Jak naskládat pračku a sušičku Maytag? 5 snadných kroků!

Chcete vědět, jak stohovat pračku a sušičku Maytag? Máte štěstí, protože vám v pěti snadných krocích řekneme, jak na to!

Maytag má mnoho špičkových modelů, které umožňují přizpůsobitelná umístění doma. Jejich spotřebiče nezklamou, protože jsou cenově dostupné, ale spolehlivé a svou práci odvedou.

Mějte ale na paměti, že právě proto, že dva spotřebiče pocházejí od stejné značky, jsou automaticky stohovatelné. Proto byste se měli nejprve zeptat, zda jsou kompatibilní se stohováním. Když už jste tady, možná budete chtít vědět také o pračkách s míchadly a oběžnými koly. Pomůže, pokud se stále rozhodujete, jaký model si pořídit. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Pračka a sušička Maytag

Podložky Maytag si udržují pověst spolehlivých a cenově dostupných. Spolu s touto zárukou přichází rozmanitost jejich spotřebičů. Jejich design drží krok s moderním designem kuchyní. Zachovají si také klasické modely pro případ, že jste spíše na oldschoolové outfity.

Maytag dbá na to, aby jeho funkčnost, praktičnost a vizuální stránka nezaostávaly za tím, co se od nich očekává.

Tyto pračky jsou skvělé zejména pro odstranění skvrn z oblečení. Maytag je jednou z mála značek spotřebičů, které vyrábějí tradiční horní nakladače s míchadly a oběžnými koly; oba jsou vysoce efektivní a mají roky spokojené zákazníky.

Míchadla nebo oběžná kola

Existují dva typy úklidových lidí, ti, kteří používají míchadla, a ti, kteří se drží oběžných kol. Tak který z těch dvou je lepší? Upřímně, muselo by to být subjektivní. Pojďme si to ale rozebrat a ať se rozhodnete sami.

Agitátory

Horní nakladače s míchadlem uprostřed. Nyní, když máme tento obrázek na mysli, bylo by snazší určit jeho anatomii. Míchadla jsou dlouhá a sahají téměř k horní části pračky, takže zabírají více místa. Ale větší pohyb a lepší čištění oděvů nejsou jediné důvody, proč to tam je. Agitátoři se neustále pohybují mnoha způsoby. Dělají to proto, aby napodobily nějaké stříkání na oděvy. Je předprogramován pro razantní čištění ošklivých skvrn a silně znečištěného oblečení. Pohyby mohou také pomoci oděvům třít o sebe, což poskytuje hlubší zážitek z čištění. Jsou o něco agresivnější než oběžná kola, ale zvládnou složité úkoly.

Oběžná kola

Na řadě jsou oběžná kola nebo lopatky, které vidíte na spodní straně vašeho horního nakladače. Vyžadují nízkou hladinu vody. Může tak efektivně využít tření oděvů, když se o sebe třou. Oběžná kola mají šetrnější proces čištění než míchadla. Jsou také naprogramovány na více pohybů pro různé styly čištění. Pohybují se z jednoho směru do druhého, aby nasákly oblečení a zároveň je přiměly, aby se o sebe třely, čímž změkčují veškeré nečistoty a skvrny. Vidíte, že to nemá jen pádla; má také kolečka nebo disky, které vytvářejí větší pohyb, když se točí. Při přehazování oděvy jemně drhnou. To uživateli zaručuje důkladné, ale šetrné čištění. Oběžná kola umožňují uložení objemnějších nákladů.

Kroky pro stohování pračky a sušičky Maytag

Chcete tedy vědět, jak naskládat pračku a sušičku Maytag? Budete potřebovat stohovací sadu, měřicí pásku, nastavitelný klíč, šroubovák, vodováhu a někoho, kdo vám pomůže. Nyní je zde několik kroků, jak naskládat pračku a sušičku Maytag:

Krok č. 1. Přečtěte si příručku

Ujistěte se, že jsou stohovatelné. V návodu bude uvedeno, zda jsou. Podle manuálu jsou k dispozici také různé stohovací sady, takže se ujistěte, že ta, kterou máte, je kompatibilní s vašimi spotřebiči.

Krok č. 2. Změřte si prostor

K tomuto kroku použijte měřicí pásku. Než přistoupíte ke stohování, změřte, kolik místa máte. Budete muset zvážit poskytnutí dodatečného prostoru pro několik věcí, jako je kabeláž, ventilace a jen pár centimetrů pro dobrou míru.

Krok č. 3. Umístění

Při stohování mějte sušičku vždy nahoře na pračce. Podložky můžete použít při jejich umístění při provádění pokynů v návodu. Vaše stohovací sada bude obsahovat několik háčků, držáků a svorek. Ujistěte se, že jste všechny šrouby pevně zajistili, když je umístíte tam, kde jsou potřeba.

Krok č. 4. Znovu nainstalovat

Jakmile jsou bezpečně umístěny tam, kde mají být, je čas je znovu nainstalovat. Zapojte přívod vody, plynové potrubí a elektrické zásuvky. Úhledně umístěte každou šňůru tak, aby nezpůsobila žádné nehody nebo nepřekážela při praní a sušení.

Krok č. 5. Otestujte své nastavení

Než to zavoláte na den, otestujte pračku a sušičku tak, jak to obvykle děláte. Podívejte se, zda je třeba provést nějaké úpravy v umístění, nějaké šrouby, které je třeba dotáhnout, nebo nějaké panty, které je třeba umístit jinam. Můžete jít!

It’s A Wrap!

Nyní víte, jak naskládat pračku a sušičku Maytag. Doufáme, že vše proběhlo hladce a že vám tento článek pomohl s vylepšením umístění domácích spotřebičů. Vždy pamatujte, že bezpečnost je na prvním místě u všeho, co máte doma. Můžete si také přečíst o tom, jak nainstalovat stohovatelnou pračku nebo sušičku a jak resetovat pračku Maytag.