Snadné a jednoduché kroky, jak přimět novorozence spát v koši

Usnout dítě v kočárku může být skličující úkol. S tímto článkem se však dozvíte, jak přimět novorozence spát v kočárku pomocí podrobného průvodce, který poskytneme.

Kroky k uspání novorozence v koši

Krok 1. Ujistěte se, že má kočárek správnou velikost. V režimu spánku zajistěte, aby hlava dítěte nepřesahovala.

Krok 2. Umístěte velkou knihu nebo krabici na místo, kde očekáváte, že budou spát, a pokud zabírá většinu místa, může to představovat riziko udušení. Pak se ujistěte, že mezi matrací a postýlkou ​​nejsou žádné mezery, což představuje stejné riziko (tj. Mezera). Jakmile budou všechny tyto problémy vyřešeny, postupujte podle těchto kroků, abyste novorozence bezpečně spali v kočárku.

Krok 3. Položte své spící dítě dolů lícem nahoru s rukama po stranách na pevnou, těsně přiléhající matraci, která pohodlně zapadne do rámu kočárku. Dbejte na to, aby nepřesahovaly ani ze strany podestýlky, ani ze spodního okraje matrace.

Krok 4. Ujistěte se, že mezi matrací a postýlkou ​​nejsou žádné mezery, což představuje stejné riziko (tj. Mezera). Poté zvedněte postranice na obou stranách kočárku do výšky, která přiléhá k podpaží dítěte, když spí v polozpřímené poloze s hlavou opřenou o polštář, ale bez polštářů pod jeho tělem, takže nepřevrhněte se na ně, když spíte.

Co uděláte, když z kočárku vyroste dítě?

Postýlku nepoužívejte déle než šest měsíců. Pokud máte postýlku, přesuňte do ní dítě i v tuto dobu, aby mohlo dál spát ve známém prostředí.

Přesuňte své dítě z kočárku a do jeho postele, když může prospat celou noc, aniž by bylo krmeno nebo houpáno zpět do spánku každých pár hodin.

To se může lišit od kojence k kojenci, ale obecně řečeno, věk kolem dvou let by byl vhodný věk pro jejich přechod z kočárku. Některé děti jsou připraveny dříve, pokud vykazují známky toho, že s pomocí rodičů nemají dostatek klidného spánku (tj. Nadměrná nervozita). Zatímco někteří budou vykazovat známky později (tj. Extrémní separační úzkost).

Jak sestavím svůj výrobek Ingenuity pro dětský nábytek?

Každá konkrétní řada se liší úrovní obtížnosti instalace, takže je nejlepší, když si prostudujete jakýkoli manuál, který je zabalen společně s vaším novým kusem důmyslného nábytku do obývacího pokoje nebo ložnice. Pokud není k dispozici žádná dokumentace, doporučujeme vám kontaktovat zákaznický servis na čísle 800-500-3376, kde získáte další podrobnosti.

Společnost Ingenuity Baby Furniture Company nabízí řadu stylových a inovativních produktů. Některé modely mají možnost klouzavého kočárku, dokonce i úložný prostor pod hlavním tělem!

Většina moderních vynalézavých kusů dětského nábytku je dodávána s polštářem nebo podložkou na matraci, který lze vyjmout, jakmile vaše dítě zestárne. Každá konkrétní řada se liší úrovní obtížnosti instalace, takže je nejlepší, když si prostudujete jakýkoli manuál, který je zabalen společně s vaším novým kusem důmyslného nábytku do obývacího pokoje nebo ložnice.

Jaká jsou některá důležitá bezpečnostní opatření pro používání Bassinetu?

Vždy by měl mít pevnou základnu a být dobře pískovaný. Také by se nemělo houpat tam a zpět, když ho používá dítě, což by mohlo způsobit jejich vypadnutí!

Je ještě něco, co by měli rodiče o basetech vědět, než si je koupíte?

Ano – nezapomeňte zkontrolovat místní požární kód, protože musí splňovat určité požadavky na velikost, hmotnostní limity atd … Tímto způsobem neskončíte s nelegálním výrobkem!

Co potřebuji ke svému kočárku?

K vašemu novému kočárku můžete chtít koupit mnoho různých věcí – podle toho, jestli jsou pro vás nebo jako dárky pro ostatní! Pokud hledáte prostěradla, zde je několik roztomilých možností z IKEA!

Jak odstranit kolébkový kryt Fisher-Price

Nejprve musíte na zipu najít zip. Pravděpodobně se nachází pod jedním ze švů v látkovém potahu.

Po rozepnutí zipu odstraňte všechny kravaty, které drží přebytečný materiál, a poté sundejte všechen tento přebytečný potah přes horní část místa, kde vaše děti hlídají. Nyní ručně vyklouzněte každý rohový kus (protože budou s největší pravděpodobností přišité na místo). V případě potřeby nahraďte novými potahy nebo alternativními tkaninami!

Co je to stojan na kočárek?

Tento stojan, který je skvělou alternativou k připevnění vašeho kočárku Uppababy přímo do jiného rámu postele (například do postýlky), vám nabízí nastavitelnou výšku a základnu pro noční krmení nebo přebalování! Dodává se také s koly, takže můžete dítě přiblížit blíže k sobě pro ty pozdní noční mazlení.

Není třeba se namáhat, když sáhnete dolů z vysoké matrace! Jakmile vaše dítě dosáhne přibližně šesti měsíců věku, přestože bude s největší pravděpodobností příliš velké na to, aby mohlo být použito v kočárku, proto doporučujeme místo toho investovat do našeho stojanu u postele Deluxe + balíček pro batolata, protože po připojení se vysune až na 40 palců na kolejnici batole.

Jak poznáte, že je dítě na kočárek příliš velké?

Když dítě dosáhne hmotnostního limitu 15 liber, obvykle je lze přesunout do postýlky.

Jak z dětské matrace získáte plíseň?

K odstranění plísně můžete použít jemný roztok bělidla nebo jedlou sodu.