Příklady toho, co napsat do knihy o miminku

Příklady toho, co napsat do knihy o miminku? Dětská knížka je skvělý způsob, jak zachytit všechny vzpomínky ze dne. Někteří hosté se mohou rozhodnout psát zprávy nebo přání, zatímco jiní se mohou rozhodnout kreslit nebo malovat obrázky.

Pro nastávající rodiče je to zábavný způsob, jak se ohlédnout za svým výjimečným dnem a zjistit, jak jejich maličkého milovali přátelé a rodina.

Zde je několik nápadů, co byste mohli napsat do knihy o miminku:

-„Vítejte na světě! Jsme tak rádi, že vás poznáváme.“

-„Už se nemůžeme dočkat, až tě rozmazlíme!“

-„Budeš tak úžasným přírůstkem do naší rodiny.“

-„Gratuluji k této nové kapitole vašeho života!“

-„Miminka jsou tak skvělý způsob, jak dát lidi dohromady.“

-„Budete nejlepší rodiče na světě!“

Jak vytvoříte sešit pro miminko?

Co byste měli dělat? Co potřebujete k výrobě domácího sešitu pro miminko? Jak můžete vytvořit krásný a nezapomenutelný zápisník, který vydrží po mnoho let? Čtěte dále a dozvíte se…

Prvním krokem při výrobě vašeho dětského zápisníku je rozhodnutí, jaký druh vzpomínek chcete zahrnout. Budou to všechny fotky, nebo tam budou další upomínkové předměty jako stuhy, vysvědčení, oznámení o narození atd.?

Dále se rozhodněte, zda bude kniha dokončena před nebo po narození dítěte (pokud je starší než dva měsíce). Toto rozhodnutí může ovlivnit, kolik času a úsilí bude vynaloženo na vytvoření každé stránky.

Musíte také přemýšlet o tom, kdo další by mohl přispět svými fotografiemi nebo uměleckými díly – bude to rodinná záležitost? Chcete sdílet první rok svého dítěte s přáteli a příbuznými?

Jakmile se rozhodnete pro celkové téma, začněte sbírat materiály. Uspořádejte je do kategorií tak, aby mezi nimi byl prostor pro psaní a obrázky.

K výrobě koláží budete potřebovat nějaké zásoby, jako je karton nebo plakát; barvy; samolepky; potištěný papír (vzorovaný/obyčejný); lepidlo (lepicí tyčinka funguje dobře); nůžky; pravítko/měřicí páska a barevná pera na přání.

Pokud je to možné, pořiďte si staromódní scrapbookingovou sadu v obchodě poblíž vašeho bydliště – často přijdou se vším, co je již v ceně!

Prohlédněte si své fotografie a další upomínkové předměty a vyberte si, jaký typ pozadí by měla mít každá stránka. Pokud máte oblíbený obrázek svého miminka, použijte jej jako pozadí pro jeho stránku s výstřižky. To knize dodá osobní nádech.

Jakmile určíte design, vystřihněte požadovaný tvar pomocí nůžek nebo elektronického řezacího stroje (pokud jej vlastníte). Pokud pracujete s fotografiemi, nezapomeňte je vytisknout v černobílých nebo sépiových tónech – to dodává hotovému produktu nadčasový dojem.

Nyní je čas začít vytvářet své stránky! Začněte tím, že nejprve slepíte větší předměty, jako jsou fotografie, certifikáty a umělecká díla. Než přejdete k dalšímu kroku, ujistěte se, že je vše v pořádku. Přidejte menší prvky kolem těchto větších kusů; samolepky, texturovaný papír, okraje atd.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně toho, jak vyrobit dětský zápisník, zeptejte se v komentářích níže a já se pokusím na ně odpovědět! Děkuji za přečtení a přeji hodně štěstí s vaším projektem.

Co mám napsat do dětského alba?

Další krok se týká obsahu knihy dětských alb. Co byste měli napsat na první stránky, když ji otevřete? Ty jsou velmi důležité, protože to budou ty, které obecně řeknou vaší rodině a přátelům, co se v této fázi děje s vaším životem. Na tyto stránky doporučujeme napsat:

Pár vět popisujících, jak to bylo s mateřstvím doposud (užila jste si to? Jak se k vám chovali doma? Vyskytly se nějaké problémy?).

Fotosekce, kde novopečená maminka ukazuje své bříško, když byla těhotná Popis těhotenství a porodu.

Řekněte nám, zda v těchto chvílích vše proběhlo v pořádku nebo ne Datum, čas a místo narození Další fotoset zobrazující vaše miminko těsně po narození a také prvních pár týdnů Seznam příbuzných a přátel, kteří se s vaším děťátkem dosud setkali

Album však není jen pro blízké rodinné příslušníky. Může to být také skvělý způsob, jak sledovat návštěvy lékaře, růstové skoky, zábavné věci, které vaše dítě udělalo, a další. Zahrňte fotografie a krátké poznámky o každém dni během prvního roku!

Jak stárnou, můžete do nich přidávat kresby nebo školní projekty, které vytvořili. Díky tomu se z něj stane drahocenný předmět, na který se budete moci vracet s příjemnými vzpomínkami.

Tak začněte psát hned a naplňte tyto stránky všemi úžasnými okamžiky, které jako čerstvá maminka zažíváte! Gratulujeme!

Co je obvykle v dětské knížce?

Dětské knížky jsou obvykle rozděleny do tří hlavních částí: první část je celá o životě miminka, druhá část je celá o životě maminky a tatínků, když byli miminky, a třetí oddíl je pro milníky nebo nezapomenutelné události, které se tomuto malému stanou. během jeho/jejího dětství. Zde jsou některé z mých oblíbených stránek z naší dětské knížky:

Rodokmen – Tato stránka pomůže vašemu dítěti zjistit, odkud pochází. Obsahuje místo, kde mohou napsat své jméno a narozeniny, a také rodokmen se skvrnami pro vás (mámu), tátu, prarodiče na obou stranách (a prarodiče, pokud je místo!), bratry a sestry. Je zde také místo, kde si mohou nakreslit obrázek svého domova.

První fotografie dítěte – Tato stránka je určena pro první fotografii vašeho dítěte, která bude obvykle fotografie pořízená v nemocnici. Použili jsme náš oblíbený od všech tří kluků!

Baby Shower Hosté & Přijaté dárky – Tato stránka obsahuje místa pro seznam hostů, kteří se zúčastnili vaší oslavy miminka, a dárků, které byly během této doby obdrženy (v případě potřeby můžete vždy přidat další stránky!).

Obsahuje také místo, kam můžete připojit snímek z ultrazvuku nebo jinou památku a také zapsat, kolik lidí správně uhádlo, zda to byl chlapec nebo dívka! Ráda na těchto stránkách vidím rukopis svého manžela, protože si všechny zapisoval, když jsme otvírali dárky, abych měla přehled.

První kroky – Toto je skvělá stránka pro zachycení prvních krůčků vašeho dítěte! Zahrnuli jsme datum, čas a místo každého kroku a také to, kdo to byl svědkem.

Oblíbená jídla – Tato stránka obsahuje místa, kde můžete uvést oblíbená jídla vašeho dítěte v různých fázích jeho života. Obsahuje také místo, kde si mohou nakreslit obrázek svého oblíbeného jídla. Luke miloval makarony a sýr (a stále miluje!), takže jsme to uvedli několikrát!

Do dětské knihy lze zahrnout mnoho dalších stránek, jako jsou záznamy z nemocnice, návštěvy lékaře, záznamy o očkování atd., ale toto jsou některé z mých oblíbených! Jaké stránky byste zahrnuli do své dětské knížky?