Kdy může dítě jít do kočárku na běhání s autosedačkou? Přečti si tohle

Kdy může dítě jít v kočárku na běhání s autosedačkou? To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů, když se chystají vzít své dítě ven na běhání. Odpověď není tak přímočará, jak si možná myslíte.

Existuje několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu při rozhodování, kdy může vaše dítě jít v kočárku na běhání s autosedačkou. V tomto příspěvku na blogu se budeme zabývat tím, kdy používat kočárek na běhání pro děti a kdy to může být nebezpečné.

Když dítě jde do kočárku na jogging s autosedačkou

Jakmile se vaše dítě dokáže samo posadit bez podpory, může jít běhat v kočárku. Průměrný věk pro to je kolem čtyř měsíců.

Některé děti však mohou být připraveny dříve nebo později v závislosti na tom, jak jsou vyvinuté, a vždy je nejlepší zeptat se svého pediatra na to, co by pro vás a vaše dítě mohlo fungovat nejlépe, pokud si nejste jisti, kdy by vůbec nastal ten správný čas.

Existují také různé typy autosedaček, které se vejdou do kočárků na jogging, takže se nemusíte příliš bát. Jen berte věci pomalu a poraďte se se svým lékařem, než uděláte něco namáhavého, když je budete nosit s sebou.

Chcete, aby bylo vše co nejbezpečnější, ale ještě více než to se chcete ujistit, že se budou dobře bavit a užít si jízdu.

Můžete používat běžecký kočárek s autosedačkou?

Ano! Ve skutečnosti je možné používat kočárky na jogging s autosedačkami. Ve skutečnosti můžete běžec s autosedačkou používat od prvního dne a stále běhat, pokud si to přejete.

Tato možnost je zvláště důležitá pro rodiče, kteří nemusí mít k dispozici jiného dospělého, který by jim pomohl dostat jejich dítě do auta a ven z něj, když běží.

Z bezpečnostních důvodů je osvědčenou praxí při používání tohoto typu kombinovaného systému držet své dítě vždy zády ke směru jízdy, protože jej drží bezpečněji v nosiči na horní části základny uvnitř vašeho vozidla.

Kdy mohu dát své dítě do kočárku bez autosedačky?

Vaše dítě je staré alespoň šest měsíců a lékař vám doporučil, abyste zahájili přechod svého dítěte. Kočárek pojme jedno nebo dvě miminka, v závislosti na zakoupeném modelu. Pokud je to jednomístný kočárek, umístěte do něj pouze jednu autosedačku, ale pokud je více sedadel, vložte je obě.

Čím pohodlněji se budou vaše děti při jízdě po městě cítit, tím lépe se budou chovat a možná si cestou i zdřímnou. Můžete také vidět dvojité kočárky, které umožňují dětské autosedačky, stejně jako běžné objemné nosiče.

Obvykle fungují skvěle od narození až do 15-18 liber, takže se před nákupem ujistěte, že to funguje s tím, co vlastníte.

Mohu běhat s novorozencem v autosedačce?

Ano můžeš. I když se nedoporučuje běhat s dítětem v samotné autosedačce (kvůli zvýšené hmotnosti, kterou kladou na záda a krk), existují speciální dětské kočárky na běhání, které tuto možnost umožňují.

Tyto typy kočárků mají vzpřímenější polohu, která jim umožňuje udržovat kontakt se vzduchem přes velká okna po stranách.

Tento typ polohování je mnohem bezpečnější než běhání s dítětem v běžném kočárku pro jedno dítě, kde by dítě leželo v sedě a nemohlo by si tedy během cvičení užívat čerstvý vzduch.

Můžete použít kočárek BOB s kojencem?

Pro kojence lze použít kočárek BOB. Vložka do autosedačky je vyžadována pro bezpečné použití s ​​kojencem, ale tato položka je standardně dodávána s nákupem jednoduchého nebo dvojitého kočárku BOB.

Adaptér na autosedačku si můžete zakoupit také samostatně, pokud již máte vlastní oblíbenou dětskou autosedačku, která se připevňuje k rámu provlečením otvorů po obou stranách trubek hlavního rámu.

Lze běžecký kočárek používat pro každodenní použití?

Díky několika funkcím, jako jsou bezpečnostní popruhy a vzduchem plněné pneumatiky, se můžete spolehnout na to, že váš kočárek na běhání se bude pohybovat po městě. Nejen to, ale také se s nimi snadno manévruje, takže i když je jednou za čas nebo pravidelně vyndáte, nebude to žádný problém.

Jak dlouho může být dítě v kočárku?

Dítě může strávit v kočárku až dvě hodiny.

Umíte běhat s Bugaboo?

Ne, bohužel ne. Rám bugaboo je příliš úzký na to, aby s ním mohl běhat bezpečně a bezpečně. Existují však některé kočárky na běhání, které byly pro tento účel vyrobeny.

Obvykle mají širší rozvor, který vám pomůže udržet rovnováhu při běhu nebo joggingu při zvýšené rychlosti. Některé jsou vybaveny tlumiči, aby byla jízda o něco plynulejší.

Můžete dát dítě do kočárku Bob?

Ano můžeš. Kočárek BOB Revolution Flex je vynikající volbou pro rodiče, kteří mají děti v raném dětství, protože má tolik úžasných funkcí a skvělých specifikací.

Tento kočárek udrží vaše dítě pěkné a pohodlné během jeho prvních dobrodružství na veřejnosti, takže se o něj nebudete muset starat.

Baby Jogger City Mini má navíc čtyřkolový design, což znamená, že se s ním dá velmi snadno tlačit a manévrovat.