The Ultimate Guide to Opening a Mickey Mouse kočárek

Je to poprvé, co jste viděli kočárek Mickey Mouse, a nejste si jisti, jak jej otevřít. Jak fungují? Jak je tak rychle otevřeli v obchodě? Zde je pár rychlých kroků, které vám ukážou, jak otevřít svůj nový kočárek!

Kroky k otevření kočárku Mickey Mouse

Krok první: Uvolněte bezpečnostní zámek. Toto je umístěno pod místem, kde sedí vaše dítě, a mělo by na něm být oranžové poutko, které musíte zatáhnout, aby se uvolnilo.

Krok dva: Otevřete klipy velkého popruhu. Dva velké klipy ve spodní části obou stran nově zakoupeného produktu Disney vám umožní je snadno otevřít! Jednoduše stiskněte dolů, uvolněte a poté zvedněte nahoru.

Používají se hlavně k zabezpečení nebo v případě špatného počasí při procházce městem! Na těchto popruzích mohou být malé kousky, proto prosím zajistěte, aby si s nimi děti příliš nehrávaly, protože nejsou určeny pro malé ručičky!

Krok tři: Otevřete malé spony na popruhy. Dva menší klipy na obou stranách vašeho produktu Disney vám umožní je snadno otevřít! Jednoduše stiskněte dolů, uvolněte a poté zvedněte nahoru.

Jak rozbalím svůj cestovní systém Graco Click Connect?

Pokud se vám nedaří otevřít cestovní systém Graco Click Connect, pravděpodobně je tlačítko západky stále aktivní. Chcete -li uvolnit tlačítko západky, abyste mohli rozbalit & amp; nastavit kočárek:

Krok první: Zkontrolujte, zda na obou stranách nejsou malé kousky popruhu (viz obrázek), a odstraňte je prsty nebo pinzetou. To usnadní odvíjení!

Druhý krok: Pevně ​​zatlačte dolů a zatáhněte zpět zespodu – to by mělo uvolnit sponu jedním pohybem pro snadné otevření!

Jak složím kočárek Graco Click Connect?

Pokud máte po použití kočárku problémy se složením, vyzkoušejte tyto kroky: Krok první: Uvolněte horní rukojeť zatažením nahoru a stisknutím dolní rukojeti dolů.

Krok dva: Zatlačte horní část horního a zadního kola dovnitř, abyste uvolnili napětí. Opakujte s druhou stranou a poté složte jako každý kočárek typu deštník

Jak složíte kočárek Minnie Mouse?

Krok první: Stiskněte uvolňovací tlačítko a spusťte kočárek.

Krok dva: Sklopte jednu z rukojetí zpět zatlačením na sponu umístěnou těsně pod ní a poté zvednutím nahoru sklopte obě strany dovnitř k sobě. Zatlačte rukojeť, dokud nezapadnou na místo, aby zůstaly složené, jakmile je pustíte!

Krok třetí: Tento postup opakujte s opačnou stranou. Dále zatlačte směrem ven na obou koncích rámu sedadla pro účely rychlého uvolnění, pokud nepoužíváte bezpečnostní pás nebo hrazdu pro batolata, aby se jich drželi při chůzi po městě a za nimi se valila jejich oblíbená postavička Disney! Jak snadné to je ?!

Nyní můžete svůj kočárek Minnie Mouse uložit kamkoli, protože zabere méně místa, než kdybyste jej používali jako jediný kočárek. Jaké štěstí pro mě!

Krok čtvrtý: Jakmile je rám sklopen na polovinu, vyklopte jej na obě strany sedadla a zvedněte jej dolů, dokud se přední kola zcela nedostanou zpod bariéry. Skládejte obě strany k sobě po jedné a poté zajistěte na místě pomocí spony umístěné pod řídítky poblíž pravého horního rohu (pokud směřují od dítěte).

Tkejte na koncích látky, která byla odříznuta při rozkládání každé strany na druhou, aby je bylo možné úhledně zastrčit za klipy připevněné k vnějším okrajům opěradla. Nyní jsou vaše kočárky Mickey Mouse připraveny vyrazit!

Jaké kočárky má Disney World?

V Disney World jsou k dispozici dva typy kočárků: standardní rám a side-by-side. Ten je těžší, dražší, ale poskytuje nejlepší přístup k oběma sedadlům za pohybu.

Jsou také lepší pro větší děti, které nemohou sdílet jedno sedadlo samy, ale přesto chtějí být hned vedle sebe při jízdě na atrakcích, které nenabízejí služby výměny dětí, jako je Splash Mountain nebo Tower of Terror, kde musí dítě jezdit sami, pokud se nevejdou do jedné řady s doprovodem dospělého nebo opatrovníka.

První možnost – standardní styl rámce – doporučujeme cestovatelům, protože si je koupíte, protože jsou jednodušší pro váš rozpočet a lehčí než jejich protějšek (což dává smysl jen s ohledem na to, že tuto věc budete muset nosit celý den).

Pokud v tomto seznamu nenajdete značku vašeho kočárku, následující informace vám pomohou zjistit, jak otevřít kočárek Mickey Mouse. (Zkontrolujte konkrétní odkaz na každém odkazu)

Jak složíte kočárek Disney?

První věcí, kterou si musíte zapamatovat, je vždy odepnout bezpečnostní pásy z autosedačky vašeho dítěte a sejmout je, pokud jsou v kojeneckém nosiči. Jakmile to uděláte, je načase, abyste zvedli rukojeť kočárku zatažením za jeden konec, dokud nezapadne na místo, a tlačením na každé kolo oběma rukama.

Ještě jednou se ujistěte, že byly všechny volné položky odstraněny, než vše zavřete, aby vás později při cestě k přepravě nebo skladování nepřekvapilo!