Jednoduché způsoby, jak umístit autosedačku do kočárku Baby Trend

Kočárek Baby Trend je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí ušetřit peníze za levný, ale vysoce kvalitní produkt. Jak tedy dát autosedačku do kočárku Baby Trend.

Tento příspěvek vám poskytne podrobné pokyny, jak tuto kombinaci správně sestavit a používat. Ukáže také, jak se to dá zvládnout jednou rukou.

Způsoby umístění autosedačky do kočárku Baby Trend

Pokud chcete dát autosedačku do kočárku Baby Trend, mohou vám pomoci následující kroky;

  • Nejprve sejměte kočárek ze základny a položte jej na zem koly směrem nahoru.
  • Zadruhé připevněte autosedačku k rámu kočárku v „režimu auta“ nebo „režimu chodítka“.
  • Za třetí, sklopte jedno ze svých sedadel v kočárku tak, aby jim obě nemohly překážet při bezpečném připevňování/instalaci autosedačky na místo.
  • Začtvrté, připojte všechna příslušenství související s adaptéry (je-li to nutné).
  • A nakonec zajistěte všechny ostatní díly na jejich vhodná místa, než kočárky s deštníkem definitivně uzavřete.

Vejde se autosedačka Graco do kočárku Baby Trend?

Ano! Ve skutečnosti mnoho rodičů zjistilo, že autosedačka Graco SnugRide Click Connect 30/35 se bezpečně vejde do univerzálního autosedačky Baby Trend Snap-N-Go EX.

Jak nastavíte autosedačku Baby Trend?

Jedná se o jednu z nejjednodušších autosedaček k instalaci. K bezpečnému připevnění k autu můžete použít vlastní pás vozidla nebo systém LATCH. Nejsou zde žádné popruhy, které byste museli upravovat, takže by to mělo trvat méně než minutu.

Indikátor úrovně pomůže zajistit správný úhel sklonu, zatímco pěnová vložka absorbující energii chrání hlavu a tělo dítěte během nehody.

Jak sundáte autosedačku z kočárku Baby Trend?

Postup odstranění autosedačky z kočárku Baby Trend:

Nejprve se ujistěte, že je páka sklápění ve vzpřímené poloze. Pokud autosedačka není zajištěna na místě, budete ji moci zatlačit zpět a uvolnit z rámu kočárku.

Z tohoto důvodu se většina rodičů rozhodne pro bezpečnostní popruh Graco Click Connect, který udrží hlavu dítěte v bezpečí, když je zvedne z cestovního systému.

Dalším krokem je stisknout odemykací tlačítko na obou stranách dětské autosedačky. V tomto okamžiku uvidíte červenou barvu indikující, že autosedačka byla odjištěna a lze ji vyjmout z rámu.

Ujistěte se, že jej při vyjímání zvednete jednou rukou nahoru a současně držte rukojeť kočárku v případě, že jsou na povrchu nebo zemi pod ním nějaké vady.

Dávejte pozor, abyste žádný předmět nepustili, dokud si oba navzájem neuvolní cestu, abyste se nezranili. Pokud se jeho chodidla po zvednutí dotýkají spodní části cestovního systému, mírně zatlačte na nohy svého dítěte.

Tím je zajištěna plná vůle pro bezpečné odstranění. Nakonec před složením dětského cestovního systému znovu zatlačte zpět naklápěcí páku.

Jak vložíte autosedačku Graco do kočárku Baby Trend na sezení a vstoje?

Umístěte sedačku Graco do kočárku Baby Trend na sezení a stání podle následujících kroků:

Sestavte obě části kočárku baby trend (rám a základnu, která drží vaši dětskou autosedačku).

Připevněte adaptérovou tyč k horní části vaší dětské autosedačky Graco. Zapadne přímo na něj, není potřeba žádné nářadí.

Posuňte jeden konec adaptérové ​​tyče na horní část každé boční kolejnice ve vašem dětském kočárku s dvojitým sezením a stáním, dokud neuslyšíte, jak se spojují se slyšitelným cvaknutím. Červené šipky by měly být zarovnány, aby byly při správném připojení vzájemně rovnoběžné.

Jakmile ji budete mít na místě, jednoduše jednou rukou zvedněte autosedačku a zatlačte na rám kočárku baby trend, abyste ji zajistili. Je připravena pro vašeho drobečka.

Můžete dát jakoukoli autosedačku do kočárku?

Ano, většinu autosedaček lze používat s kočárky. Pro menší autosedačky jsou k dispozici adaptéry, díky kterým se sedačka vejde na deštník nebo standardní rám. Budete také chtít zajistit, aby měl kočárek dobrý sklon pro malá miminka a kojence.

Jakmile vaše dítě dosáhne batolecího věku (obvykle kolem jednoho roku), nebudete potřebovat žádné další vybavení kromě toho, co je součástí každé krabice – stačí jej připojit podle pokynů a jít.

Vleze se autosedačka Chicco do kočárku Baby Trend na jogging?

Chicco KeyFit 30 je navržen tak, aby se vešel do kočárku Baby Trend na jogging. Má blokovací zařízení pro dětskou autosedačku, ale zámek funguje pouze u dětských trendových sedaček.

Jak nastavujete sedadlo v kočárku Baby Trend?

Pokud potřebujete upravit úhel sedadla vašeho kočárku, zatáhněte za přezku na obou stranách a současně zatlačte dolů na základnu. Posuňte knoflík pro nastavení dopředu nebo dozadu v závislosti na požadované poloze a uvolněte tlačítko.

Chcete-li provést další úpravy, pokračujte ve vytahování bočních přezek a posuňte knoflík podle potřeby, dokud nebudete spokojeni s umístěním.