Jaká je hmotnostní požadavek na podsedák v Kalifornii?

Jaká je hmotnostní požadavek na podsedák v Kalifornii? Na tuto otázku může být těžké odpovědět, pokud si nejste jisti, co byste měli hledat. V tomto příspěvku na blogu probereme, co každý typ podsedáku vyžaduje a jaké položky jsou vyňaty ze zákona.

Požadavek na hmotnost pro podsedák v Kalifornii

Podsedák je speciální bezpečnostní postroj do auta, který pomáhá dětem bezpečněji cestovat. Zvedne dítě tak, aby na něj správně seděl bezpečnostní pás pro dospělé, což zabraňuje zranění v případě nehody nebo náhlého zastavení. Podsedáky nejsou ze zákona povinné pro děti všech věkových kategorií a velikostí

V Kalifornii musí mít dítě alespoň 40 liber, než může jezdit na sedačce.

Kdy může dítě používat podsedák v Kalifornii?

Dítě může v Kalifornii používat autosedačku, dokud nemá alespoň 40 liber a mezi čtyřmi a osmi lety. Děti do osmi let musí být při jízdě kdekoli jinde než doma připoutány ve vhodné dětské bezpečnostní sedačce nebo podsedáku.

Pokud není možné, aby jeli bezpečně sami, například když je na zadním sedadle více než jeden mladý cestující, musí mít nějakou formu zádržného systému, který je dokáže náležitě ochránit před zraněním za normálních jízdních podmínek.

Osoba může také porušit tento zákon, pokud nezajištěné dítě, které není řádně zajištěno, používá ramenní popruh, aniž by mělo za zády připevněný jakýkoli typ postroje směřujícího ke směru jízdy, protože nedostatek řádných zádržných systémů může vést k vážným zraněním nebo dokonce smrti. .

Jakou výšku a váhu musí mít dítě na podsedák?

Podsedáky jsou nutností, pokud máte větší děti. Zákon stanoví, že vaše dítě by mělo být 57 palců vysoké a 80 liber, než bude moci používat běžný bezpečnostní pás, protože je určen pro dospělé.

Děti budou obvykle potřebovat podsedáky, dokud nebudou vážit 100–120 liber nebo nedosáhnou věku 12 let v závislosti na výšce. Takže dítě mladší 13 let a méně než 57 palců (145 cm) musí používat podsedák.

Jaké jsou požadavky na výšku a hmotnost pro podsedák bez opěradla?

Děti by měly být vysoké alespoň 57 palců a vážit mezi 80 a 100 liber. podle American Academy of Pediatrics (AAP) před přechodem z autosedačky na sedačku bez opěradla.

Jaký je věk a hmotnostní požadavek na podsedák v Illinois?

Požadavky na věk a hmotnost pro podsedák v Illinois jsou určeny věkem dítěte. Americká akademie pediatrů vyvinula pokyny, které mají rodičům pomoci vybrat vhodná sedadla pro jejich děti.

Například, pokud vaše dítě váží méně než 40 liber, mělo by být zajištěno v dětské autosedačce pomocí bezpečnostních pásů, dokud mu není alespoň jeden rok nebo když dosáhne 20 liber, podle toho, co nastane dříve.

Pokud totéž dítě dosáhne hranice 40 liber před svými druhými narozeninami, může se přesunout do konvertibilní autosedačky obrácené po směru jízdy, ale musí tam zůstat, dokud nedosáhne čtyř let nebo neváží 50 až 80 liber. (podle toho, co nastane dříve).

V tomto okamžiku by bylo nejlepší přesunout je na posilovač polohy pásu a zároveň je držet v autosedačce po směru jízdy. Jakmile dosáhnou věku osmi let nebo váží 80 liber, jejich váha a výška si vyžádají přechod z podsedáku na plnohodnotný bezpečnostní pás pro dospělé.

Jaké jsou požadavky na pomocné sedadlo v Texasu?

Každá osoba mladší osmi let by měla jezdit na podsedáku. Texaské zákony vyžadují, aby děti mladší osmi let byly řádně zajištěny a seděly: Bezpečnostním pásem, pokud jsou vyšší než čtyři stopy a devět palců; nebo Dětský zádržný systém pro cestující, který splňuje federální normy, pokud jsou alespoň čtyři stopy dva palce vysoké, ale kratší než čtyři stopy devět palců.

To zahrnuje autosedačky, podpěry s vysokými opěradly, vycpávky popruhů pro konvertibilní sedadla vybavená LATCH (pokud výrobce vozidla neposkytuje ramenní pásy), kombinované břišní/ramenní pásy s příslušenstvím zabraňujícím pohybu horní části trupu cestujícího vpřed během nehody, a další zařízení certifikovaná jako poskytující ochranu srovnatelnou se sestavou bezpečnostních pásů typu II instalovanou pomocí LATCH.

Je opěrná sedačka bezpečná?

Děti jsou pro rodiče velmi cenné. Je důležité poskytnout jim tu nejlepší možnou péči. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, může být zakoupení autosedačky bez opěradla pro vaše dítě, na rozdíl od jiných dražších možností, které podporují jeho hlavu a krk během jízdy. Tento typ autosedačky se může zdát, že nenabízí velkou ochranu, ale ve skutečnosti ano.

Rodiče, kteří tyto typy dříve používali, přísahají, že ve srovnání s konvenčními sedadly fungují dobře. Domnívají se, že protože děti sedí výše v tomto druhu sedadel, což jim umožňuje lépe vidět ven, než kdyby seděly níže na sedadle, kde se jejich krk opírá o něco pevného, ​​což jim dává dostatečný důvod si myslet, že je to také bezpečné.

Odborníci však před používáním takové sedačky varují a uvádějí, že je důležité dodržovat pokyny výrobce.

Rodiče se také musí ujistit, že jejich dítě při používání tohoto typu podsedáku sedí ve správné poloze, protože děti se mohou stále zranit, i když jejich hlava není opřena o nic pevného.