Rodičovství 101: Jak nastavit podestýlku Graco Bassinet

Graco je známý a uznávaný výrobce dětských výrobků. Jejich postýlky nabízejí rodičům možnost společně spát se svými novorozenci v bezpečném a pohodlném prostředí.

Bassinety jsou navrženy pro snadnou přeměnu z kojeneckého na batolecí lůžko, ale před použitím vyžadují určitou přípravu. Tento článek vám poskytne všechny kroky potřebné k přípravě povlečení Graco Bassinet a jeho přípravě pro vašeho drobečka!

Kroky k nastavení podestýlky:

Krok 1. Přehoďte prostěradlo přes matraci a zajistěte jej suchým zipem. Měla by existovat jedna dlouhá strana suchého zipu, která se připevňuje pod stejnou dlouhou část na horní část druhého listu, takže se můžete podle toho přizpůsobit, pokud je vaše dítě v noci neklidné. Také nechcete, aby se pod kojencem skrývalo příliš mnoho přebytečné látky, když spí – to může způsobit udušení.

Krok 2. Před použitím dvou rukou zvedněte každou rohovou klapku zastrčte všechny volné konce nebo materiál kolem rámu a zajistěte, aby se během transportu nemohlo nic zachytit dovnitř. Jakmile je vše pěkně zastrčené, nemělo by dojít k žádnému posunu, když jste na cestách.

Každý povlak na matraci má dvě strany, takže obě strany musí směřovat nahoru – to zajistí maximální pokrytí a ochranu po celou dobu spánku vašeho dítěte každou noc.

Krok 3. Stáhněte úchytky na suchý zip pohybem nahoru pod úhlem 90 stupňů; pokud nejsou zcela otevřené, existuje možnost, že by se materiál pod nimi mohl při řazení zachytit.

Jakmile je vše zajištěno shora dolů, rukama vyhlaďte veškerou uvolněnou látku nebo přebytečný materiál, dokud nebude znovu vypadat pěkně a pevně, než zajistíte druhou stranu suchého zipu, kde je to vhodné pro větší bezpečnost.

Pokud se vám při přenášení podestýlky někde uvolní jedna rohová klapka, před pokračováním ji zajistěte.

Jak zabavíte své dítě v letadle v Bassinetu?

Zavřete okenní rolety a zhasněte světla. Pusťte si tichou hudbu nebo bílý šum, jako je záznam vln oceánu narážejících na pobřeží (dostupné prostřednictvím aplikací, jako je White Noise Lite). Nezapomeňte si přinést občerstvení!

Otevřete aktivity, které jsou dostatečně malé, aby nezabíraly příliš mnoho místa, ale dostatečně velké, aby se během cesty snadno nenudili.

Vezměte si omalovánky, podložky se samolepkami, kartičky nebo dokonce hračky, pokud je dost starý na to, aby si mohl s věcmi hrát, aniž by všechno roztrhal najednou! Podívejte se, jaké druhy her/hádanek mohou být k dispozici pro věk vašeho dítěte.

Pokud kojíte, zkuste předčasně odsát, abyste měli k dispozici několik lahví mateřského mléka, pokud dítě dostane v letadle hlad.

Možná by stálo za to koupit si další místo do příruční tašky nebo kabelky (podle toho, zda je před vámi místo), protože jinak se všechny tyto položky dostanou pod nohy někoho jiného, ​​aniž by zbylo mnoho místa!

Jak složit Baby Trend Bassinet: Kroky a pokyny

Krok 1. Sklopte rám dolů zatažením za každou stranu kovové tyče umístěné pod každým sedadlem. Zvedněte šikmo nahoru a poté zvedněte kolmo nahoru, aby zapadlo na místo. Než sklopíte plachtu nebo sluneční clonu, úplně ji rozložte, aby byly všechny strany správně zarovnány.

Krok 2. Pevně ​​zatlačte po obou stranách, dokud nezacvaknou zpět na místo, a ujistěte se, že kolem otvorů, kde by mohly být spojeny klipy se suchým zipem, nedochází k trhání nebo trhání.

Krok 3. Chcete -li ukládat jednou rukou, přidržte se obou řídítek a zatáhněte směrem k sobě, zatímco držíte spodní úložný koš, dokud nezapadne na místo. Chcete -li skladovat oběma rukama, držte se obou spodních držadel a táhněte směrem k sobě, dokud nezaklapne do připravené polohy.

Kdy bych měl přestat používat kočárek?

Když se dítě může převrhnout. Kdy byste měli přestat používat kočárek, byste se měli poradit se svým pediatrem.

Většina dětí je připravena přestěhovat se do svých postýlek ve věku od tří měsíců do pěti nebo šesti měsíců, jakmile si vyvinou silnou kontrolu nad hlavou. Někteří rodiče čekají, až se jejich děti začnou snažit vytáhnout nahoru na zábradlí kočárku.

Některá miminka se začínají snažit vylézt už ve dvou nebo třech měsících, ale můžete v kočárku pokračovat ještě mnoho měsíců, pokud si přejete, a to podle několika jednoduchých bezpečnostních opatření: odstraňte visící šňůry z vrchlíku a mobilních hraček; umístěte přikrývku přes horní kolejnici, aby ji dítě nemohlo použít jako nášlapnou stoličku; postavte kočárek na nízkou, pevnou základnu, aby dítě nemohlo vylézt.

Novým trendem je používat ke spaní místo dětské postýlky hřiště na hraní; většina rodičů však zjistila, že nemohou nechat své děti v těchto velkých uzavřených prostorách bez dozoru, protože pro ně je příliš snadné se plazit na blízký nábytek nebo spadnout dolů.

Jak dlouho mohu používat kočárek Evenflo?

Doporučujeme používat až pět měsíců, nebo dokud vaše dítě nedosáhne 25 liber! Nezapomeňte, že přenosný dětský koutek můžete vždy vyjmout poté, co dítě přerostlo svůj kočárek!