Způsoby, jak rozebrat Halo Bassinet

V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak rozebrat Halo basinet. Pokračujte ve čtení, protože kroky lze snadno sledovat.

Jak rozebrat Halo Bassinet pro úložiště

Krok 1. Nejprve sejměte kryt podložky matrace a položte jej stranou.

Krok 2. Dále sundejte halo baldachýn povolením plastových šroubů s krytkou na každé straně halo rámu.

Krok 3. Poté uvolněte podpěrné popruhy spodního konce tyčí, které jsou umístěny na obou koncích základních stran; ty budou připevněny suchým zipem pro snadné odstranění.

Krok 4. Nakonec opatrně nadzvedněte ze spodního konce a odstraňte odpojené části (vak, baldachýn atd.).

Je součástí cestovní postele Graco Pack ‚n Play On The Go cestovní plachta?

Ano! Všechny balíčky + hry obsahují jeden přizpůsobený list v šedé nebo bílé barvě, podle vašich preferencí. Pokud si přejete, můžete si také zakoupit další listy samostatně v mnoha barvách!

Jak složím přehrávač pro uložení, když jej nepoužívám?

Skládání přehrávače pro skladování je snadné! Nejprve vyjměte kočárek nebo plenku z rámu sklouznutím dolů do polohy a vytažením nahoru. Poté odemkněte nohy na každé straně základny a složte je naplocho.

Jak připojím hru Graco pack ‚n play k přebalovacímu stolu?

Cestovní postel Graco’s Pack + Play On The Go obsahuje tašku s příslušenstvím, kterou snadno zavěsíte na jakékoli šaty standardní velikosti. Tím se zajistí horní část přehrávače, aby se při používání nepřevrhla.

Kolik vestavěných prostěradel obsahuje cestovní postel Graco?

Každá cestovní postel Graco Pack N ‚Play On the Go je dodávána s prostěradlem, které je vyrobeno ze 100 procent bavlny.

Jak připojím svůj Graco Pack ‚n Play ke komodě?

Cestovní postel Graco’s Pack + Play On The Go obsahuje tašku s příslušenstvím, kterou snadno zavěsíte na jakékoli šaty standardní velikosti. Tím se zajistí horní část přehrávače, aby se při používání nepřevrhla.

Kolik vestavěných prostěradel obsahuje cestovní postel Graco?

Každá cestovní postel Graco Pack N ‚Play On the Go je dodávána s jedním prostěradlem, které je vyrobeno ze 100% bavlny a má elastické okraje pro snadné zavěšení a vyjmutí.

Kroky k sbalení balíčku N Hrajte o úložiště nebo cestování:

Nejprve chcete matraci sejmout rozepnutím kolem jejích okrajů. Poté vytáhněte jednu stranu nahoru, aby byla polovina složená, zatímco druhou rukou přidržujete dětský kočárek. Nakonec sklopte úplně dolů a navlékněte popruhy přes horní část, poté zipy spojte dohromady a utěsněte všechny otvory, kde je to možné, pomocí suchých zipů.

Je tato matrace organická? Jak poznám, zda je nebo není?

Ne, tkanina neuvádí, zda jde o ekologický výrobek nebo ne. Existují však i jiné způsoby, jak zjistit, zda je matrace vyrobena z bezpečných materiálů. Mělo by být dostatečně pevné a pevné, aby se vaše dítě při spánku na zádech nepropadlo doprostřed.

Materiál by neměl obsahovat žádné škodlivé chemikálie, zpomalovače hoření, protipožární prostředky, BPA, vinylchlorid ani ftaláty, které lze nalézt ve většině plastů včetně matrací. Podívejte se také na nepromokavé textilie a také ty, které lze prát v pračce. Vyhněte se nákupu použitých pack n her, protože by mohli být vystaveni štěnicím nebo jiným škodlivým bakteriím a špíně.

Je důležité prozkoumat balíček pro děti, který si chcete koupit. Některé výrobky jsou dodávány s kočárkem, zatímco jiné ne, proto si před zakoupením produktu ověřte, co víte.

Zkontrolujte také velikost rozměrů vaší podlahové plochy a také to, abyste věděli, zda bude či nebude dostatek místa pro rostoucí potřeby vašeho dítěte, až bude starší. Tímto způsobem, pokud máte pocit, že se stal příliš malým, pak máte alespoň představu o tom, o kolik větší by měl být ve srovnání s nimi v jejich batolecích letech.

Jakmile tato fáze nastane, někteří rodiče si možná budou chtít pořídit větší postýlku, protože děti mají tendenci lépe spát v takové, která jim dává větší prostor k pohybu a nezachytávání se v barech.

Kroky, jak sestavit Graco pack n play s oboustranným plenkou a kočárkem

Čerpejte vzduch z matrace (během používání se automaticky vypouští) a vyjměte ji z potahu. Sejměte list, který je součástí balení ‚n‘ play, sklopením jednoho rohu zpět, abyste odhalili malý otvor, kterým můžete protáhnout zespodu.

Na každou stranu matrace položte čerstvé listy a ujistěte se, že jsou oba rohy na svém místě pod odpovídajícími záložkami (ty se vejdou do otvorů na obou koncích). Před opětovným připevněním krytů do jejich původních poloh v případě potřeby připevněte západky.

Jak odemknete balíček Baby Trend Pack N Play?

K odemčení balíčku Baby Trend Pack N Play budete muset otevřít obě strany hracího dvora.

Jakmile je zcela otevřený a zajištěný na místě, můžete v případě potřeby pro pohodlí svého nového drobečka vytáhnout jakoukoli sadu koleček. Jakmile budou dostatečně staří, byl by to skvělý způsob, jak je udržet v zajetí, ale přesto se mohou potulovat, jak jim to jejich zvědavost dovolí, aniž by se museli obávat bezpečnostních problémů nebo toho, kam nakonec půjdou!