Co nosit přes svatební šaty, když je zima: 6 stylů

Ti, kteří chtějí vědět, co nosit přes svatební šaty, když je zima, mohou zvážit šest stylových způsobů. Dáme také nevěstám nápady na nošení svatebních šatů vhodných pro zimní svatbu.

A samozřejmě mohou hosté zvážit níže uvedené tipy, jak zůstat v teple na chladné svatbě. Můžete se také odkázat na to, co nosit přes šaty bez rukávů na svatbu, kde najdete další nápady.

Co si obléct přes svatební šaty, když je zima: Stylové přikrývky pro nevěsty

 • Šátek pro nevěsty

Pro nevěsty, které nechtějí ke svatebním šatům zahalení, jako je sako, bolerko nebo blejzr, je rafinovanější možností, jak zůstat v teple na chladné svatbě, šátek. Šátek si samozřejmě můžete přinést i s sebou a použít v případě potřeby nebo během večera na recepci.

Jak byste si tedy vkusně oblékli šátek přes svatební šaty? Elegantní způsob, jak upravit šátek, je použít jej jako alternativu k závoji.

Tento styl je vhodný i pro konzervativní svatby, protože si zakrýváte oblast hlavy a krku. Stačí si vybrat šátek, který doplní styl vašich svatebních šatů, a nechte svou vizážistku, aby vám oči více vykoukla, abyste ve svatební den vypadali ještě éteričtěji.

 • Zábaly na svatební šaty

Pokud se šátek k vašemu vysněnému svatebnímu oděvu nehodí k vašemu stylu, dalším způsobem, jak se ve svatební den chránit před chladem, je zavinovačka. Šátky jsou také subtilní a můžete si je upravit během dne podle toho, kde potřebujete další vrstvu.

Klasickým způsobem, jak upravit zavinovačku přes svatební šaty, je rozprostřít látku a mít ji kolem ramen. Pak, pokud se hodí ke svatebním šatům, nechte jeden konec zábalu přes tělo a druhý na druhém rameni.

Pokud tento vzhled neladí k vašim svatebním šatům, můžete jeden roh zastrčit pod obal za protější rameno a druhý konec na druhé rameno. Ze zábalu nebudou žádné ocasy pro uhlazenější vzhled.

Zde je také návod, jak nosit šátek na svatbu pro více nápadů.

 • Svatební svetr

Další možností pro nevěsty je nosit na svatebních šatech kus oděvu z dědictví. Vintage svatební kardigany nikdy nevyjdou z módy a je dokonce sentimentální nosit v uličce rodinné dědictví.

Můžete se také zeptat krejčího nebo obchodu, kde jste šaty zakoupili, zda nemají svatební kardigan, který bude k vašim šatům vypadat nejlépe. Může mít stejné textury, vzory a ozdoby pro soudržný vzhled.

Jednoduchý bílý kardigan může nevěstě dodat teplo, pokud je na venkovním svatebním místě chladno pro neformální a pohodové svatby. Některé nevěsty se rozhodnou pro základní bílé šaty, které nebudou potřebovat velmi svatební svetr.

 • Svatební bolerko

Můžete si vybrat padnoucí svatební bolerko, které budete nosit přes své svatební šaty, pokud se vám tento svetr nehodí k vašemu svatebnímu vzhledu. Svatební bolerka přicházejí v různých provedeních, jako je krajka, satén, nebo dokonce zdobená, aby doplnila různé styly svatebních šatů.

Některá bolerka jsou navíc v rozumné délce, takže si lépe zachováte siluetu svatebních šatů. A po nějaké době jej můžete použít i pro jiné příležitosti, abyste z nákupu vytěžili maximum.

 • Plány na svatby

Jedinečným svatebním oděvem, který si nevěsty mohou vyzkoušet, je pelerína se svatební róbou. Svatební pláštěnka může také nahradit závoj, zvláště pokud chcete moderní svatební vzhled.

Na nevěstě je fantastické nejen to, že poskytuje teplo pro studený obřad. Správný styl také vypadá dokonale se svatebními šaty, takže dva kusy nevypadají nuceně k sobě.

 • Svatební kabátek

Na zimní svatby se hodí svatební sako nebo oblek. V závislosti na tématu můžete dokonce zvážit kožené a džínové bundy.

Obvykle si nevěsta nechává tyto kabátky upravit tak, aby se na svatbu více hodily. Může to být náladové a zmínit například „právě vdaná“.

Co nosí nevěsty na zimní svatbu?

Zimní svatba bude samozřejmě znamenat, že podmínky budou chladné. To však neznamená, že nevěsta musí obětovat svůj preferovaný svatební vzhled, aby se udržela v teple.

Správné svatební spodní prádlo může poskytnout teplo, nebo si může vzít něco přes svatební šaty, jako je pláštěnka nebo bolerko. Další možností je domluvit se se svou švadlenou a upravit délku svatebních šatů nebo rukávů.

Zde je návod, jak přidat rukávy například svatebním šatům. Teplé vrstvy a látky mohou také učinit svatební šaty vhodnější pro chladné období.

Může si nevěsta vzít na zimní svatbu šaty bez rukávů?

 • Zvažte, zda ke svatebním šatům bez rukávů přidáte šátek nebo přikrývku
 • Vyberte si tmavou barvu svatebních šatů
 • Nechte si ušít svatební šaty ze saténu nebo sametu
 • Vyberte vnitřní svatební místo
 • Udělejte obřad odpoledne

Závěr

Byl tento průvodce stylem užitečný? Pro rekapitulaci toho, co si obléct přes svatební šaty, když je zima, můžete zkusit šátek, šátek, svetr, bolerko, pláštěnku nebo bundu.

Můžete si také vybrat svatební šaty s rukávy, nechat si je ušít z teplých barev a látek, nebo se prostě rozhodnout pro zimní svatbu v hale pro ochranu před chladem.