Jak přimět své dítě na ohrádku

Jak zvyknout miminko na ohrádku? Pokud jste jako většina rodičů, chcete, aby vaše dítě mělo dostatek prostoru pro pohyb a zkoumání.

Ale přijdou chvíle, kdy budete muset své děťátko udržet v bezpečí – například když vaříte večeři nebo uklízíte dům. Tam se hodí ohrádka!

Ohrádky jsou skvělým způsobem, jak dát vašemu dítěti určitou nezávislost a přitom je mít stále na očích. A pokud si vyberete ten správný, může si v něm vaše miminko i zdřímnout!

Zde je několik tipů, jak své dítě zvyknout na ohrádku:

#1 – Začněte tím, že ohrádku budete používat po krátkou dobu, postupně dobu prodlužujte, jak se s ní vaše dítě bude více cítit.

#2 – Dejte do ohrádky nějaké hračky, aby se vaše dítě zabavilo.

#3 – Než odejdete, vložte do kotce měkkou přikrývku. Díky tomu bude pro vaše děťátko známější a útulnější!

#4 – Jakmile budou dost staří, nebojte se je nechat prozkoumávat i mimo ohrádku samy! Nikdy nevíte, jaké nové dovednosti tímto způsobem objeví.

Jak složíte ohrádku Eddieho Bauera?

S opatrností a opatrností. Když ohrádku Eddie Bauer složíte, dbejte na to, aby se vaše ruce nedostaly do ostrých hran nebo bodů na kovových tyčích.

Nejlepší způsob je použití dvou lidí – jedna osoba může držet tyč, zatímco druhá táhne dolů opačnou stranu, dokud se nesloží naplocho proti sobě pro účely skladování. Jakmile jsou správně složené, svažte je z obou stran k sobě bungee šňůrou, aby se znovu nerozevřely!

Můžete také zvážit nákup některých levných klipů pro dětskou bránu, které pomohou připevnit vše ostatní na místo, jakmile budou správně nastaveny za vámi vybranými dveřmi doma! Tito malí pomocníci se obvykle dodávají také s nastavitelnými popruhy v závislosti na šířce vašeho dveřního rámu.

– NEBO –

Můžete si také zakoupit kryt ohrádky, který vám pomůže při skladování a ochrání před prachem/nečistotou. Když ohrádku nepoužíváte, jednoduše ji složte a umístěte ji ke zdi nebo do skříně, dokud ji nebudete znovu potřebovat.

Je to tak snadné! Složení ohrádky Eddie Bauer je snadný proces, pokud budete opatrní a budete postupovat podle těchto jednoduchých kroků. Šťastné rodičovství!

Jak vymýváte vynalézavé sny a pěstujete kočík?

Nejprve je důležité umýt si ruce, než začnete pracovat. Snižuje se tak riziko nákazy špinavými nástroji nebo jídlem.

Dále shromážděte všechny ingredience a náčiní, které jsou potřebné k výrobě chleba, včetně velké mísy. Připravte si také vodu pro případ, že byste později potřebovali přidat do receptu více tekutiny, stejně jako mouku, pokud se vám těsto po hnětení zdá příliš vlhké.

Jak rozložíte balíček a hrajete?

Existuje několik různých způsobů, jak balíček rozebrat a hrát, ale nejběžnější je pomocí hardwaru, který je s ním dodán.

Nejprve odstraňte šrouby ze spodní části balení a hrajte.

Poté oddělte jednotlivé boční panely jejich vytažením ze středového rámu. Poté matraci vysuňte a přeložte napůl.

Nakonec odšroubujte a odstraňte horní zábradlí a skládací nohy. Váš balíček a hra by nyní měly být zcela rozebrány. Pokud máte nějaké potíže, nahlédněte do uživatelské příručky nebo se podívejte na jeden z našich užitečných videonávodů.

Jak skládáte ohrádku?

Při sestavování ohrádky pro vašeho nejmenšího musíte vzít v úvahu několik věcí. Budete se chtít ujistit, že je dostatečně velký, aby se tam mohli pohybovat, ale ne tak velký, aby mohli uniknout. Mělo by být také dostatečně pevné, aby vydrželo jejich aktivní hraní.

Zde jsou základní kroky, které budete muset dodržet:

Nejprve vyberte místo, kam chcete ohrádku umístit. Ujistěte se, že je pro vaše dítě dostatek prostoru, aby se mohlo pohybovat, a že je v oblasti, kde je nebudou rušit domácí mazlíčci ani jiní lidé.

Dále sestavte rám podle návodu. Většina rámů je dodávána s předvrtanými otvory, takže by mělo být snadné je složit.

Poté připevněte síť k rámu zacvaknutím na místo v každém rohu a na každé straně ohrádky. Ujistěte se, že jste všechny strany pevně zajistili, aby je vaše dítě nemohlo odtrhnout nebo proniknout mezerami.

Nakonec přidejte nějaké zábavné doplňky, jako jsou hračky, plyšáci nebo dokonce svítící mobil, aby si děti mohly hrát v novém domově!

Vaše ratolest se bude skvěle bavit lezením a prozkoumáváním každého zákoutí tohoto vzrušujícího prostoru.

Pokud ještě nejsou zcela připraveny vystěhovat se zpod dohledu maminky, ale potřebují více místa, než poskytuje tradiční dětské odrážedlo, pak je centrum aktivit ideální pro miminka, která dokážou samostatně zvednout hlavičku.

Při hledání dokonalé ohrádky pro vaše dítě je třeba zvážit mnoho faktorů. Ale s trochou přípravy a pečlivým nakupováním můžete najít ten pravý pro vaši rodinu.