Co si obléct na svatbu s motivem 20. let

Pokud si nejste jisti, co si obléknout na svatbu ve stylu 20. let, zde jsou tipy pro výběr oblečení pro muže a ženy. Budeme také definovat módní styl této éry a jak aplikovat oblíbené barvy při vytváření outfitu na svatbu s tématem 20. let 20. století.

Kromě toho vám doporučujeme, abyste si prohlédli náš blog, kde najdete další tematické svatby, abyste se dozvěděli více tipů na styling. Můžete se například podívat, co si obléknout na gotickou svatbu.

Co by si hosté měli obléci na svatbu inspirovanou 20. léty?

Mužští hosté

Mužští hosté na svatbě inspirované dvacátými léty si dokážou představit, jak vypadá gentleman v tomto období. Vzpomeňte si na vycházkové hole, vintage klobouky a dobře ušité obleky nebo smokingy.

Hedvábné košile, podvazky, motýlky a černé kožené košile jsou patrné i pro muže ve 20. letech 20. století. A i když nevypadáte jako ve Velkém Gatsbym, vždy si můžete zařídit, aby váš outfit byl více inspirovaný 20. léty.

Svůj oděv můžete doplnit například o klobouk fedora, kožich nebo dokonce kapesník. Nezapomeňte, že také dodržujete další potenciální náznaky páru ohledně dress code pro jejich hosty.

Hostky

Stejně jako mužští hosté, kteří se rozhodují, co si vzít na svatbu s motivem 20. let, si ženy dokážou představit, co by si kdo oblékl během této éry. Vzpomeňte si na koktejlové šaty bez rukávů a doplňky, jako jsou vrstvené perlové náhrdelníky.

Můžete si také obléct jednoduché šaty a poté je doplnit, abyste se setkali s půvabem 20. let 20. století. K šatům možná turban s broží, klobouček, rukavice a punčochy.

Některé zjevné detaily ve společenských šatech ve 20. letech 20. století jsou korálky, flitry, volány a třásně. Pamatujte však, že stále nechcete nevěstu nezdobit jako standardní etiketu svatebních hostů.

Co bylo považováno za módní oblečení ve dvacátých letech 20. století?

Mějte na paměti tyto trendy z 20. let, když se rozhodujete o outfitu na svatbu s motivem 20. let.

Ozdobné detaily

Denní i večerní oděvy se ve dvacátých letech vyznačovaly detaily, jako jsou flitry, korálky a výšivky. Denní outfity však byly přímočařejší než okouzlující večerní šaty.

Šaty s klapkou

Jedním z nejoblíbenějších šatů ve 20. letech 20. století je klapka, která má plíživý spodní lem a spadlý pas. Coco Chanel, prominentní návrhářka této doby, zpopularizovala tento vzhled na lemu šatů a pasu.

Sportovní oblečení

Věděli jste, že sportovní oblečení bylo módní pro ženy ve 20. letech 20. století? Sportovní oblečení, které bývalo přijatelné pro muže, se v tomto období stalo přijatelným také jako neformální oděv pro ženy.

Jednoduchost

Stejně jako v dámské módě je jednoduchost ceněna i pro pánské oblečení ve dvacátých letech minulého století. V těchto dobách pánská móda přešla od třídílných obleků k sakam na dva knoflíky například bez vesty.

Kalhoty

Další významnou součástí pánské módy ve dvacátých letech minulého století jsou kalhoty plus-four a Oxford. Tento styl začal, když vysokoškoláci z Oxfordu nosí kalhoty po univerzitě, zatímco plus-čtyřky se často spojují se svetry pro golfové oblečení.

Volné oblečení

Během dvacátých let minulého století byly slavné oblečení ovlivněny pohodlím pro děti. Děti se musí pohybovat pohodlně, proto jsou v módě malých dětí v tomto období vidět volné šaty a sportovní oblečení.

Když už mluvíme o malých dětech, možná budete chtít vědět, co by si měl teenager obléci na svatbu, pokud je pozván.

Jaké boty byly populární ve 20. letech?

Zvažte tyto oblíbené boty ve dvacátých letech minulého století, abyste dokončili svůj outfit. Nezapomeňte si vybrat pohodlný pár, protože se zúčastníte svatby, kde budete muset často stát a chodit.

  • patky s T-páskem
  • Brouge Mary Jane
  • Oxfordské boty
  • Tenisové boty

Jaké barvy byly populární ve 20. letech?

Móda 20. let je proslulá detaily a všimnete si, že tato díla, jako je korálkování a výšivky, jsou v plných barvách. Vzpomeňte si na fialovou, růžovou, modrou, zelenou a červenou a také se používají ve vzorech jako kostkované a pruhované, které jsou patrné ve 20. letech 20. století.

Při rozhodování o tom, co si obléci na svatbu s motivem 20. let 20. století, si můžete pro svůj outfit vytvořit paletu plných barev. Při přemýšlení o dvacátých letech by dokonce mělo být přijatelné kombinovat kontrastní modrou a žlutou nebo zelenou a fialovou.

Jaké látky byly oblíbené ve 20. letech?

Dalším užitečným tipem, jak vytvořit oblečení pro svatbu 20. let, je znát standardní látky v této době. Na výběr máte mnoho všestranných možností, včetně bavlny, hedvábí, vlny, lnu, umělého hedvábí a dokonce i pletených materiálů.

Při výběru různých oděvů mějte na paměti tyto látky, aby byl váš vzhled vhodnější pro svatební téma 20. let. A vzhledem k různému výběru by také mělo být snadné se pohodlně oblékat bez ohledu na místo svatby.

Závěr

A to je vše! V tomto článku jsme mluvili o tom, co nosit na svatbu s tématem 20. let, kde je nejlepší si představit módní styl této éry.

Myslete na kouzlo pro mužské i ženské hosty. Muži mohou zvážit oblečení v Great Gatsby, zatímco ženy se mohou rozhodnout pro šaty bez rukávů s flitry, vrstvami a doplňky, jako jsou čepice a rukavice.

Doufáme, že vám tato příručka poskytla rychlou představu, pokud nevíte, co na sebe; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.