V jakém věku může dítě spát v ohrádce? Průvodce

V jakém věku může dítě spát v ohrádce? Většina ohrádek má hmotnostní limit 30 liber, takže to budete chtít mít na paměti, když se budete rozhodovat, zda je to správné řešení spánku pro vaše dítě.

Některá miminka mohou začít spát v ohrádce již ve věku šesti měsíců, ale jiná nemusí být připravena, dokud se jim neblíží jeden rok. Nakonec je na vás a dětském lékaři vašeho dítěte, abyste se rozhodli, co je nejlepší.

Někteří rodiče se rozhodnou používat ohrádku jako přechodné opatření, dokud jejich dítě nebude dostatečně velké, aby se přesunulo do postýlky nebo batolecí postele, zatímco jiní zjistí, že jejich dítě v ohrádce spí v pohodě celou noc.

Pokud si nejste jisti, zda je ohrádka vhodná pro vaši rodinu, promluvte si se svým dětským lékařem. Mohou vám pomoci učinit nejlepší rozhodnutí pro potřeby spánku vašeho dítěte.

Jaký je hmotnostní limit pro Graco Pack N Play?

Standardní Graco Pack N Play má hmotnostní limit 50 liber. Toto je maximální množství, které by dítě mělo vážit při používání tohoto produktu.

Dítě musí být schopné sedět vzpřímeně a držet se, než bude moci používat toto hřiště. V opačném případě jim nemusí poskytovat dostatečnou oporu a může způsobit zranění nebo nepohodlí při pokusu o spaní.

U kojenců mladších jednoho roku doporučujeme omezit čas strávený spánkem ve svačině na maximálně 30 minut v kuse a nikdy s nimi během spaní nenechávat žádné polštáře nebo nadýchané přikrývky, protože riziko udušení je vysoké. mezi kojenci, kteří se nemohou od těchto předmětů vzdálit, pokud se jimi zakryjí (jako jsou předměty ponechané na matraci dítěte).

Pro batolata můžete pack n’play použít jako bezpečné místo pro spánek během dne nebo pro hraní pod dohledem. Jako vždy sledujte své ratolesti, abyste se ujistili, že jsou v bezpečí a nevylézají ze dvora.

Jak uzamknete balíček a hrajete?

Existuje několik různých způsobů, jak uzamknout balíček a hrát stranu. Jedním ze způsobů je použít bezpečnostní popruhy, které jsou součástí balení, a hrát si. K zajištění batohu a hraní můžete také použít bezpečnostní pás auta nebo jiný popruh. Dalším způsobem, jak jej zajistit na místě, je pomocí nábytkových svorek.

Ty lze nalézt ve většině železářství. Nakonec můžete použít bungee šňůry nebo lano, abyste to svázali. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, ujistěte se, že je to provedeno bezpečně, aby vaše dítě nemohlo uniknout.

Jak uklízíte Baby Trend Nursery Center?

Dětské centrum Baby Trend má podložku, kterou lze vyjmout a prát v pračce. Budete jej muset sejmout z rámu, vyjmout všechny části připevněné suchým zipem, v případě potřeby je očistit jemným mýdlem a teplou vodou, důkladně opláchnout a nechat uschnout, než jej nasadíte zpět na rám.

Matrace samotná je voděodolná, takže se nemusíte bát polití nebo nehod, protože se z ní přímo kutálejí! Při správném provedení by tato jednotka měla vydržet poměrně dlouho.

Dodává se plně smontovaný s výjimkou kol, která lze snadno připevnit utažením křídlových matic v každém rohu. Pokud existují malá zákoutí, kde by se prsty vašeho dítěte mohly zaseknout při pokusu dosáhnout vysoko, pak možná zvažte zakrytí nějakou látkou nebo pěnou.

Mateřské centrum Baby Trend je příjemnou volbou pro ty, kteří chtějí něco víc než jen kočárek

Jak rozeberete Baby Trend Pack N Play?

K rozebrání Baby Trend Pack N Play budete potřebovat následující nástroje:

– Křížový šroubovák

– Plochý šroubovák

– Kleště

Nejprve vyšroubujte čtyři šrouby na spodní straně hřiště pomocí křížového šroubováku.

Poté pomocí plochého šroubováku vypáčte dvě poloviny rámu.

Nakonec pomocí kleští odstraňte šest šroubů, které drží korbičku a stříšku. Nyní můžete hřiště pro skladování složit.

Jak otevřete ohrádku?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože nejlepší způsob, jak otevřít ohrádku, se bude lišit v závislosti na typu ohrádky, kterou máte. Některé obecné rady vám však mohou pomoci otevřít ohrádku bezpečně a efektivně.

Pokud má vaše ohrádka odnímatelné strany, začněte odebíráním jedné strany po druhé. Pokud vaše ohrádka nemá odnímatelné strany, začněte zvednutím jednoho konce a poté jej přeložte napůl tak, aby druhý konec spočíval na ní. Jakmile je ohrádka složená napůl, zvedněte ji a přeneste na místo, kde ji chcete použít.

Při otevírání ohrádky dávejte pozor, abyste si při tom nepřiskřípli prsty nebo ruce. Pokud má vaše ohrádka zip, před otevřením jej rozepněte.

Můžete také zkusit otevřít ohrádku tak, že nejprve odstraníte jeden z panelů nebo stran a poté rám rozložíte tak, abyste získali jednotku ve tvaru L se dvěma nohami na obou koncích.

To umožní větší stabilitu, než kdybyste si lehli na bok, protože každá noha bude fungovat jako opora pro druhou, když stojíte v této poloze vzpřímeně.

Po rozložení zvedněte obě nohy současně a položte je na bezpečnostní podložky, jako jsou pryžové podlahové dlaždice, pokud jsou k dispozici, abyste se ujistili, že po nasazení na místo nekloužou. Nyní můžete pomalu uvolnit každou nohu z každé paže, ale dávejte pozor na své ruce a prsty.

Nyní, když je ohrádka otevřená, můžete své dítě umístit dovnitř tak, že je zvednete a přes horní zábradlí, pokud je dostatečně nízko, nebo je jednou rukou povedete otvorem. Pokud nejsou žádné otvory, budete je muset zvednout přes celý rám ohrádky.