Jak usednout z kočárku Bugaboo Cameleon

Kočárek Bugaboo Cameleon je jedním z nejoblíbenějších kočárků na současném trhu. Má elegantní a stylový design, který ji odlišuje od ostatních kočárků, ale co když potřebujete sundat sedadlo? Tento blogový příspěvek vás naučí, jak to udělat!

Kroky k sezení z kočárku Bugaboo Cameleon

Krok 1. Rozepněte přední panel a poté sundejte jeden z bezpečnostních pásů.

Krok 2. Zatáhněte za řídítka, aby se zvedla úplně nahoru, a zajistěte je kovovým kolíkem, který bude viditelně trčet zpod sedadla vašeho kočárku. To vám umožní snadno odstranit oba popruhy a také je složit na ně, aniž byste měli později potíže s rozepínáním.

Krok 3. Dávejte pozor, abyste při odstraňování každého popruhu nepřiskřípli ani příliš netáhli, protože by to mohlo způsobit poškození. Odstraňte druhý ramenní popruh pevným zatažením za jeho pravý konec, dokud nevyklouzne ze slotu v levém horním rohu místa, kde rám leží pod nohama vašeho dítěte, a poté opakujte pro levou stranu.

Krok 4. Poté, co jsou odstraněny oba popruhy, zatáhněte za řídítka, aby se uvolnila z kovového čepu, a sklopte je zpět na sebe. Nyní můžete sedadlo vyjmout zvednutím na obou koncích jedné strany, dokud se snadno nevysune. Opakujte pro druhou stranu.

Tip: Chcete -li sedadlo kočárku Bugaboo Cameleon znovu nasadit (po umytí), postupujte podle těchto pokynů v opačném pořadí!

Jak složit dešťovou pokrývku Bugaboo mravence

U modelu Cameleon začněte skládáním jedné strany přes druhou. Složte jej tak, aby mezi nimi byla asi čtyřpalcová mezera.

Vezměte jednu stranu a přeložte ji na druhou, aby mezi nimi byl asi čtyřpalcový prostor

Sklopte obě strany dolů, dokud se nesetkají uprostřed

Tip: Pláštěnka by měla mít vlastní tašku se stahovací šňůrkou pro snadné skladování!

Jak otevřít kočárek Bugaboo

Kočárek Bugaboo otevřete, když stisknete jedno ze dvou tlačítek umístěných na každé straně. Tlačítko se zatáhne a umožní vám vytáhnout rukojeť nahoru pro pohodlnější polohu

Tip: Pro snadné čištění sejměte před praním kočárku všechny kryty.

Jak nasadit nánožník Bugaboo Bee

Abyste nasadili fusak Bugaboo Bee, umístěte hlavu polstrované části přes jednu stranu a odtud ji stáhněte dolů. To by se mělo rozšířit těsně pod místo, kde budete připevňovat popruh

Tip: Kočárek je určen pro děti do 22 měsíců; zůstat ve správné poloze však není příliš pohodlné ani bezpečné.

Jak utáhnout kolo u Bugaboo

K utažení kola na vašem Bugaboo budete muset rozvinout jednu stranu a zatáhnout nahoru.

Tip: Pláštěnka by měla mít vlastní tašku se stahovací šňůrkou pro snadné skladování!

Tuto metodu můžete také použít, pokud chcete vyměnit přední nebo zadní kola v případě, že se časem poškodí.

Poté otáčejte, dokud se knoflík šroubováku nenachází pod hlavou šroubu osy pneumatiky (umístěným na obou koncích) a otáčejte po směru hodinových ručiček tak silně, jak je to možné, aniž byste strhávali závity. To je třeba provést na obou stranách každé pneumatiky, než budete pokračovat dále. Pro snazší přístup začněte na místě, kde se ruce spojují.

Budete muset odšroubovat šroub otáčením proti směru hodinových ručiček pomocí křížového šroubováku, abyste mohli odstranit matici a poté vytáhnout osu, abyste získali přístup ke kolu všude kolem.

Před pokračováním se ujistěte, že je k dispozici dostatek místa, protože to může být obtížné, pokud se to děje na něčem těsně zabaleném, například uvnitř kufru auta nebo někde jinde s omezeným prostorem. Až skončíte, vyměňte vše, jak bylo původně nastaveno, a z bezpečnostních důvodů matice znovu utáhněte!

Jak zploštit Bugaboo Cameleon

Máte několik možností, jak dosáhnout toho, aby váš Bugaboo Cameleon byl co nejrovnější. Pokud hledáte něco rychlého a snadného, ​​doporučujeme kočárek vyložit na zem s koly směřujícími vzhůru (pokud tedy již nejsou tímto způsobem, měli byste je přesunout).

Poté sundejte veškerou látku – nebo alespoň tolik, aby na každé straně visel palec nebo dva. Dále uchopte další osobu a přeložte ji na polovinu podélně a poté na šířku, dokud nebude vše pevně srolováno. Po dokončení spojte oba volné konce k sobě, aby se nic nerozbalilo, než je uložíte zpět do skladu!

Jak nosit Bugaboo Cameleon:

Sejmutí sedadla z Bugaboo Cameleon je snadný krok. Když ho chcete sundat, na kočárku zbývá jen látka a kolečka. Až budete hotovi, složte je naplocho, jak je to možné, než se pevně sbalíte s jinou osobou nebo sami – poté bezpečně spojte dohromady, až budete hotovi! Tímto způsobem vše zůstane na svém místě, aniž by se ho někdo dotýkal, dokud nebude znovu zapotřebí k použití.

Jak přepravovat Bugaboo Camelin lze také provést podle následujících pokynů, pokud je to žádoucí:

Umístěte rukojeť dolů na horní část paže (nebo obepněte trup) tak, aby byla pohodlná proti vašemu tělu, aniž byste je namáhali. Potom držte rukojeť pevně v jedné ruce.

Pro stabilitu držte druhou rukou tyč na zadní straně kočárku.

Umístěte chodidla o něco širší než na šířku boků a otočte je, abyste mohli otáčet boky od sebe, dokud se nebudete cítit pohodlně. Poté zvedněte oběma rukama a přitom se kroťte v kolenou a nejprve zatlačte jednu nohu dozadu, aby byla rovná (nebo co nejblíže).

Volnou rukou se natáhněte za sebe a držte se čehokoli stabilního, jako je nepohyblivý předmět nebo zeď, je -li to nutné pro rovnováhu, než vykročíte stejnou nohou znovu vpřed – pak to proveďte postupně přes & amp; až budou mimo kočárek!