Jak dlouho trvá dodání nafouklé matrace

Ti, kdo přemýšlejí, jak dlouho trvá dodání matrace Puffy, mohou počkat až 10 pracovních dnů. Níže si podrobněji povíme, jak tato společnost dodává své postele. Kromě toho se podělíme o postupy doporučené při nastavování postele v boxu.

Před potvrzením nákupu by vás také mohlo zajímat, jak dlouho vydrží Puffy matrace. Přečtěte si naši samostatnou recenzi a zjistěte, zda to stojí za to.

Jak dlouho čekat na dodání nafouklé matrace?

Puffy doručí vaši matraci do 7 až 10 pracovních dnů. Můžete také kontaktovat zákaznický servis společnosti Puffy tak, že jim zavoláte na číslo +1 (800) 430-8380 nebo jim pošlete e-mail na adresu [email protected], abyste se o své objednávce dozvěděli více. Přesto vás potěší, že společnost dodává jejich matrace zdarma s FedEx, a stejně jako ostatní obchody s matracemi získáte sledovací číslo, abyste věděli jeho očekávané datum dodání.

Sbírá Puffy staré matrace?

Puffy nezahrnuje vyzvednutí nebo likvidaci staré matrace. Místo toho doporučují najmout jinou likvidační společnost nebo zvážit darování použité postele místní charitativní organizaci. Můžete také zkontrolovat správu likvidace vaší oblasti, abyste věděli o plánu vyzvednutí objemných položek.

Nabízí Puffy doručovací službu v bílých rukavicích?

Na rozdíl od jiných obchodů s matracemi máte s Puffy pouze jednu možnost doručení a je bezkontaktní. Společnost nenabízí službu doručení bílých rukavic, která zahrnuje profesionály, kteří vám stěhují a nastavují postel. Je to však zbytečné, protože Puffy je bed-in-a-box, takže jeho příjem a přesun je hračka.

Zajímá vás hmotnost a rozměry Puffy matrací? Co jejich hybridní modely jako Puffy Lux? Můžete se podívat na naši samostatnou diskusi o tom, kolik váží matrace Puffy Lux, abyste věděli, co očekávat při dodání.

Co mám dělat, když se mi nelíbí nafouklá matrace?

Nebojte se, pokud nebudete spokojeni s vaší novou matrací Puffy kvůli výhodné politice vracení značky. Máte 101 nocí na vyzkoušení postele doma a pokud se vám to v tomto období nelíbí, stačí zavolat na jejich zákaznický servis a vrátit vám platbu. Pamatujte však, že všichni máme období přizpůsobování se nové matraci, takže Puffy vám doporučuje, abyste to zkusili alespoň 30 dní, než budete zvažovat návrat.

Abyste věděli více o tom, jak vrátit Puffy matraci, sepsali jsme návod pro celý proces. Bez ohledu na to vás potěší, že Puffy je ochoten zajistit bezplatný návrat po 14 dnech, a jakmile obdrží postel, dostanete plnou náhradu. Kromě toho Puffy ani neprodá ani nevyhodí zpáteční postel, protože se společnost snaží místo toho je darovat místním dětským charitativním organizacím.

Jsou nafukovací matrace prodávány pouze online?

Nafukovací matrace se prodávají výhradně na webových stránkách značky. Pokud se tedy pokoušíte zjistit, kde koupit matraci Puffy, nebude k dispozici v kamenných obchodech ani u jiných online prodejců. Nenechte se tím však omezovat, protože si můžete být jisti autentičností produktu, protože je k dispozici pouze na jejich webových stránkách.

Kromě toho nedostatek výdajů z fyzického obchodu umožňuje Puffy prodat jejich matrace za nižší cenu. Proto nemusí zvyšovat náklady na modely Puffy, aby nahradily výdaje, které jsou často zvažovány v kamenných obchodech. Pokud se ale obáváte, kde otestovat Puffy matrace, je to samostatná diskuse, kterou musíte vyzkoušet.

Co dělat po obdržení nafouklé matrace?

Pokud jste dostali hybridy, Puffy Lux nebo Puffy Royal, dostali byste svoji Puffy matraci stlačenou v krabici o rozměrech 19 x 19 x 42 palců nebo 16 x 16 x 44 palců. Proto jej můžete pohodlně přinést do své ložnice. Poté vyjměte srolovanou matraci a položte ji na postel.

Nakonec jednoduše sejměte plastové kryty a nechte matraci Puffy expandovat. Můžete si přečíst tento samostatný článek o tom, jak dlouho trvá roztažení matrace Puffy, aby se zajistilo, že se vaše postel vrátí do původního tvaru. Dobrou zprávou však je, že je to jen na pár hodin.

Mohu dát svoji nadupanou matraci na pružinu?

Vědět, jak nastavit Puffy matraci po dodání, je docela snadné, protože je kompatibilní se všemi povrchy. S matrací Puffy můžete použít krabicovou pružinu, ale uvědomte si, že to také není nutné. Například hybridní modely Puffy Lux a Puffy Royal lze umístit přímo na rám postele bez boxové pružiny.

Co ostatní základy a základny? Puffy matraci můžete také položit na základ, rám postele, rošty nebo dokonce na nastavitelnou základnu. Jen se ujistěte, že bude správně podporován, aby nedošlo k jeho poškození.

Závěr

A to je vše! Odpověď na to, jak dlouho trvá dodání matrace Puffy, je mezi 7 až 10 pracovními dny. Puffy spolupracuje s FedEx na bezkontaktním doručení a vy můžete snadno zajistit návrat, pokud nejste spokojeni s vaší novou postelí.

Doufáme, že to bylo užitečné čtení, ale pokud máte nějaké otázky, neváhejte je položit níže.