Co napsat na darovací kartu? Vzrušující věci, které si musíte přečíst!

Chcete vědět, co napsat na darovací kartu? Skvělé, protože jsme tu, abychom vám s tím přesně pomohli; ve své darovací kartě můžete uvést nějaké hezké věci o zesnulém, možná se podělit o nějaké vzpomínky, které jste s nimi měli. A pak pošlete soustrast pozůstalé rodině; na konci uveďte organizaci, které jste věnovali poctu.

Květiny jsou tradičním darem sympatií již dlouhou dobu. Jsou dávány truchlícím rodinám jako projev soucitu. V dnešní době však stále více lidí volí dary na památku namísto darování květin nebo někdy i jako doplněk květin.

Co jsou tedy dary na památku? Dary na památku, známé také jako dary na poctu nebo pocty, jsou způsobem, jak uctít zesnulé a jejich rodiny tím, že darujete určitou částku organizaci. Dejte tento článek před a na konci toho jsme si jisti, že budete moci napsat kartu, se kterou budete spokojeni. Takže pokračujte ve čtení, přátelé!

Jak vzniká dar na památku?

Je to docela jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je nejprve se rozhodnout pro organizaci, které chcete darovat. Poté určete částku, kterou chcete darovat. Nyní, jakmile budete hotoví s rozhodováním o částce. Můžete jej darovat organizaci prostřednictvím jejich webových stránek nebo zasláním šeku poštou. Dalším způsobem by bylo vložit darovanou částku do obálky, kterou poskytne pohřební ústav při pohřbu. Pojďme nyní probrat, jak vysoká by měla být částka daru.

Dokonalá částka daru

Nyní odpověď na tuto otázku zní: váš dar může být malý nebo velký, jak chcete. Záleží pouze na vás. Pokud si můžete dovolit a rádi věnujete významnou částku, pokračujte. A pokud máte nízký rozpočet, můžete přispět obrovskou částkou, pouhých 5 USD. To bude stále považováno za dar a má stejnou hodnotu, jakou by měl větší dar. Je to proto, že vzpomínkový dar je čin učiněný pro dobrou věc a ze štědrosti. Proto se jeho hodnota neliší podle toho, jak velká nebo malá je darovaná částka.

Kdy je vhodné poskytnout dar na památku?

Dary na počest někoho, kdo zemřel, jsou trvale vynikajícím příspěvkem světu. Navíc je pravděpodobně velmi ocení i jejich blízcí. Proto jsou téměř vždy vhodné. V některých případech žádosti o nekrolog podporují dary na památku místo květin. To však neznamená, že nemůžete poslat květiny. Jednoduše to znamená, že dary na památku zesnulých jsou podporovány spíše než květiny. Takže pokud byste chtěli, můžete darovat a kromě toho poslat květiny!

Nyní, pokud nekrolog požaduje květiny, měli byste květiny poslat. A máte také svobodnou vůli darovat na památku! Nekrology vás možná nepožádají o darování, protože je to nenapadlo. Takže neočekávaná nabídka jim může během zdrcující doby vykouzlit úsměv na tváři.

Kromě toho někdy nekrolog požaduje peněžní dary. Nyní v případě finanční pomoci. Rodinní příslušníci zesnulého žádají o dary, které by jim pomohly s náklady na pohřeb. Peněžní příspěvky jsou konstruktivní, pokud bylo úmrtí pro členy rodiny neočekávané a mají finanční potíže. Možná budete chtít vědět, jak darovat na památku.

Které organizaci mám přispět?

Předpokládejme, že rodinní příslušníci v žádosti o nekrolog uvedli organizaci, které chcete přispět. Pak byste měli pokračovat a přispívat této organizaci. Zkuste se zdržet přispívání jakékoli jiné organizaci, protože nerespektujete přání nekrologu. Pokud nekrolog požádal o peněžní dar, měli byste tuto částku vložit do obálky a dát ji rodinnému příslušníkovi zesnulého. A konečně, pokud nekrolog neuvádí žádnou organizaci, můžete darovat organizaci podle svého výběru. Poznejte nejlepší charitativní organizace, kterým můžete přispět.

Co můžete napsat na darovací kartu

Nyní to závisí na organizaci, které darujete. Některé organizace poskytují krátkou poznámku nebo kartu, která potvrzuje uskutečněný dar. Pokud však organizace, do které přispíváte, tuto službu nenabízí, můžete sami napsat krátkou poznámku, která vyjádří své pocity. Nyní vám ukážeme, co napsat na darovací kartu.

Za prvé jsou to komponenty, které by vaše karta měla obsahovat:

  • Vaše jméno
  • Jméno a adresa člena rodiny
  • Jméno a adresa zesnulého

Nyní by vaše karta měla vyjadřovat sympatie k rodině zesnulého. Můžete zmínit něco pozitivního o mrtvých a možná uvést vzpomínku, kterou jste s nimi sdíleli. Pak řekněte dar, který jste jim věnovali. Nakonec vyjádřete svou soustrast a ukončete poznámku. Může být užitečné vědět, jak vytvořit darovací leták.

Je to obal

Toto je konec článku. Doufáme, že nyní víte, co napsat na darovací kartu. Můžete si také přečíst další články; vědět, co je to dárcovství a jak dárcovství orgánů zachraňuje životy.