Proč Playpen nezůstane otevřený? Přečti si tohle!

Proč ohrádka nezůstane otevřená? Existuje několik důvodů, proč vaše ohrádka nemusí zůstat otevřená. Jedním z důvodů je, že ohrádka může být příliš lehká a nestabilní.

V takovém případě můžete na dno kotce přidat trochu písku nebo vody, aby bylo těžší a stabilnější. Dalším důvodem, proč ohrádka nezůstává otevřená, může být uvolnění pantů na bráně.

V tomto případě je můžete utáhnout pomocí šroubováku. A konečně, pokud problém přetrvává i po vyzkoušení těchto řešení, může být něco v nepořádku buď s bránou nebo rámem ohrádky a bude nutné ji vyměnit.

Vleze se mi do obývacího pokoje ohrádka?

To může být těžké pro starší děti, které mají problémy s adaptací, když se jejich prostor po noci strávené s mámou a tátou opět zmenší. Nejlepší na tomto typu lůžkovin je, že jsou přenosné.

Trochu příliš velké nebo malé nebude dělat velký rozdíl, protože je stejně nebudete pravděpodobně používat venku příliš často! Někdo by například mohl namítnout, že mít oddělené pokoje pro děti je dobrá věc.

Dětská ohrádka by měla mít dostatek prostoru, aby poskytla vašemu dítěti dostatek prostoru, aby se mohlo převalovat a pohybovat se, jak potřebuje, aniž by si ubližovalo nebo bylo frustrované okolím.

Nejlepší na tomto typu lůžkovin však je, že je přenosný! Nejsou příliš velké nebo malé, nebude to dělat velký rozdíl, protože je stejně nebudete pravděpodobně používat venku příliš často!

Někdo by mohl namítnout, že mít oddělené pokoje pro děti je dobrá věc – ale jsou jasné výhody, když jsou všichni v noci pohromadě pod jednou střechou. Pokud se chcete vyhnout zbytečným zmatkům, pak by bylo vhodné nepoužívat dva různé styly postýlek (standardní vs konvertibilní).

Jak spustíte ohrádku?

Existuje několik způsobů, jak snížit ohrádku. Můžete ji buď sklopit, nebo sundat nožičky. Pokud máte větší ohrádku, možná se vám podaří ji rozebrat a vložit do přepravního kufříku. Ať už zvolíte kterýkoli způsob, ujistěte se, že je ohrádka zajištěna, než necháte své dítě bez dozoru. Pamatujte, bezpečnost na prvním místě!

Jednou ze skvělých věcí na ohrádce je, že poskytuje vašemu dítěti určitou nezávislost a zároveň je chrání. Mohou prozkoumávat své okolí, aniž by byli příliš daleko od vás, a když se unaví, mohou se kdykoli vlézt zpět dovnitř, aby si zdřímli. Ohrádky se dodávají ve všech tvarech a velikostech, takže si najděte takovou, která bude vyhovovat vašim potřebám a vašemu domovu.

Dětské ohrádky najdete téměř v každém obchodě s domácími potřebami nebo kojenci v různých velikostech a tvarech, aby vyhovovaly vašim potřebám. Některé dokonce přicházejí s doplňky, jako jsou kočárky pro kojence, přebalovací pulty, hudební přehrávače, mobily, úložné prostory.

Příslušenství ohrádky je skvělé, protože vám umožní doladit dokonalou ohrádku, jakmile ji sestavíte! Ať už je váš rozpočet nízký nebo vysoký, něco se pro vás najde, takže nezoufejte! Jen sledujte prodeje, abyste získali nejlepší možnou nabídku na to, co funguje dobře v rámci vašich prostorových omezení.

Jaký je hmotnostní limit pro balíček n play?

Pack n Plays jsou obvykle navrženy tak, aby udržely až 25 liber, ale vždy je nejlepší zkontrolovat hmotnostní limit vašeho konkrétního modelu před nákupem. Těžší miminka nebo batolata mohou rychle způsobit poškození Pack n Play a v jednom nemusí být v bezpečí.

Pokud hledáte hračku, která vám vydrží během batolecích let vašeho dítěte, zvažte investici do modelu pro vyšší zátěž. Mnohé z nich mají hmotnostní limit 30 nebo dokonce 35 liber. Před nákupem si nezapomeňte zkontrolovat specifikace!

Někteří rodiče zjistili, že použití podložky na matraci v Pack n Play pomáhá přidat další odpružení a podporu pro jejich malé dítě. To je zvláště užitečné, pokud vaše dítě rádo spí na břiše nebo je neklidné spáči.

Jak mohu udělat ohrádku pohodlnější?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby vaše ohrádka byla pro vaše dítě pohodlnější. Do ohrádky můžete přidat přikrývku nebo dvě, což vašemu miminku poskytne extra pohodlí a teplo.

Do ohrádky můžete dokoupit i speciální matraci, která vašemu dítěti zpříjemní spaní. Nakonec můžete ohrádku doplnit o plyšové hračky nebo polštářky, aby se vaše miminko zabavilo. Provedením těchto malých změn můžete učinit ohrádku vašeho dítěte mnohem pohodlnější a příjemnější.

Jak zamknete paže na balíčku pro hraní?

Chcete-li zamknout paže na balíčku n play, budete muset otevřít strany hřiště. Měly by tam být dva panely, které lze otevřít zipy.

Jakmile jsou panely otevřené, budete chtít umístit sebe a své dítě tak, aby vaše paže byly skrz otvory v látce. Poté zapněte zipy kolem paží, abyste je zajistili na místě. Nyní můžete hrát bezpečně uvnitř balíčku n play!