Co Je Sopečná Svíčka

Vždy dostanete stejnou odpověď, pokud se zeptáte na nejlepší domácí aroma. Není to nikdo jiný než Capri Blue Volcano Candle od Anthropologie. Ale než se do toho pustíme, co je to svíčka sopky?

I když Anthropologie prodává různé svíčky, Capri Blue Volcano se pro mnohé stala synonymem obchodu. V obchodech je k dostání od roku 2001 a v obchodech, kde jsou svíčky povoleny. Je to typické aroma pro pracovníky, takže kupující o něm mluví jako o „vůni Anthro“.

Anthropologie slaví 20 let nabízení vůně. Čím je toto aroma tak okouzlující? Proč se jeho popularita v průběhu let jen zvýšila?

Vůně Volcano je skutečně k dispozici ve 36 různých formách, aby vyhovovala široké škále stylů a požadavků. Zahrnuje rtuťové sklo, matné černé sklenice, pokojové spreje a čištění více povrchů. Ale než se ke všemu dostaneme, co je to svíčka sopky?

Co je to sopečná svíčka

Historie vůně sopečné svíčky

Svíčka sopka je osvěžující kombinací exotických citrusů a sladkých tónů. Nemusíte létat tisíce kilometrů, abyste se cítili jako ve voňavém ráji. Tato nezaměnitelně rozpoznatelná vůně naplní vaši oblast svůdnou a tropickou vůní.

Capri Blue je jednou z nejoblíbenějších vůní svíček. Podle capri-blue.com je svíčka Volcano šestou vůní ze série Capri Blue od Anthropologie. Existují i ​​jiné vůně Capri Blue, ale žádná není tak známá jako sopka!

Lidé se toho zjevně nemohou nabažit, i když většina je zaskočena, když si uvědomí, jak to voní. Vůně Volcano je známá a lákavá, svěží a robustní, s tropickým ovocem a sladkými citrusovými tóny! Protože přidané tropické podtóny voní sladší a jemnější než obyčejné světlé, kyselé parfémy, které si lidé běžně spojují s citrony, limetkami a pomeranči.

Vulkánová svíčka Capri Blue

Když se lidí zeptáte, co je to sopečná svíčka, všichni si myslí o svíčkách Capri Blue’s Volcano Candle. Klasika Capri Blue svým charakteristickým tvarem a nápadnou kobaltově modrou barvou odkazuje na svou historii jako kultovní favorit. Sopka je navíc osvěžující kombinací exotických citrusů a sladkých podtónů.

Pocit, že jste ve voňavém ráji, nemusí znamenat cestování tisíce kilometrů. Místo toho naplňte svou atmosféru okouzlujícím tropickým parfémem této okamžitě rozpoznatelné vůně. Anthropologie má obrovskou škálu svíček, z nichž mnohé jsou fantastické samy o sobě.

Sady svíček Voluspa jsou skvělými dárky a tato ručně vyrobená svíčka z naplaveného dřeva dodává každému dekoru rustikální nádech. Ale samozřejmě nikdy neodmítnete jednu z těchto krásných malířských svíček. Za vyzkoušení stojí i další parfémy Capri Blue; zvláště oceňujeme jasnou, květinovou vůni Aloha Orchid na léto.

Ale nenajdete delikátní aroma, které se nedá nabažit, než je Capri Blue’s Volcano. Samozřejmě je to stejná vůně, kterou Anthro pálí ve všech svých obchodech, takže pokud jste někdy byli v jednom, budete to vědět. Ale vážně, když jednoduše řeknete „Capri Blue“ a vynecháte slovo „Volcano“, každý uvidí parfém, o kterém mluvíte.

I když nepálíte svíčku, místnost prostupuje vůně. A jakmile se rozsvítí, všechno se okamžitě zdá svěží, teplé a uklidňující. Má tóny tropického ovoce, živé citrusy a nádech cukru – není příliš sladký a zdá se, že funguje po celý rok.

Ještě lepší než aroma je řada dostupných sklenic na svíčky. Umožňuje vám vybrat si ten, který se hodí k vašemu dekoru a bez svíčkových tvarů, jako jsou olejové difuzéry, mýdlo na ruce a další. Tímto způsobem se můžete ponořit do Volcano bez kombinování pachů, což je pro mě zvláštní splněný sen.

Dupes for the Capri Blue’s Volcano Candle

  • Better Homes & Zahrady Red Lava Citrus

  • Každá svíčka Better Homes and Gardens s 2 knoty vyzařuje teplé, zlaté světlo a naplňuje atmosféru luxusní vůní. Matná dóza s leštěným dřevěným krytem je naplněna směsí parafínového vosku. Je skvělým akcentem na jakoukoli krbovou římsu nebo desku stolu a lze jej použít v několika prostorech. Doplní vaši stávající výzdobu pro adaptabilní design.

  • Práh sklenice s mléčným víčkem Svíčka Červená Mandarinka & Kvajáva

  • Zapálení svíčky doma může vytvořit teplou a příjemnou atmosféru ve vašem obývacím prostoru. Tato 11oz mléčná skleněná nádoba s víčkem Red Mandarin & Guava Candle – Threshold je navržena tak, aby poskytovala rychlejší rozptyl pachu a rovnoměrnější hoření. Čistě hořící svíčka vydává svěží vůni, která oživuje okolní vzduch, a knoty při zapálení jemně praskají a vytvářejí ve vašem pokoji útulnou atmosféru.

  • 2-Wick Candle Bali Sunrise

  • Víčková svíčka Opalhouse Bali Sunrise vám pomůže vytvořit klidnou a příjemnou atmosféru v jakémkoli prostoru vašeho domova. S dobou hoření až 50 hodin bude tato svíčka užitečná každý den. Jednoduše postavte tuto svíčku na jakýkoli pult a užijte si klidné cvičení jógy nebo relaxační bublinkovou koupel.

    Závěr

    Tento článek tedy odpovídá na naši otázku, co je to sopečná svíčka. Také jsme probrali nejžádanější vulkánovou svíčku na trhu; přidali jsme také nějaké podvody, pokud to není ve vašem rozpočtu. Takže všem milovníkům svíček tam venku, užijte si své sopečné svíčky!