Co je 18. výročí svatby: symboly a dárky

Odpověď na to, co je 18. výročí svatby, je výročí porcelánu. Probereme symboliku tohoto výročí a proč je porcelán vybrán jako jeho tradiční dárek.

Budete také vědět o dalších symbolech souvisejících s 18 lety manželství, jako je jeho kámen a barva. A po roce si můžete přečíst, jaký dárek k 19letému výročí svatby oslavit se svým partnerem.

Co je 18. výročí svatby a jak se tomu říká?

18. výročí svatby se také nazývá porcelánové výročí. Ale i když porcelán není znám jako jeden z nejodolnějších materiálů, je to stále sentimentální reprezentace 18 let manželství.

Můžete například uvažovat o manželství, které trvalo 18 let, podobně jako se vyrábí porcelán. Materiály byly zahřívány, aby vznikl porcelán, který se pak přeměňuje na různé předměty.

Některé porcelánové předměty, jako jsou kusy nádobí, jsou tak nádherné, že je lze považovat za umělecká díla. A ve srovnání s běžným porcelánem je porcelán odolná a pevná keramika, která vydrží každodenní používání.

Aby manželství vydrželo déle než deset let, podstoupíte výzvy, jako je porcelán, který je třeba zahřát. Ale to vše stojí za to, protože se stáváte silnějšími a připravenými zdolat následující milníky manželství.

Je 18. výročí svatby výjimečné?

18. výročí svatby, stejně jako všechna výročí svatby, je výjimečné. I když to není zahrnuto ve významných výročích, jako jsou 5., 10. a 25. milníky manželství, měli byste věnovat čas a úsilí oslavit 18 let manželství se svým partnerem.

Překonali jste nejnáročnější roky manželství, jako jsou první dva roky a dokonce i hrozivé takzvané sedmileté svědění. Jste dokonce blízko k tomu, abyste byli na dvě desetiletí vdaná.

Páry, které jsou v manželství 18 let, spolu jistě dospěly a vyrostly jako jednotlivci i partneři. Snažte se, aby toto výročí bylo nezapomenutelné a ujistěte se, že si uděláte čas na vzájemné ocenění.

Jak oslavit 18 let manželství?

18. výročí svatby můžete oslavit jako jiná výročí svatby. Někteří lidé například využívají tento výroční den k obnovení svatebního slibu.

Slavit můžete také tím, že budete cestovat daleko nebo dělat činnosti, které jste zdržovali kvůli práci a jiným povinnostem. Případně proč neoslavit 18. výročí svatby s rodinou a přáteli?

Můžete si připravit video se zpětnými klipy a fotografiemi z vaší svatby. Nebo, protože je to výročí porcelánu, můžete udělat něco, co souvisí s porcelánem, jako je odpolední čajové rande nebo spojení s DIY porcelánovou hlínou doma.

Co je dárek k 18letému výročí svatby?

Dá se předpokládat, že dárek k výročí svatby k 18 letům manželství je také porcelán. Zajímavostí je, že moderní i tradiční dárky k 18. výročí svatby jsou porcelán.

Na rozdíl od jiných výročí svatby neexistuje alternativa nebo jiný dárek k 18. výročí svatby. To znamená, že je docela snadné přijít s nápady na porcelánové dárky pro ni a pro něj.

Co darujete své ženě k 18. výročí?

  • Porcelánové šperky
  • Porcelánová miska na šperky
  • Porcelánové nástěnné umění
  • porcelánový pekáč
  • porcelánová miska

Co dáváte svému manželovi k 18. výročí?

  • 18letá skotská
  • porcelánové nádobí
  • porcelánový šálek na espresso
  • porcelánové hrnky
  • porcelánový náramek

Co je kámen 18. výročí?

Pokud nemůžete najít porcelánový dárek k 18. výročí svatby, zkuste kámen spojený s tímto milníkem manželství. Kámen k 18. výročí svatby je kočičí oko, díky čemuž je jedinečný, protože není příliš známý a běžný.

Symbolika drahokamu kočičího oka pro 18 let manželství spočívá v tom, že zmírňuje stres a podporuje štěstí. Také se věří, že přináší prosperitu, což z něj dělá fantastický dárek pro pár, který je již dlouho v manželství.

Jaká je barva 18. výročí?

Další možností, jak oslavit 18. výročí svatby, je uspořádat oslavu výročí s modrým tématem. Modrá je barvou 18. výročí, která symbolizuje důvěru, upřímnost a dokonce i stabilitu.

Pár musí mít tyto povahové rysy, aby dlouhodobé manželství vydrželo. Modré předměty můžete dokonce považovat za dárky k 18. výročí svatby, pokud nemůžete najít porcelánový předmět, o kterém si myslíte, že by se vašemu manželovi líbilo.

Jaké je téma 18 let manželství?

Porcelán může být vaším tématem pro 18 let manželství. Pokud zdobíte na oslavu 18. výročí svatby, můžete po místnosti vystavit porcelánové předměty.

Může to být také váš dárek nebo nápad na výlet při oslavě 18. výročí svatby. Můžete si přečíst, kam vyrazit na výročí svatby, pokud dovolená lépe odpovídá vašemu milníku.

Celkově vzato, vy znáte svého manžela nejlépe a nemusíte se těmito symboly řídit, když se rozhodujete, jaké dárky dát. Místo toho přemýšlejte o něčem sentimentálním, o čem si myslíte, že to ocení nejlépe.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, co je 18. výročí svatby a je to výročí porcelánu.

Toto je symbol a dárek pro 18 let manželství, protože porcelán představuje útrapy, které budete snášet, abyste se v dlouhodobém manželství stali silnějšími. Kočičí oko a modrá jsou také drahokamem a barvou symbolizující 18. výročí svatby; pokud potřebujete další náměty a nápady na dárky.

Neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete další průvodce výročím svatby.