Co nosit pod svatební šaty s nízkými zády

Pokud si nejste jisti, co nosit pod svatební šaty s nízkými zády, doporučujeme nejprve se seznámit s různými svatebními styly bez zad a s nízkým výstřihem. Poté si povíme o ideálním spodním prádle pro tyto svatební šaty, abyste ze střihu svých svatebních šatů vytěžili maximum.

Ale už víte, jaký styl svatebních šatů je pro váš typ postavy? Nevěsty se liší tvary těla, takže musíte vědět, jaká silueta svatebních šatů vám bude nejvíce lichotit.

Co nosí nevěsty pod svatebními šaty s nízkými zády?

Svatební šaty s nízkými zády

Nosit nízké svatební šaty je prohlášení, protože vyzařuje sebevědomí a zároveň vypadá trochu tajemně. Toto strategické umístění předvádění kůže však neučiníte, pokud máte na sobě spodní prádlo, které vykukuje.

Pokud tedy nosíte svatební šaty s nízkým střihem, doporučujeme nosit body bez zad. Na body bez zad je výhodné, že je vzadu ještě nižší než většina svatebních šatů s nízkými zády, takže není vidět žádné spodní prádlo.

Vzhledem k tomu, že kombinéza je také tvarovým oděvem, vyhladíte nerovnosti a vybouleniny, což je ideální pro vypasovaný nízký střih svatebních šatů. Jen se ujistěte, že tvarové oblečení je hladké, aby si zachovalo hladký vzhled, zejména u svatebních šatů ve stylu pouzdra.

Svatební spodní prádlo, pokud mají šaty nízká záda a otevřené strany

Možná se vám líbí svatební šaty, které mají nízká záda, ale boky jsou také otevřené. Nechcete, aby mezi šaty a vaším tělem na bocích byla znatelná mezera, nejen kvůli skromnosti, ale také proto, že to nebude vypadat lichotivě.

Proto chcete spodní prádlo, které zvedne vaše poprsí a vytvaruje oblast hrudníku. I když si k šatům můžete nechat přišít košíčky, budete mít lepší podporu se spodním prádlem, které dokáže vyplnit poprsí, jako je podprsenka bez zad nebo s otevřenými zády.

Při nošení svatebních šatů s otevřenými stranami je důležité nosit správnou velikost podprsenky bez zad, aby vyplnila oblast dekoltu. A protože má nízká záda, měla by to být podprsenka bez zad nebo s otevřenými zády.

Svatební šaty bez zad s nízkými zády s podporou dekoltu

Pokud mají vaše svatební šaty nízká záda a jsou bez ramínek, chcete, aby podpora dekoltu měla lichotivý tvar. Pak si samozřejmě můžete vzít podprsenku bez ramínek, která nadzvedne a vyplní oblast hrudníku.

Být bez ramínek však také snižuje jeho zvedací funkci. Proto by bylo strategičtější nosit místo toho pásku na prsa s krytkami na bradavky.

Výhodou lepidel na šaty s nízkými zády je, že můžete sledovat tvar a styl svatebních šatů, abyste pásky lépe skryli. Také se nemusíte bát, že šaty mají nízká záda.

Svatební šaty bez zad

Co si ale vzít pod svatební šaty se zcela bez zad? Vzhledem k tomu, že body nebo podprsenka budou vidět, je lepší nosit lepidlo.

Existují nalepovací podprsenky, ale pokud potřebujete i podporu dekoltu, kombinujte raději prsní pásky a pasty. To je užitečné zejména pro ženy s větším hrudníkem než nevěsty, které by nepotřebovaly podporu.

Pokud si myslíte, že nepotřebujete zvedání kvůli výstřihu nebo stylu svatebních šatů, je dokonce možné pro pohodlí úplně ztratit jakékoli horní spodní prádlo. Ale pak pamatujte na udržení rovného držení těla a vyhněte se hrbení, aby byly šaty bez zad při nošení lichotivější.

Jak dosáhnu toho, aby moje svatební šaty bez zad vypadaly dobře?

Vyzkoušejte tyto tipy, abyste ze svých svatebních šatů bez zad nebo na zádech vytěžili maximum:

  • Týden před svatbou si udělejte peeling pomocí jemného peelingu
  • Noste správné spodní prádlo
  • Požádejte švadlenu o doporučení ohledně nášivek a dalších detailů, které můžete přidat na průhlednou zadní stranu svatebních šatů
  • Zvažte volbu zadního závěsného náhrdelníku
  • Zachovejte rovné držení těla s rameny staženými dozadu, hlavou rovně a staženou bradou
  • Aplikujte bronzer nebo rozjasňovač na ramena a na záda si naneste tenkou vrstvu samoopalovacího přípravku, abyste srovnali svou pleť
  • V případě potřeby použijte na tmavé skvrny korektor
  • Noste své svatební vlasy nahoru a přidejte třpytivé vlasové doplňky, které se zobrazují vzadu

Jak opravíte svatební šaty, které jsou vzadu příliš malé?

Je střih vašich šatů příliš malý, že vám zadní díl nesepne? Švadlena může doporučit proměnit zadní část svatebních šatů na korzet a přidat pár centimetrů navíc.

Další možností je použít panel pro rozšíření zadní části svatebních šatů a stylovou stuhu pro uzavření. Rychlým řešením je odnímatelný klínek, který nahradí zip a poté jej sepne stuhou pro přidaný design na zadní části svatebních šatů.

Přečtěte si prosím, jak měřit svatební šaty, abyste získali perfektní velikost a předešli problémům.

Závěr

A to je vše! Abychom zrekapitulovali, co nosit pod svatební šaty s nízkými zády, chcete oblečení bez zad nebo podobně střižené tvary, které vyhladí vaši postavu, aniž by bylo vidět na zádech.

Pro podporu můžete použít také podprsenku bez zad, lepicí podprsenku nebo dokonce tělovou pásku. Klíčem je opět strategické umístění a také nezapomeňte nosit svatební šaty v dobrém držení těla.