Co si obléct na svatbu dělníka: Průvodce oblečením

S těmito vzorky svatebních šatů pro muže a ženy je snadné vědět, co si obléknout na svatbu s dělníky. Podobně jako u svateb na venkově by vaše oblečení mělo vyhovovat místu a formálnosti konkrétní dělnické svatby, které se účastníte.

Uvedeme také příklady toho, co si mohou nevěsta a ženich obléci na tento typ venkovské svatby. A o souvisejícím oblečení, kterým se můžete inspirovat, si můžete přečíst, co si obléknout na západní svatbu.

Zde je to, co si obléknout na svatbu s dělníky

Mužský svatební host

U mužů, kteří se účastní svatby vidláků, zvažte oblečení, které budete mít na venkovské svatbě. Nejprve si předem zkontrolujte svatební pozvánku, abyste věděli formality, čas a místo konání, abyste si oblékli něco vhodného.

Obecně ale můžete uvažovat o poloformálním nebo dokonce oblékaném ležérním. Takže například nemusíte nosit smoking; místo toho by měla být vhodná dobře padnoucí košile s knoflíky a khaki.

Samozřejmě byste neměli nosit něco příliš neformálního, jako jsou džíny, košile bez rukávů, šortky nebo pantofle. Můžete také zvážit sako nebo sportovní kabát, pokud je na místě svatby s venkovanem neuvěřitelně cool.

Svatebčanky

Redneck svatby pro ženy mohou inspirovat oblečení, které by bylo pohodlné pro venkovní svatbu. Vzpomeňte si na svatbu na venkově nebo na farmě a na to, co si můžete na tato místa obléci.

Některé konkrétní příklady oblečení pro ženy, které se účastní svatby, zahrnují šaty po kolena nebo dokonce dlouhé rukávy a elegantní kalhoty. Kromě toho jsou některé kombinézy také dokonalým elegantním příležitostným pro svatbu s venkovanem.

Co se týče obuvi, botasky se hodí na svatbu s červeným krkem, ale pokud to místo dovolí, můžete si vzít i sandály. A pokud je zima, nezapomeňte si vzít kabát nebo šál, abyste zůstali v pohodlí.

Oblečení svatebního ženicha Redneck

Kovbojská svatba může inspirovat oblečení pro ženicha na svatbě vidláků. Vzpomeňte si na vestu, bílou košili, tmavé džíny, boty a kovbojský klobouk.

Pokud chcete formálnější svatební oděv, který by vaši nevěstu doplnil, můžete si vzít kravatu ke košili s dlouhým rukávem na knoflíky nebo partnerovi tmavý oblek s džínovinou. Džínovina však může na svatbě stále vypadat luxusně, pokud zvolíte něco tmavého a není to něco neformálního, jako jsou nošené nebo roztrhané džíny.

Některé stylové barvy pro ženicha na svatbě s červeným krkem zahrnují šedou, hnědou, námořnickou nebo dokonce kaštanovou. Poté si promluvte s mládenci o tom, jakou barvu budou nosit, aby svatební hostina na fotkách vypadala soudržně.

Oblečení svatební nevěsty Redneck

Svatební oděv na svatbu s redneckem by měl také doplňovat oděv ženicha. Berte jako inspiraci svatební oblečení nevěst na venkovských svatbách.

Stále můžete nosit tradiční bílé svatební šaty, ale ke svému celkovému svatebnímu oděvu přidejte nějaký rustikální nebo venkovský styl. Můžete například nosit květiny ve vlasech, kombinovat šaty s kozačkami nebo si vybrat šaty, které nejsou bílé jako hnědé nebo jiné zemité tóny.

Samozřejmě byste měli zvážit i počasí na svatbě rednecků. Stejně jako u jiných venkovských svateb by oblečení mělo být pohodlné na pohyb po celý den.

Jak uspořádat svatbu vidlák

Můžete přemýšlet o tom, jak naplánovat svatby na venkově, pokud chcete svatbu dělníka. Oblečení je podobné a téma redneck se může řídit venkovským svatebním dress codem.

Ale pro tipy, které vám pomohou představit si svatbu dělníků, zde je to, co můžete očekávat:

  • Mějte venkovní svatební místo
  • Vyzdobte místo konání rustikálními a přírodními prvky
  • Mějte svatební paletu barev v zemitých tónech
  • Přehrajte si country hudbu na vaší svatbě
  • Uvažujte o elegantním neformálním svatebním úboru, který se podobá jiným venkovním a venkovským svatbám
  • Vytvořte svatební menu s domácími nebo domácími pokrmy, jako je hovězí pečeně a bramborová kaše
  • Používejte pro svůj vjezd nebo výjezd nekonvenční vozidla, jako je kůň nebo nákladní automobil
  • Buďte kreativní se svým svatebním dortem a laskavostmi
  • Udělejte si focení s tématem vidlák

Co nosíte na svatbě na farmě?

Venkovská svatba se může stát na venkovní farmě. Na tento typ místa si musíte vzít něco pohodlného pro počasí a zem.

Vyhněte se například dlouhým šatům, které by se mohly zachytit o zem. Tmavé barvy a horké látky na obleky a košile by byly také nepříjemné.

Místo toho zvažte kostkovanou košili a námořnické kalhoty pro muže a šaty po kolena s krátkým rukávem pro ženy. Ale samozřejmě, prosím, zkontrolujte svatební pozvánku, protože snoubenci mohou chtít konkrétní formalitu pro svůj svatební oděv.

Pokud má venkovní svatba oblečení pro neformální oblečení, podívejte se, co si obléct na venkovní neformální svatbu.

Co si oblékáte na malou neformální svatbu?

Vhodné oblečení pro malou neformální svatbu by mělo vyhovovat místu, času a sezóně událostí. Nicméně, i když je to intimní a neformální, stále byste neměli chodit nedostatečně oblečeni.

Zvažte elegantní ležérní oblečení bez nadměrného oblékání. Čas a roční období mohou inspirovat barvy, potisky a látky vašeho oblečení.

Místo, jako je dvorek nebo zahrada, by vám také mělo pomoci rozhodnout, co si obléci. Vezměme si například elegantní kombinézu pro ženy a polokošile a džíny pro muže.

Závěr

Pomohl vám tento průvodce oblečením? Právě jste se dozvěděli, co si obléknout na svatbu s červeným krkem, což může být elegantní neformální dress code.

Nepotřebujete dlouhé róby a smokingy, protože svatba dělníků se pravděpodobně odehrává venku nebo sleduje venkovské téma. Níže nám dejte vědět nějaké nápady na oblečení, které máte nyní na mysli.