Jak vyrobit pohádkovou knihu pro miminko

Jak vyrobit pohádkovou knihu pro miminko? Kniha pro vaše miminko je úžasný první dárek. Vytváření pohádkové knihy může být velmi zábavné a velmi osobní.

Je těžké najít si čas jako nový rodič, ale některé skvělé online zdroje vám pomohou vytvořit něco zvláštního během okamžiku! Zde je pět kroků, jak začít:

Krok 1: Vyberte příležitost nebo téma své knihy (například narozeniny).

Krok 2: Najděte fotografie z této události na stránkách sociálních médií, jako je Facebook nebo Instagram – nezáleží na tom, zda nejsou dokonalé kvality, protože při tisku našich kopií stejně nepotřebujeme obrázky ve vysokém rozlišení!

Pokud byla během tohoto dne pořízena pouze jedna fotografie, použijte ji jako zástupný obrázek, dokud později nenajdete další.

Krok tři: Zapište si, co se při této události stalo, aby když někdo čte vaši pohádkovou knihu, přesně věděl, proč jsou některé věci pro vás důležité a jiné ne.

Například, pokud byl během dne pořízen pouze jeden snímek, mohlo to být proto, že se nečekaně objevil starý přítel nebo se možná stalo něco zvláštního, jako je svatba!

Krok čtyři: Než přejdete k navrhování rozvržení, ujistěte se, že byly zahrnuty všechny tyto prvky – nezapomeňte také na přidávání názvů!

V případě potřeby můžete také přidat textová pole s informacemi, jako jsou data/časy událostí – ale pamatujte, že ne každý chce sdílet podrobnosti o svém osobním životě na veřejných místech (jako jsou sociální média, pokud se rozhodnete jít touto cestou).

Krok 5: Použijte online šablony nebo navrhněte své obálky a stránky (nebo buďte kreativní a použijte materiály, jako je karton, látka nebo balicí papír!).

Jakmile budete mít vše na svém místě, je čas na tisk! Můžete je vzít buď do profesionální tiskové služby, nebo použít online tiskárnu.

Pokud si chcete knihu svázat sami, existuje mnoho různých způsobů, jak to udělat – od použití stroje na vázání svitků až po jednoduché uvázání stuhy kolem hřbetu. Voila – vaše vlastní dětská pohádková kniha!

Co je to věnování?

Věnovací zpráva je prohlášení, které napíšete, abyste někomu něco věnovali. Může to být píseň, kniha, film nebo cokoli jiného, ​​čemu chcete dát zvláštní uznání.

Když vytváříte zprávu s věnováním, je důležité být osobní a upřímný. Měli byste se také ujistit, že osoba, které předmět věnujete, ví o vašem gestu.

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé mohou rozhodnout napsat zprávu s věnováním. Možná chtějí ukázat své uznání někomu, kdo jim v životě pomohl.

Nebo si možná chtějí připomenout zvláštní okamžik, který sdíleli s někým jiným. Ať už je důvod jakýkoli, čas na vytvoření smysluplného věnování může znamenat velký rozdíl.

Když přijde čas napsat zprávu s věnováním, je důležité mít na paměti několik věcí. Za prvé, nezapomeňte zprávu co nejvíce přizpůsobit.

Pište od srdce a dejte dotyčnému vědět, jak moc pro vás znamená. Za druhé se ujistěte, že text je dobře čitelný. Nechte to krátké a sladké, aby čtenář rychle pochopil, co se snažíte říct.

Nakonec si dejte pozor při výběru předmětu, který chcete věnovat. Ujistěte se, že má zvláštní význam pro vás i příjemce. Pokud je to možné, snažte se najít něco, co je pro ně jedinečné a specifické.

Ukážete tak, že jste do svého poselství věnovali hodně přemýšlení, a ten, kdo ho obdrží, to pravděpodobně ocení.

Stručně řečeno, existuje mnoho důvodů, proč by lidé mohli chtít napsat zprávu s věnováním. Při tvorbě je důležité být osobní a upřímný, aby příjemce věděl, jak moc pro vás znamená. Hodně štěstí!

Jak věnujete knihu dítěti?

Existuje několik způsobů, jak věnovat knihu dítěti. Jedním ze způsobů je napsat věnování na přední stranu obálky knihy. Dalším způsobem je poslat spolu s knihou dopis, ve kterém dítěti řeknete, jak moc si ho vážíte a proč jste si vybrali právě tuto knihu, kterou mu věnujete.

Ať už zvolíte jakoukoli metodu, nezapomeňte uvést své upřímné myšlenky a pocity k dítěti. Věnování může být velmi zvláštním dárkem pro malého čtenáře!

Co píšete do knížky od babičky?

Dětská knížka od babičky je skvělý způsob, jak mít přehled o všech úžasných věcech, které vaše dítě dělá. Můžete si zapsat každý milník, nové slovo a rozkošnou věc, kterou dělají. Je to také skvělé místo pro ukládání fotografií a vzpomínek z času stráveného s vaším nejmenším.

Zde je několik nápadů, co můžete zahrnout do dětské knihy své babičky:

-Datum narození

– Hmotnost a délka při narození

-První (první úsměv, první krůčky atd.)

-Fotky vašeho dítěte po celý jeho život

-Oblíbené citáty nebo výroky vašeho dítěte

-Poznámky o věcech, které je činí jedinečnými nebo zvláštními

-Recepty nebo řemesla vytvořená vaším dítětem

-Útržky vstupenek, pohlednice nebo jiné memorabilie ze zvláštních společných výletů

-Dopis vašemu dítěti s radou nebo slovy moudrosti pro ně, až bude starší.

-Umělecká díla rukou a nohou vytvořená vámi a vaším dítětem.