravý neznamená jen zvážit, co jíte, ale také to, jaké produkty doma používáte a které mohou ovlivnit vaše jídlo a zdraví.

Pokud používáte pesticidy, které obsahují chemikálie, měli byste zvážit přechod na organické. Pokud jste důkladně ochotni to vyzkoušet, můžete začít tím, že budete vědět, kde koupit ochranu proti škůdcům oranžových strážců, nebo si znovu přečíst tento článek a rozhodnout se sami.

Podnikněte jednoduché kroky k udržení zdravého domova; začněte výběrem produktů, kterým můžete věřit. Doufáme, že tento článek považujete za hodnotný a stojí za přečtení.