DIY o tom, jak proměnit kočárek Evenflo na kočárek

Kroky, jak proměnit kočárek Evenflo na kočárek

Krok 1. Pokud chcete kočárek použít jako kočárek, nejprve odstraňte veškeré povlečení a umístěte jej do jiné místnosti.

Krok 2. Odpojte vrchlík od kovového ramene stisknutím obou tlačítek umístěných uprostřed každé strany pod místem, kde se stříška spojuje pohybem nahoru.

Krok 3. Sklopte jednu polovinu kočárku Evenflo tak, aby mezi ním a sebou bylo jen asi šest palců.

Krok 4. Spojení dvou kusů nezpůsobí poškození žádného kusu, ale prosím je nepřipojujte, pokud jsou z bezpečnostních důvodů stále odděleny.

Co je pro mé dítě lepší: pack n ‚play s nebo basinet?

Oba mají své výhody, ale vzhledem k jejich univerzálnosti, zatímco s pack n’play s je snadnější cestovat, hrací dvůr zabírá méně místa, takže pokud nechcete mít spoustu věcí, jděte místo toho s touto možností.

Co potřebuji při nákupu hracího dvora Evenflo?

Instruktážní brožura, matrace a připevněné prostěradlo a dvě pojízdná kolečka, díky nimž bude přenosná. Pokud plánujete vzít si tuto cestovní postel s sebou, vyberte si pouze barvu prostěradla, která odpovídá tomu, co je k dispozici doma, takže nedojde k žádným záměnám.

Jak mám vyčistit podložku pod koberec Evenflo?

Podle potřeby byste měli místo vyčistit, ale pokud se na něj něco rozlije nebo na něj vrhnete, namočte jej do studené vody a jemného roztoku čisticího prostředku. Je také možné prát v pračce, ale nezapomeňte přidat také list, aby se neztratil.

Co potřebuji při nákupu hracího dvora Evenflo?

Instruktážní brožura, matrace a připevněné prostěradlo a dvě pojízdná kolečka, díky nimž bude přenosná. Pokud plánujete vzít si tuto cestovní postel s sebou, vyberte si pouze barvu prostěradla, která odpovídá tomu, co je k dispozici doma, takže nedojde k žádným záměnám.

Je bezpečné spát na paměťové pěně?

Ano, matrace z paměťové pěny jsou při správném používání obecně považovány za bezpečné.

Můžete prát polštář z paměťové pěny?

Ano! Polštáře z paměťové pěny lze snadno prát studenou vodou a jemným pracím prostředkem podle pokynů výrobce. Poté zavěste na sucho.

Potřebujete pro Halo Bassinest matraci?

Ano, matrace je třeba objednat samostatně.

Mohu použít kočárek bez Halo Bassinest?

Ne, je kompatibilní pouze s produktem. Nedoporučuje se, aby dítě spalo v běžné posteli.

Aby byl potah matrace z paměťové pěny odolný proti mokru: Na podložku z paměťové pěny použijte nepromokavou tkaninu. Sešijte nepromokavou bavlnu po všech stranách a dole.

Jak vyperu potah matrace Halo Bassinest?

Nejprve odstraňte veškerou podestýlku zevnitř kočárku a poté zapněte zip ve spodní části, abyste oddělili textilní interiér pro praní. Prát ve studené vodě na jemném cyklu s jemným pracím prostředkem, poté zavěsit na sucho nebo sušit v sušičce při nízké teplotě ne vyšší než 110 stupňů Fahrenheita.

Jak přimět kočárek Evenflo, aby seděl rovně?

Pokud se kočárek převrací, zkontrolujte, zda se neuvolnila matice nápravy předního kola. Pokud je tato matice příliš těsná na točení rukama, možná budete muset tuto matici utáhnout nebo použít klíč.

Jak vyperu potah dětské autosedačky Baby Trend Flex Loc?

Nejprve odstraňte veškerou výplň z vnitřku autosedačky a poté sejměte vnější textilní plášť pro účely praní. Pusťte cyklus studené vody na jemné nastavení s jemným pracím prostředkem a poté zavěste na sucho nebo na nízkou teplotu, ne vyšší než 110 stupňů Fahrenheita. Nedávejte jej do sušičky, protože by se smršťoval a poškodil materiál.

Jaké jsou tipy při používání nosítka Evenflo?

Abyste zajistili maximální pohodlí při nošení, kupte si správnou velikost. Nosič by měl být pohodlný a poskytovat pevnou oporu, ale ne příliš těsný, aby vaše dítě nemohlo dýchat. Pokud máte pocit, že proklouznou, nebo pokud je v tkanině hodně místa, když jsou v ní, pak je to pro vás pravděpodobně nesprávná velikost.

Jaký produkt mám získat?

Pokud peníze nejsou příliš velkým problémem, doporučujeme vám získat obojí! Nikdy nemůžete mít příliš mnoho hracích yardů, jsou univerzální a skvělé na cesty. Balíček her je také úžasný, ale protože je budete používat ještě předtím, než se vaše dítě narodí, je hezké, že vám ve školce nezabere místo více než jeden produkt.

Hřiště jsou lepší díky své univerzálnosti, zatímco s Pack n’play je cestování snadnější. Hřiště zabírá méně místa, takže pokud nechcete mít spoustu věcí, jděte místo toho s touto možností.

Mohu získat další informace o podstavci, který obsahuje kolečka od společnosti Graco?

Ano, zde jsou pokyny: Pokyny k montáži: Sestavte podle pokynů výrobce. Vyčistěte otřením plastových částí antibakteriálním ubrouskem a poté pokračujte měkkým vlhkým ručníkem.

Jak odstraním skvrny a pachy ze svého Graco Pack n Play?

Tvrdé plastové povrchy omyjte teplou vodou a jemným mýdlem a poté otřete měkkým vlhkým hadříkem.