Co mohu použít jako svícen

Zdobení svíček se stalo obrovským hitem a nezdá se, že by to v brzké době skončilo. Takže teď, když máte hezké svíčky, zkuste jako svícen použít něco jiného. Pokud nevíte, jak vyrobit svícen, pravděpodobně se zeptáte sami sebe, co mohu použít jako svícen?

Co mohu použít jako svícen: Alternativy

1. Skleněné dózy

S tímto nápadem nemusíte chodit do nákupního centra a kupovat žádné doplňky nebo položky. Vše, co musíte udělat, je skutečně vybrat pohárek, nádobu nebo třeba votivku a umístit svíčku dovnitř. Ale opět to vypadá skvěle, když použijete čisté sklo.

Můžete však použít téměř jakoukoli barvu, tvar a délku v závislosti na tom, co hledáte. Pokud potřebujete jít dál, můžete si přečíst venkovní sklo s korálky. Můžete si dokonce obléct krajky a ozdoby, aby byl jeho vzhled ještě jedinečnější.

2. Podšálky

Co tedy mohu použít jako svícen? Co takhle nějaké podšálky! Případně si můžete vzít podšálek nebo malý talíř a udělat to jako svícen.

Pokud nemáte nic jiného, ​​je to skvělá volba. Podšálky mají navíc tendenci k nepochybně vynikajícímu vzhledu ve spojení se zúženými svíčkami. Pokud však použijete podšálek se vzorkem, všimněte si, že bude vypadat úžasně.

3. Vytvarované hliněné hrnce

Spíše než svícen, každá další vzrušující možnost, kterou byste mohli použít, jsou vytvarované hliněné hrnce. Ty jsou obvykle vyrobeny v několika tvarech s hlínou a pečené, aby sklízely držák. Místo toho byste měli přeměnit hlínu na malé misky a ozdobit je podle svých preferencí.

4. Dráty

Zde přichází prvotřídní inovativní a nekontejnerová příležitost pro svícny. Pokud použijete provázek s dlouhou životností, můžete jej ohnout ve formě nebo způsobem, abyste zachovali svíčku. Ujistěte se, že otočíte provázek na jeden aspekt, abyste vytvořili stojan, který vytvoří šňůru do libovolného uspořádání, které chcete.

Poté svíčku omotejte provázkem a také musíte být vhodní jít. Použití drátů a jejich ohýbání podle vašeho výběru je jedinečné a kreativní. Takže vyzkoušejte tento nápad!

5. Dřevěná polena

Pro dlouhotrvající a inovativní způsob vyzkoušejte dřevěné polena jako svícen. Tyto předem vyrobené polena můžete najít s výřezem uprostřed nebo můžete nahrát výřez pro umístění svíček. Tento koncept je dobrý, pokud již máte ve svém soukromém domě módu pro výzdobu venkovského statku.

Zvláštním problémem tohoto konceptu dřevěného kmene je však to, že bude pravděpodobně vhodný pro téměř jakýkoli dekor. Některé z nich můžete získat v celých délkách a mohou vytvořit ohromující displej. Jejich umístění na plášti v obytné místnosti nebo jako středobod je pro tento koncept dokonalým přáním.

Co mohu použít jako svícen: DIYs

1. Použití sádry a čerstvých květin

Život rostlin ponořených do sádry je okouzlující ke studiu, vezmeme-li v úvahu, že žádné dva nejsou stejné. Přístup je nedbalý a chybný; výsledek je však vzdušný a opravdu stojí za námahu. Kupte si kytici s výběrem života rostlin, takže můžete také experimentovat.

2. Kuželové svíčky s různou výškou

Nezapomeňte na tento DIY kuželový svícen, pokud při zábavě pravidelně používáte svícny. Každý je módní a moderní. Klíčem k dokončení tohoto řemeslného podniku je úprava špičky každého svícnu.

Je to tak, že byste mohli vytvořit širokou sérii více než 5 svíček. Pokud vás vytváření asociace zastrašuje. Přísně dodržujte pokyny a dodaný vzorek.

3. Korkové stuhy lze použít k zabalení svíčky.

Kvůli ochraně musíte nakupovat mnoho sloupových svíček ve skleněných hurikánech. Naopak, Hurikány by možná zažili trochu hloupost, pokud je vaše móda trochu extra rustikální nebo výstřední. Tradiční skleněný svícen zabalte do korkové stuhy, abyste jej vylepšili.

4. Použití barvy ve spreji

Když si koupíte předměty v sekáčích, už vám nebudou připadat rozkošné a staré. Místo toho se upřímně zdají zastaralé. Bohužel je to daleko aktuální u mnoha mosazných svícnů z 80. a 90. let.

Změňte využití těchto levných pokladů. Můžete je nastříkat ve špičkové barvě. Povrchová úprava, která vylepší váš dekor.

5. Vyrobte si svícen z retro šálku

Už jste někdy našli zatoulaný šálek a lámali si hlavu, jestli ho budete muset držet? Jednou z příležitostí je použití vintage porcelánu jako miniaturního květináče pro pokojové bylinky. Můžete také objevit způsoby, jak nalít vosk přímo do šálku a vytvořit tak roztomilou svíčku, jako je ta viditelná výše.

6. Použití rámů k výrobě hurikánových luceren.

Prominentní svícny na lucerny vypadají ohromně na přední verandě nebo možná u jídelního stolu. Maximální počet svítilen je však neúměrně drahý. Tento brilantní koncept „udělej si sám“ přetváří pětidolarové rámy.

Závěr

Co tedy mohu použít jako svícen? Vyzkoušejte tyto různé alternativy a DIY projekty pro nový svícen. Zábavná věc, můžete si ji ozdobit, jak chcete!